SHUNTER Wij zijn Zuid wes ALLE®ZORGKRAAMZORG MEDEWERKER HRM m/v Rivel Kom jij ons londersteunen?! Dutch Gfajcfe* Group Assistent Inkoop fulltime Medewerker Artikelbeheer fulltime of parttime Medewerker Magazijn fulltime After Sales Monteurs Start op 23 augustus met de opleiding Medewerker Maatschappefijke Zorg niveau 4! voor een zorgeloze kraamtijd Allerzorg kraamzorg is op zoek naar jou! Voor een zorggjo V where ideas become solutions TJis-jroisr Werken met mensen doet ertoe. Kom op 10 maart 2011 om 19.30 uur naar de informatieavond Medewerkers Maatschappetijke Zorg (niveau 4) Gehandicaptenzorg van het opleidingscentrum van Stichting Zuidwester en maak kennis met onze clienten. Aanmelden voor de informatieavond kan via www.zuidwester.org/werken-en-leren Wees snel, want vol is vol! Solaris naast je studie plus baangarantie! (23-32 uur) Waar? Bent u zwanger dan bent u welkom bij Allerzorg kraamzorg. Wij werken in kleine gemotiveerde teams. U kunt digitaal aanmelden via www.alletkroamzor9.nl of telefonisch 010-21809 20 06 - 29 48 16 62 Allerzorg is een jonge, dynamische thuis- en kraamzorg-organisatie met vestigingen in het hele land. 1 Vind je het leuk om te werken in een klein en gemotiveerd team? 1 Wil je 00k bijdragen aan de uitste- kende zorg voor het kraamgezin en werken bij een kleine vestiging waar jouw betrokkenheid en inbreng op prijs gesteld wordt? Kun jij de volgende vragen met met "ja" Bel voor meer informatie: beantwoorden? Solliciteer dan direct. 1 Heb jij 00k "hart" voor de kraam zorg? 1 Ben je gediplomeerd (kraam) ver- pleegkundige, (kraam) verzorgende of herintreder in de zorg? 010-21809 20/06-29 48 1662 Of stuur direct een sollicitatiebrief naar info@allerkraamzorg.nl of via de website www.allerkraamzorg.nl 0 Shunter is een jong en toonaangevend productiebedrijf, gespecialiseerd in het uitvoeren van onderhoud aan spoorwegmaterieel in Nederiand. De focus ligt daarbij op de instandhouding van locomotieven en wagons ten behoeve van het rail-goederenvervoer. Wij zoeken per direct een Als Employee HRM ben je zelfstandig gericht op de opleidingsbehoefte die extern geregeld wordt. Naast het beheer van certificates diploma's en organiseren van opleidingen worden er administratieve werkzaamheden verricht. Wij vragen: HBO opleiding Personeel Arbeid Minimaal 2 jaar ervaring op een afdeling HRM Nauwkeurig en precies Kennis van administratieve processen en automatiseringssystemen Kennis MS-Office producten waaronder MS-Word, MS-Excel en MS-Publisher. Wil je deel uitmaken van ons enthousiaste team? Stuur je cv binnen 2 weken naar annelies.noordermeer@shunter.nl of richt je schriftelijke sollicitatie, aangevuld met je cv aan Shunter BV, afdeling HRM, Postbus 5185, 3008 AD te Rotterdam. Dutch Bicycle Group B. V. (DBG) is een internationale ondememing met vestigingen in Schiedam, Taiwan en China. Bij DBG Nederiand werken momenteel circa 70 mensen. De cultuur is open, informed en gericht op groei van de onderneming en haar medewerkers. In Schiedam vindt onder andere de ontwik- keling, productiebegeleiding en verkoop van (elektrische) - kwaliteitsfietsen, fietsgerela- teerde- en mobiliteitsproduc- ten plaats. De levering van fietsen aan afnemers, in met name de Benelux, vindt onder andere plaats onder "Private label", waarbij de modellen in nauwe samenwerking met de afnemers worden ontwikkeld. Union, Rivet, Maxwell, Reflec tion en Ranger zijn een aantal van onze eigen merken. Voor onze vestiging in Schiedam zijn wij op zoek naar De afdeling Aftermarket verzorgt binnen DBG alle mobiliteitsgerela- teerde artikelen anders dan fietsen, o.a. tassen, pompen en voor- dragers, bolderkarren, fietszitjes en skelters. Deze items sourcen we zelf en we begeleiden het gehele inkoopproces van fabriek tot in ons warehouse. Functieomschrijving Als assistent inkoop plaats je orders bij en ben je contactpersoon voor onze leveranciers in binnen- en buitenland en onze kantoren in het Verre Oosten. Je houd je o.a. bezig met voorraadbeheer, klachtenaf- handeling richting winkels en/of leveranciers, en brengt deze klachten in kaart. Verder controleer je of de benodigde keuringen en certifica- ten aanwezig zijn voordat we de artikelen uitleveren. Functie-eisen Je hebt een administratieve, commerciele opleiding op MBO-niveau, relevante werkervaring en je bent communicatief goed onderlegd. Je hebt goede kennis van de Engelse taal, geen 9 tot 17 mentaliteit en bent open-minded want werkzaamheden buiten je eigen functie om komen 00k voor. De afdeling Inkoop Logistiek is verantwoordelijk voor het sourcen en inkopen van de benodigde onderdelen voor onze fietsproductie. Bin nen deze afdeling worden o.a. alle nieuwe artikelen verwerkt maar 00k wijzigingen op bestaande artikelen vinden plaatst op deze afdeling. Functieomschrijving In deze functie houd je je bezig met het beheren van artikel-stam- data in ons ERP-systeem Exact Globe. Samen met het team van de inkoopafdeling en productontwikkeling ben je verantwoordelijk voor het gehele artikelbestand van DBG. Voor diverse afdelingen ben jij de spin in het web. Jouw kennis en accuratesse zorgen ervoor dat zowel intern als in communicatie naar klanten toe de juiste gegevens altijd beschikbaar zijn. Naast deze kernactiviteit houd je je bezig met diverse ondersteunende taken zoals het voorbereiden van 'receptu- ren', het maken van rapportages voor collega's inkoop, het bestellen van prototypes en het verzenden van monsterdelen. Functie-eisen Als medewerker artikelbeheer dien je minimaal te beschikken over een opleiding op MBO-niveau en enkele jaren werkervaring. Je beschikt over een uitgebreide kennis van Excel en ervaring met Exact Globe is een pre. Enkele eigenschappen die jou typeren zijn: verantwoordelijk, zelfstandig, stressbestendig, flexibel, enthousiast en accuraat. Daar- naast ben je een teamplayer die 00k zelfstandig kan werken en ben je in staat om "afdelingsoverschrijdend" te denken. Ons magazijn van 4.000 m2 zorgt dat de juiste onderdelen van een order op de juiste plaats op het juiste tijdstip afgeleverd worden. Functieomschrijving Als medewerker magazijn voer je alle voorkomende werkzaamheden in het magazijn uit. Hieronder vallen o.a. het laden en lossen van containers, het op locatie zetten van binnengekomen goederen, het uitzoeken van retouren, orders picken en het bijhouden en opruimen van het magazijn. Functie-eisen Je hebt een opleiding op LBO/MBO-niveau met minimaal 1 jaar rele vante werkervaring in een magazijn. Je bent in het bezit van een gel- dig heftruckcertificaat en een geldig rijbewijs. Verder ben je spontaan en heb je een flexibel karakter, kun je goed in teamverband werken en weet je van aanpakken. fulltime Onze afdeling after sales zorgt vanuit ons hoofdkantoor in Schiedam dat onze afnemers binnen de Benelux van service worden voorzien. Functieomschrijving Als after sales monteur ga je op zelfstandige basis after sales service verlenen en reparaties uitvoeren aan voornamelijk elektrische fietsen bij onze afnemers in Nederiand. Functie-eisen Je hebt ervaring, opleiding en kennis gerelateerd aan de elektrische fiets en mobiliteitsmarkt. Je bent in het bezit van een geldig rijbewijs, hebt een spontaan en flexibel karakter, geen 9 tot 17 mentaliteit. Je bent klantvriendelijk en je houdt ervan de handen uit te mouwen te steken. Wat bieden wij jou? DBG biedt je een functie waarin plaats is voor je persoonlijke visie en ambitie. Je komt te werken in een 'platte' organisatie met een relatief jong team, dat continue in beweging is. De bedrijfscultuur kenmerkt zich door haar directheid en enthousiasme voor het product. Tevens zijn er tal van mogelijkheden voor je persoonlijke ontwikkeling in een uitdagende omgeving. Wil jij zo gauw mogelijk aan de slag bij ons? En voldoe je aan het profiel? Mail dan je sollicitatie inclusief cv voor 18 februari 2011 naar pSo@dutchbicyclegroup.nl Acquuskae naar aantekSng van deze advertsrttie word! met op prijs gesteld met Zadkine Zuid-Hollandse Etlanden. www.zuidwester.org Restaurant van Stichting Zuidwester Oosthavendijk 30 3241 LK Middelharnis

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2011 | | pagina 6