13 Aktieprijs! O d^ZuderSter 15 1 A Uitgaansleven veeltesaai Feyenoord dertiende, maar lek is nog niet lang boven WKSSj Woensdag Alblas Tweewielers 'Wordt hetstil inde Waal- haven?' W m V^OOOWeekblad Vuurwerkwaardebon; 10% vuurwerk gratis Deugdzorg faaltpijnhjk 'Decoffeeshopsverdwijnenvanzelf... En alle andere dromen van Aboutaleb. 'DePvdA moetlukken' "Het is veel sfeervoller en gezelliger in Amsterdam." M - SPORT Zondaggaanwe metknikkende knieennaar de Arena. SCVL Fauteuil Sawa H December 2010 WWW.MAASSlMu=SiRlL Flashmob In opstand Paul Krugerstraat 109-113 Rotterdam I Telefoon 010-4853959 K50 7 bij besteding tijdens - ha van minimaal 25,00 Zie voor verdere aanbiedingen onze website www.alblastweewielers.nl GRATIS, MAAR NIETG0EDK00P ACTUEEL Leesverderoppagina2 CRIME ACHTERGROND Verzilver uw goud! goudwisselkantoor L-i In diverse kleuren stoffen bekleding. 169 Mu van 229,- voor W SSKF zujderster.nl Hoofdweg 18, Rijksweg A20, afslag 16 Capelle a/d IJssel Aalborg 15, direkt naast IKEA, Rijksweg A29, afslag 20 Barendrecht MaasstadPers Van de redactie ROTTERDAM Waar vroeger mensen uit de rest van Nederland naar Rot terdam kwamen om uit te gaan, zien we Rotterdam- mers nu de stad verlaten op vrijdagavond. Het plezier wordt elders gezocht. De Rotterdamse Jonge- renraad signal eerde deze we - kelijkse verhuizing en orga- niseerde daartoe samen met studenten van Hogeschool Inholland een demonstratie tegen de veranderingvan het uitgaansklimaat in de stad. En zo was het Schouw- burgplein afgelopen vrijdag- middag het podium van een flashmob. Tientallen 'passe- rende' jongeren met koptele- foons stopten vanuit het niets om te dansen op denk- beeldige muziek. Een leuke actie, maargeen leukereden. Hetisechtslecht gesteld met het uitgaanskli maat in onze stad, als we Manon moeten geloven. Zij is student op Hogeschool In- Holland en deed mee aan de flashmob. "Zowel desfeerals de verscheidenheid is in Rot terdam ver te zoeken. Manon ligt het toe. "De uitgaansgelegenheden zitten verspreid door de stad en het lijkt allemaal erg op elkaar. Stadhuisplein heeft alleen maar verschillende danscafes, net als de Oude Haven. Daar- naast is het gewoon niet meer gezellig in de siad. Binnen de poortjes voel ik me wel veilig, maar het s ook duidelijk te merken waar die extra veilig- heid voor nodig is. Vooral op Stadhuisplein wordt erbuiten de poortjes van alles naar je geroepen. Bovendien makt n die poortjes voor alle r 'en in Rotterdam en kasten van bewakers het er niet echt aan- trekkelijker op. Het is veel sfeervoller en gezelliger in Breda en Amsterdam. Dat is pijnlijk, vindt Merel Lankhorst van de Rotterdamse Jongerenraad. Daarom pleit het orgaan ook voor verbete- ring. "De raad schrijft nu ad- vies uit aan de gemeente. "Een plek waar je lekker kunt chillen zonder dat je zit- plek rond een uur of 12 moet plaatsmaken voor een dans- vloer," dat staat op hetverlan- genlijstje van Manon. Met direct daaronder: "meer sfeer in de stad." O Voor route naar onze zaak let op de rode borden. vuurwerkverkoopdagen (Bij inlevering van deze bon, niet van toepassing op aanbiedingen) Bureau Jeugdzorg Rotter dam en de Raad voor de Kinderbescherming zijn ernstig in gebreke geble- ven bij drie zaken die uit- eindelijk drie baby's het leven kostten. Dat condu- deert de Inspectie Jeugd zorg naar aanleiding van het overlijden van drie pasgeborenen in 2009. Leefbaar eist een spoed- debat. 'De 'blowers' zijn niet meer' Leesmeeroppagina3 Straatracersbeboeten lijken onderde indruk. Leesmeeroppagina7 Hij noemde de staat van zijn partij vorig jaar nog deplorabel. Het souffleren van lijsttrekker Cohen liep ook mis. Nu is Diederik Samsom optimistischer. 'Ik ben geen adviseur, maar een politicus.' Lees meerop pagina26 Inkoop van goud en munten Dorpsweg 74a 3083 LD Rotterdam T 010-4803001 Open: di. t/m za. 09.30 -17.00 uur www.qoudwisselkantoor.nl

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2010 | | pagina 1