Oud Nieuws OO0 I le monteur(s) GWW Interview 'Entoenwas daardat platencontract' I Voor versterking op projecten wereldwijd zoeken wij: OOO Hoezo afgeschreven? Mooie verhalen worden door ons opgeschreven Laat ons uw foto s zien en vertel over de mooie momenten in uw leven. MaasstadPers komt langs bij bejaardenhuizen en u kunt aanschuiven. Jos Hofkens HIG bv KRACHT 10 SCHOON. Rayonleider m/v SN#/0£R MaasstadPers Woensdag 9 februari 2011 r in vette kluiven als kapsel.' Tegenover de vet- kuiven stonden de wat intel- lectuele artistiekelingen: de jongensen meisjes die van jazz en filosofie hielden. 'De artis tiekelingen droegen vaak zwarte kleren, wijde pijpen en hadden op een gegeven mo ment lang haar. Daarvoor werd je in die tijd soms nog opgepakt op straat.' Frits had tot groot verdriet van zijn ou- ders 00k lang haar, toch paste hij niet helemaal in de scene van de artistiekelingen, want hij hield van blues, zijn vrien- den 00k. Vol ontzag luisterden ze naar platen van Broonzy, maar ookzangers als Leadbel- ly. En ze draaiden platen van jugbands; muzikanten - even- eens uit het zuiden van Ame- rika, die te arm waren voor echte instrumenten, en daar- um en cafe. Zo werden we in Belgie 'de' Rotterdamse band methetbijzonderegeluid.' De jongens speelden op festivals, waar 00k grote namen speel den als Procol Harum. En op het Jazzfestival Loosdrecht. 'Nieuwe jazz, oude jazz, we wonnen alle categorieen. Ter- wijl we eigenlijk helemaal geen jazz speelden.' Ook de platenindustrie kreeg lucht van de Rotterdamse Jugband; Philips bood de muzikanten een platencontract, en met hun single Beetle Bum scoorden de jongens een be- scheiden hit. 'De Beatles had den toen een grote hit met Ele anor Rigby, maarwij stonden ook in de top dertig.' De tour- nees waren 'lollig'. 'Ergebeur- den altijd wel gekke dingen. Zo had een van onze bandle- den altijd wel zin om te vech- ten, dan moesten we met zijn alien ertussen springen. Meest- al liep het goed af. We hebben in Amsterdam wel eens de hele zaal geplunderd, na een waar- deloos optreden, omdat we boos waren op het arrogante publiek.' Met de meisjes viel het helaas tegen: 'Die liepen niet zo erg achter ons aan, al- leen de frontman kreeg af en toe aandacht. Sommige meis jes vonden hem wel leuk, maar heelveel ook weer niet.' De Endatteme Jugband stond eind jaren zestig op het punt van echt doorbreken. Philips vroeg de band zelf nummer te schijven maar dat lukte niet. De jongens bluften nog wel een tijdje maar hiel den dat niet vol. Nadat een paar Philips-mensen voor niets naar Rotterdam waren afgereisd, omdat deband geen noot op papier had, verdween de interesse van de platen- maatschappij. Wat overbleef was het plezier. Frits speelt nog steeds gitaar. In zijn huis in Hillegersberg brengt hij, sa- men met zijn vrouw Zwaan- tien Stoker, dagelijks een ode aan zijn helden: de muzikan ten van de Deltablues. En on- langs kwamen de oude leden van de Endatteme Jugband sa- men, voor een cd-presentatie in theater Walhalla op Katen- drecht. Frits' oudste dochter, professioneel basgitariste Ar- wen Linnemann, trad in haar vaders voetstappen. Frits is daar trots op: 'ik vind haar de beste bassist die ik ken.' O Frits Linnemann brengt nogelke dag een ode aan zijn helden. familiefoto linnemann om een soort kruik - een jug - gebruikten als bas, en de kazoo - een sloeberversie van een trompet. Toen een van de vrienden een jamsessie orga- niseerde in theater Lantaarn, werd daar de kiem gelegd voor een band die met hun afwij- kende geluid hoge ogen zou gooien binnen en buiten Rot terdam: De Endatteme Jug band. De Endatteme Jugband boekte succes met hun uitgela- ten optredens. 'In het begin mochten we het voorprogram- ma vullen maar al snel waren we de hoofdact. Zelfs de vet- kuiven vonden onze muziek leuk.' De weg naar succes bleek een snelweg. 'We kregen naam in Belgie, en werden gevraagd om in de Muze op te treden, toen een belangrijk poppodi- Jos Hofkens BV is een gespecialiseerd bedrijf met ruim 500 medewerkers op het gebied van schoonmaakonderhoud, hogedruk-industriele- en gevelreiniging. Vanuit de vestigingen Oosterhout, Schoonebeek en Westervoort wordt ons dienstenpakket op flexibele wijze aangeboden aantal van opdrachtgevers. Er wordt gewerkt conform VCA**/ISO 9001/IS014001 In verband met uitbreiding van ons klantenbestand in West-Nederland zijn wij per direct op zoek naar een gemotiveerde: Werkzaamheden: - Zorgen voor een optimale personeelsbezetting op de verschillende objecten in uw rayon; - inwerken, aansturen, coachen en begeleiden van objectleiders en schoonmaakmedewerkers; - tijdig aanleveren van gespreksverslagformulieren, DKS formulieren en uren- registraties; - het onderhouden van contacten met de klant en het signaleren van behoefte aan schoonmaakwerkzaamheden op de objecten; - het tijdig inboeken van de gewerkte uren van alle medewerkers onder uw rayon; - toezicht houden op het ziekteverzuim. Functie- eisen: - MBO+/ HBO werk- en denkniveau; - minimaal 3'jaar werkervaring, bij voorkeur in de schoonmaakbranche; - kennis van schoonmaakmethoden en -technieken; - ervaring met administratieve procedures. Wij bieden: Een afwisselende en uitdagende functie bij een gezonde, professionele organisa- tie waarbij ruimte bestaat voor eigen initiatief en persoonlijke ontwikkeling. Spreekt deze functie u aan dan kunt u uw sollicitatiebrief+ cv richten aan Jos Hofkens HIG bv, Koopvaardijweg 1, 4906 CV Oosterhout t.a.v. afdeling PZ of per e-mail aan pz@josho.fkens.nl. Mocht u vragen hebben over deze functie dan kunt u telefonisch contact opnemen met de afdeling Personeelszaken van Jos Hofkens HIG bv, tel: 0162-459440. Snijder B.V. heeft zich gespecialiseerd in het verhuren van grondverzetmaterieel over de gehele wereld en verleent daarbij de bijbe- horende technische assistentie. Het bedrijf is voorai werkzaam bij de zogenaamde natte projecten van de nationaal en internationale baggermaatschappijen. Tevens verleent het bedrijf aannemingsdiensten aan mijnbouw- ondernemingen. Het machinepark bestaat voornamelijk uit t i machines zoais bulldozers, hydraulische graafmachines, iaad- schoppen en dumptrucks. Functle-informatie: Onze le mechanic op het werk is verantwoordelijk voor de opbouw van de mobiele werkplaats bij de start van het project en voor de demobilisatie van het equipment en de mobiele werkplaats bij het einde van het project. Hij zorgt voor het onderhouden, repareren en zo nodig reviseren van ons ;ei met behulp van lokale assistentie, waarbij de veiligheid onderdeel van het werk is. Tevens behoort tot zijn taken de administratie waaronder voorraadbeheer, vastleggen van de gege- vens betreffende het onderhoud, de werkuren, de bestellingen op het werk. Onze mechanic heeft een zelfstandige functie, waarbij de communicatie met de opdrachtgever op het werk centraal staat. De mechanic zal eerst een bepaalde periode worden ingewerkt in onze werkplaats te Hoorn en/of op een project in de omgeving van jtter 1 m. Onze functie-eisen - MTS GWW, WTB, SOMA, landbouwtechniek diploma - VOL VCA diploma - STEK diploma is een pre - Werkervaring als monteur GWW - Werkervaring met Caterpillar grondverzet- machines is een prd - Beheersing van de Nederlandse en de Engelse taal - Zelfstandig kunnen werken - Groot verantwoordelijkheidsbesef - Ervaring met PC gebruik; behendig met microsoft office - Competenties leidinggevende capaciteiten, team-player, resultaatgericht en dienstver- lenend, goede mondelinge en schriftelijke com municatie, luisterend vermogen, kostenbewust Ons aanbod: Een zelfstandige, afwisselende baan in een gezonde organisatie met aansprekende projecten Goede beloning voor inzet en vakmanschap met de daarbij behorende arbeidsvoorwaar- den, zoais een verlofregeling en opleiding- en ontwikkelingsmogelijkheden Voor verdere informatie kunt u onze website bekijken www.snijder.nl De sollicitatie kunt u richten aan Mevr. I. Jongbloed, jor iec nl. Voor eventuele inhoudelijke vragen kunt u terecht bij Dhr. M. Vreeburg, m.vreeburg@snijder.nl.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2011 | | pagina 7