Actueel >4LPHkTR#N ui VERII VERINGMEIER *DU BOIS PARKET I I I I I Z0NWERING SCHIEDAM ZITTEN OP HOOG NIVEAU Tandheelkundige kliniek Schiedam NU schuren, olien, lakken en vanaf 15,50 per m2 - NIEUW complete collectie van Quick Step, Meister, Balterio, Witex - GRATIS ondervloer en plinten vanaf 20 m2 - K0RTING10% extra op vloeren bij zelf leggen waxen iri-ysxr-m Bij inlevering I van deze bon: Actie november: Nieuwbouw Cradle to Cradle-principe 'Het is een kwestie van Good instead of Less bad'. Administrateur WON INGIN RICHTING i ct flP* uanaf heden verlaagd BTW-tarief (6% (vaste) nieuwe en bestaande parketvloeren.. 14 zoekt tandartsassistente. Tandheelkundige kliniek Schiedam 's-Gravelandseweg 612 3119 NA Schiedam T 010 426 33 38 E tkschiedcim@gmail.com Onze dynamische moderne praktijk in Schiedam is op zoek naar een (ervaren) tandartsassistente. Functie-eisen: Inzetbaar op zaterdag Diploma en ervaring is een pre Aantal dagen in overleg. f St. Liduinastraat 52 I 3117 CT Schiedam I Telefoon (010)426 01 93 www.duboisparket.nl Tel. 06-30844184 hout-laminaat-kurk-onderhoud \fpi^ Erkend speciaalzaak i Bij aankoop vloer vanaf 20 m t een complete Quickstep I onderhoudsset t.w.v. 39.95 geheel GRATIS *Bel voor meer informatie en/of een vrijblijvende offerte: 06-30844184, kom langs Boterstraat 10, Schiedam of kijk op onze website www.duboisparket.nl. Openingstijden: di. t/m vr. van 12.00 - 16.30 uur za. 12.00 - 16.00 uur do. koopavond tot 20.00 uur en/of na afspraak. Gevestigd op de 1e verdieping bij: 15% korting op Verosol Plisse Gratis Meten en Montage!!! J±c Exit betonnen schoolklomp Frank Willemse SCHIEDAM Wat precies zo duurzaam aan de nieuwbouw is daar kon de architect niet direct antwoord op geven. Zijn eerste schets- ontwerp toont een modern gebouw met veel glas en pila- ren, over de duurzame uitvoe- ring volgt nog nader overleg. Wei mochten leerlingen van scholengemeenschap Schra- venlant meebeslissen over het duurzame bouwen aan hun nieuwe school. De afgelopen week gingen zij in discussie met de grond- legger of founder van het Cradle to Cradle-principe. Want dat moet het nieuwe schoolgebouw van Schraven- lant worden; een icoon van duurzaamheid. Niemand minder dan Mi chael Braungart, chemicus en grondlegger van Cradle to Cradle, was naar Schiedam af- gereisd om met leerlingen te praten over Duurzaam Bou wen. Dus met gebruik van her- bruikbare materialen. Leerlin gen mochtenzelf meebeslissen welke architect en welk ont- werp als beste uit de bus kwam. Het werd uiteindelijk 'een open blokkendoos' van LIAG architecten uit Den Haag. Helaas, kant en klare ant- woorden kon milieugoeroe Brancard niet geven. Hij hield de Havo- en Atheneumleerlin- gen voor dat Cradle tot Cradle meer een mentaliteit is. Wees kritisch en bedenk zelf wat goed is. En niet alleen wat minder slecht is. Brancard gaf een aantal voorbeelden van producenten waar hij mee sa- menwerkt, zoals Philips met led-verlichting, Akzo Nobel metmilieuvriendelijkeverfen Desso tapijten die herbruik- baarzijn. De toekomst, vol- gens hem en hen die commer- cieel aan de weg timmeren. Een kwestie van 'Good instead of less bad', hield Mi chael Braungart zijn gehoor voor. Verzin zelf ideeen zoals de draaideur die genoeg ener- gie oplevert om een koffiezet- apparaat te laten werken. Of zorg voor minder afval door de verpakking terug te geven aan de producent; die is ver- antwoordelijk voor het afval. De school van architect Thomas Bogl is geent op de principes van Cradle to Crad le. Die moet dehuidige beton nen schoolklomp (uit 1957) in Schiedam vervangen. Een meer open gebouw moet het worden met een vriendelijker uitstraling en met de ingang naar de stad toe. Volgens dit duurzaam bou wen wordt straks een gedeelte van de oudbouw hergebruikt. En door veel glas, voorzien van zonnecellen, wordt het klimaatgeregeld. En dan komt er ook nog een koud/warm- teopslag onder de grond en een houten opslagruimte voor materialen. Wat wil je nog meer? O N De Alphatron groep is een combinatie van leveranciers van elektronische componenten, beveiligingsoplossingen, medische apparatuur en toebehoren, professionele videosystemen alsmede observatie- navigatie- en communicatiesystemen voor diverse markten. De buitenlandse en sinds kort de grotere binnenlandse divisies beheren hun eigen admini- stratie en rapporteren daarbij aan de Holding gevestigd in Rotterdam. Hiertoe wordt periodiek de verkoppadministratie beoordeeld en dienen tal van rapportages t.b.v. management- en holdingadministratie te worden opgesteld. In het concern wordt in binnenland en door enkele buitenlandse divisies gebruik gemaakt van het ERP systeem Navision, waarvan het pakket- beheer op centraal niveau ligt. Voor de concernadministratie op Holdingniveau zoeken wij een: (nagenoeg fulltime) Defunctie-eisen luiden: Opleiding MBA of HBO AC/BE Aantoonbare ervaring als zelfstandig administrateur Kennis van gecompliceerde boekingsgangen in Navision of vergelijkbaar ERP pakket Ervaren Excel gebruiker, kennis van Exsion of Jet Reports is een pre. Goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift. Sterk in plannen, organiseren en het realiseren van de gestelde doelen. Bij voorkeur woonachtig in omgeving Rotterdam. In bezit van rijbewijs B. Wij bieden een volledige veelzijdige functie in een inspirerende, jonge en dynamische werkomgeving met een arbeidsvoorwaardenpakket dat recht doet aan de te dragen verantwoordelijkheden. Voor de mogelijkheden tot het initiatiefvol uitbreiden van de functie bieden wij alle ruimte. Een brief, voorzien van een CV, kunt u richten aan: Alphatron Group BV, t.a.v. mevrouw J. Keller, afdeling personeelszaken Postbus 21003,3001 AA Rotterdam Of stuur een e-mail naar: j.keller@alphatron.nl Meer informatie over Alphatron kunt u vinden op www.alphatron.nl NOUVEAU deze zitgroep met interieurvering combineert uitstekend zitcomfort met hoogwaardige bekleding, in vele soorten leder en stof en optionepl stof met bies in leder. 2-zits 950.- 2,5-zits 1049.- fauteuil laag 635.- fauteuil hoog 725.- TALASSI dressoir 1289.- TALASSI lamptafel 499.- iNTERIEUR ADVISEURS www.woonfacet.nl Showroom: Boterstraat 10,1e 3111 NC Schiedam (nabij ABC Garage) Sinds 1966 toonaangevend voor particulier en bedrijf Jaloezieen Raamhorren Zonneschermen Rolgordijnen Markiezen Gordijnjaloezieen Rotluiken Reparatie en Plisse gordijnen onderhoud Boterstraat 8-10 Schiedam Telefodn 010 - 426 7215 Fax 010 - 473 79 65 internet: www.zonweringscbiedam.nl

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2010 | | pagina 14