Actueel T mf SERVICECEIMTRUM TE HOOGERBRUGGE HBO/WO student JUDO SC00RT BEST RUSTIGE Z0NDAG ••u.M Eentunnel met sportvelden erop, mooi toch? Nee, vinden ze in Woudhoek. Teamleiderextramurale zorgen Verzorgende IG (fuiltime, part-time en oproep) A4 Tunnel met sportvelden op het dak Bij dubbel grondgebruik in een keer uit de zorgen. ie kunt bij Humanitas-Alexander direct aan de slag als Varenhof 1 - Rotterdam-Ommoord Zoekt voor de alarmbewaking per direct een enthousiaste en flexibele: Vlaardingse sportkampioenen gehuldigd Bel 010 - 25 11 400 en vraag naar Margreet Hazekamp Geen 15 koopzondagen .werl^nbijnHHHH www.wielewaal.nl stichting bumanitas VR0LIIK JIJ STRAKS HIIN VAKANTIE OP? s|c Minder eenzaam door BoodschappenPlusBus Protest rond A4. Wat nu weer? Frank Willemse SCHIEDAM Na 50 jaartouwtrekken wordt de A4 van Schiedam naar Delft doorgetrokken. Gedeeltelijk overdekt, zodat er volgens de gemeente Schiedam, sportvel den op kunnen. Maar daar zijn de bewoners van Woud hoek faliekant op tegen. De volgende ploeg actievoerders staat klaar. Het zijn slechts de eerste globale plannen waar de ge meente donderdag 27 januari over gaat praten tijdens een inloopavond in wijkcentrum De Blauwe Brug. De gemeente zegt graag de reacties van Schiedammers en Vlaardin- gerste willen horen over plan nen voor sportvelden op het tunneldak van de A4 Zowel wethouder Mostert (WD) als Groene (PvdA) rea- geren voorzichtig op hun plan van 'Alles onder een dak'. Op dit moment wordt, met de te- kening in de hand, vooral ge- sproken over een 'mogelijke invullingvan sport- en recrea- tievoorzieningen op het tun neldak'. Alles staat nog te be- zien of niet? Dubbel grondgebruik, een tunnel plus sportvelden, zou er voor kunnen zorgen dat de gemeente Schiedam in een keer uit de zorgen is. Bij de on- derhandelingen met Rijkswa- terstaat bedong Schiedam compensatie voor de rijksweg met een sportaccommodatie erop. Voordeel voor de ge meente is dat de voetbalver- enigingen WK en Spaland die vanwege water- en verkeers- overlast weg moeten uit oud- Kethel zo een nieuw onderko- men krijgen. Die verenigingen zien een verhuizing naar de rijksweg, dicht in de buurt, wel zitten. Veel meer bezwaren hadden zij tegen een aanvan- kelijke verhuizing naar sport- park Harga, wat de clubs veel te ver weg vonden voor hun leden. Op dit sportpark heeft de gemeente overigens een an- der probleem op te lossen. Het complex moet namelijk hele- maal op de schop en compleet worden gereorganiseerd. In een keer twee problemen oplossen komt de politiek goed uit. Zeker ook omdat Schiedam kansen ziet om het Hargaterrein als bedrijfs- of kantoorruimte te gebruiken, zo vlakbij Vijfsluizen. De ge meente Schiedam maakt be- hoorlijk wat haast met de ver huizing van de sportvelden omdat anders de toegezegde miljoenen van Rijkswaterstaat - compensatie voor de rijks weg - verloren dreigen te gaan. Bewoners uit Schiedam- Noord, en dan met name uit de wijk Ambachten, en bewo ners van het De la Marplein en de Munterstraat laten hun proteststem luid horen. Zij hebben de Actiegroep Una- niem Woudhoek (AUW) op- gericht. Zij willen geen onrust van sportvelden, sporters en publiek, maar het beloofde natuurpark bovenop het tun neldak. De bewoners is een rijksweg beloofd (het IODS akkoord) die ze niet zouden ruiken, horen ofzien. In plaats van een wandelpark vrezen de buurtbewoners nu parkeer- druk, luchtverontreinigingen waardeverminderingvan hun huizen. De sportvelden staan gete- kend op een impressie van het Judoka Joey de Goede is in Vlaardingen gekroond tot Sportervan het Jaar. De Goe de won in 2010 de eerste prijs op het NKjeugd en werd met het team van sportinstituut De Korte ook nationaal dub- kampioen. In de categorie sporter met een beperkingwonjudoka Matthew Nooitmeer. De beste sportploeg werd het eerste elftai van voetbalver- eniging Deltasport. Zwem- ster Karin Stein is wederom sportveteraan van het jaar ge- worden. De zwemster was zetf nietaanwezig.Ze was in Hee- renveen waarde NK zwem- men voor masters plaatsvon- den. Karateka Nejmeddine Mhamdi (Kyokushin karate) veroverde de titel Sporttalent van het jaar 2010. De jury bestond uit drie Vlaar dingse sportjournalisten Ge rard Verver, Bas van de Berg en Mar van de Hoeven. plan 'Alles onder een dak' op een honderdtal meters van de huizen. Vlakbij het natuurge- bied Midden Delfland zal de rust verstoord worden door 12 voetbalvelden, 2 korfbalvel- den, een tennispark van 13 velden en een parkeergarage en sportkantines. Volgens een enquete die afgenomen is door de actievoerders is vrij- wel iedereen in de wijk tegen dit 'onzinnige' voorstel. Van de ruim duizend formulieren kwamen er 200 terug, zonder uitzondering 'faliekant tegen' volgens de actievoerders. Dinsdagavond zullen zij de handtekeningen aanbieden bij de commissievergadering aan de wethouders Mostert en Groene. Op 30 juni zal de ge- meenteraad de definitieve be- slissing moeten nemen over de plannen van 'Alles onder een dak'. Over het ontbrekende ze- ven kilometer lange stuk A4 tussen Delft en Schiedam wordt al sinds de jaren 50 ge- discussieerd. Vooral de ge meente Schiedam heeft de uitvoering van de plannen tot aanleg jarenlang weten te ver- tragen. Op 14 mei 2006 maakte toenmalig minister van Ver- keer en Waterstaat Karla Peijs bekend voor de zomer een be- sluit klaar te willen hebben over de aanleg van het ontbre kende stuk. Hetwasdebedoe- ling dat er rond de zomer van 2007 een definitief plan voor het traject zou liggen, maar toenmalig minister Camiel Eurlings moesttoch eerstweer aanvullende onderzoeken la- ten doen. Dit jaarwerdde aan leg definitief en werd bekend dat de weg naar verwachting in 2015 geopend wordt. Naar verwachting heeft het extra stuk dan 891 miljoen euro ge- kost. O Christenllnie/SGP in Vlaardin gen is en blijft tegen een Ver- ruiming van de Winkeltijden- verordeningen heeft daarover vragen gesteld aan het college. Vooral omdat de gemeente gebruik maakt van een toeris- mebepalingzou het aantal koopzondagen uitkomen op 15- Dat zouden erten hoogste 12 moeten zijn, vindt de fractie. VRIJWILLIGERS KINDERTHEMAWEKEN GEZOCHT! In de schoofvacancies organtseert Sticbting Wielewaal kinderrhemaweken voor kinderen met een beperkir\g in diverse steden. De bege- lioidftfljg is lim handen van enthousiaste vrijwilligers. De kinderen kunnen zich per dag aanmelden, vrij willigers zijn de hete week aanwezig. Binnen een thema doe fe iedere dag allerlei acciviteiten. lets voor jjou? Lees verder op: revaWatieiwiffl wielewaat Je staat eens per drie weken stand by voor alarmoproepen op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag van 18:00 uur tot 8:15 uur. Eens per drie weken sta je stand by voor alarmoproepen op vrijdag vanaf 18:00 uur tot en met maandag 8:15 uur (inclusief de feestdagen). Ter vergoeding van de alarmbewaking is er in het luxe complex een ongemeubileerde woon/slaapkamer beschikbaar met een keuken, toilet en douche. Tevens ontvang je een onkostenvergoeding. Bij indiensttreding is een Verklaring Omtrent het Gedrag gewenst (V0G). Hebben wij je belangstelling gewekt? Reageer dan door het sturen van een korte brief en je curriculum vitae naar de S0R, voor 9 februari 2011, t.a.v.: Anette Cramer (Manager HRM.), Postbus 22260, 3003 DG Rotterdam of via e-mail: sollicitatie@sor.nl onder vermelding van "sollicitatie student alarmbewaker". Wil je vooraf meer informatie, bel dan 010 - 420 2939 en vraag naar mevrouw A. de Koning. Voor meer informatie over de vacature verwijzen wij je naar www.sor.nl I If B AI1A1 AA AC w im 1*V# irfT% E» De BoodschappenPlusBus, waarmee naarverluid 85.000 ouderen in ruim 50 gemeenten AA minder eenzaam en geholpen zouden zijn, heeft een miniatuurversie in Madurodam gekregen. Kadootje van de Shell aan het Ouderenfonds. CENTER Het Oral Care Center biedt de naar ons verwijzende tandartsen behandelingen aan op het gebied van o.a. Implantologie, Orthodontie, Mondhygiene, Prothetiek, OPT/Cone Beam. De praktijk ligt op slechts drie minuten loopafstand vanaf het Metrostation Rhoon. Voor onze groeiende verwijspraktijk in het centrum van Rhoon waarin alle nieuwe inzichten op tandheelkundig gebied verwerkt zijn, willen wij ons team versterken. Wnjzoekea - Mondhygienisten - Secretaresses - Ortho Assistenten (ook in opleiding) - Receptionlstes - Preventieassistenten - Sterilisatie- assistenten Wij mgen - Uitstekende contactuele eigenschappen - Hoge mate van betrokkenheid en klanlgerichtheid - Flexibele instelling - Zelfstandig en in teamverband kunnen werken - Collegialiteit Wij Metfen - Een geweldige teamsfeer met korte lijnen - Prima doorgroeimogelijkheden - Een boeiende baan in een moderne tandartsenpraktijk met fijne collega's - Uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Hebt u belangstelling voor een van deze functies, stuur dan uw sollicitatiebrief met C.V. binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie naar het Oral Care Center - Verdistraat 1 - 3161 RK te Rhoon of via de e-mail aan j.geskes@oralcarecenter.nl Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw J. Geskes - telefoonnummer 06-29199957 of www.oralcarecenter.nl

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2011 | | pagina 14