I I I I Sportblessure? I I Verkoper binnendienst Wij zien uit naar jou! Maintenance Technicians Mercuri Urval ZestYenhoven Wij zoeken collega's! Maatschappelijk Centrum Rotterdam >r° Willem Pot BV is onderdeel van de Umoe i;|H Schat-HardingGroep. W M Wllleill Pot De Umoe Schat-Harding j" M Groep is wereldwijd markt- leider op het gebied van maritieme reddingsmiddelen - reddingsboten en davits. Voor onze afdeling Verkoop zijn wij op zoek naar: Als enthousiaste, gedreven en commercieel ingestelde relatiebeheerder ga je je bezig houden met het onderhouden en uitbreiden van contacten met onze klanten in de maritieme markt. Deze contacten richten zich voornamelijk op de handel in onderdelen voor reddingsboten en davit systemen en aanverwante produkten. Het zelfstandig behandelen van aanvragen en de orderafhandeling behoren tot de kerntaken. Voor deze functie vragen wij: - Minimaal MBO niveau of gelijkwaardige opleiding/ ervaring - Uitstekende communicatieve vaardigheden Js* Kom kijken tijdens de iandelijke open dag van de zorg! datum: 19 maart tijd: llu - 14u Wist u dat uw verzekering uw behandeling volledig vergoedt? Voor een behandeling aan uw schouder, knie of enkel! Binnen 10 dagen le consult Uw verzekering vergoedt Snel weer op de been door innovatieve maniervan opereren Orthopedische specialisten met uitgebreide ervaring op het gebied van sportblessures www.medinova.com Maatschappelijk Centrum Rotterdam (MCR) werkt vanuit de gedachte dat iedereen die in Rotterdam-Rijnmond, de regio Gouda en Spijkenisse een beroep op ons doet, recht heeft op goede zorg of hulp, wat zijn of haar afkomst of hulpvraag ook is. Sociaat Pedagogisch Werkers (niveau 4) Maatschappelijk Werkenden Verzorgenden Verpleegkundigen Voor diverse locaties zien wij ook uit naar oproepkrachten voor de nacht, oproepkrachten SPW (niveau 4) en oproep krachten Verzorgenden. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Welzijn en Maatschappelijk Dienstverlening. Wij vragen van onze mede- werkers een christelijke levensovertuiging en dat zij kunnen instemmen met de Verklaring van de Stichting Leger des Heils Welzijns- en Gezondheidszorg. Voor meer informatie zie www.legerdesheils-mcr.nl. Je schriftelijke reactie met cv kun je bij voorkeur per e-mail zenden aan p&osollicitaties@legerdesheils-mcr.nl of per post naar het Maatschappelijk Centrum Rotterdam, t.a.v. Bert Verschoor, afdeling P&O, Kooikerweg 28, 3069 WP Rotterdam. Wij ontvangen je sollicitatiebrief graag voor 30 maart a.s. Acquisitie stellen wij niet op prijs. Voor deze functie geldt: - Gedegen kennis in woord en geschrift van de Engelse taal - Affiniteit met scheepvaart en techniek - Stressbestendig - Accuraat - Productief Uw schriftelijke sollicitatie met C.V. kunt u, binnen 14 dagen na verschijnen van deze advertentie, richten aan: Willem Pot B.V. T.a.v. de heer C. Bakx Postbus 11045 3004 EA Rotterdam SCHAT HARDING Willem Pot B.V. Member of the Umoe Schat-Harding Group 15, Industrieweg, 3044 AS Rotterdam The Netherlands www.willempot.com Tel. +31 105912788. Fax +31 105913052 AIR LIQUIDE (senior) MED! NOVA Vliegveldweg 65 3043 NT Rotterdam t: 010 - 298 98 98 Air Liquide Large Industries is een onderdeel van de Air Liquide groep, de grootste industriele gassen- producent ter wereld en tevens producent van utilities zoals stoom en elektriciteit. Naast een hoofdkantoor in Rotterdam heeft Air Liquide "state of the art" plants op de volgende locaties: Pernis: de nieuwste Air Liquide plant in Nederland. Een warmtekrachtcentrale (stoom en elektriciteit). Rozenburg: twee waterstof en koolmonoxide plants en drie warmtekrachtcentrales. Deze locatie wordt momenteel uitgebreid met een van de grootste waterstof plants ter wereld. Bergen op Zoom: een complexe waterstof en koolmonoxide plant. Terneuzen: een luchtsplitsing plant met een uitzonderlijk hoge automatiseringsgraad. Voor het Botiek-gebied zijn wij op zoek naar met een afgeronde mts-opleiding richting E&l. Enige jaren ervaring binnen een vergelijkbare industrieel complexe omgeving. Air Liquide biedt verantwoordelijke functies binnen een internationaal, modern en zeer gezond bedrijf. Ruimte voor initiatief en de mogelijkheid om te ontwikkelen binnen deze rol. Goede samenwerking en een persoonlijke sfeer. Reele groeimogelijkheden binnen een organisatie die ambitie en kwaliteit waardeert. Solliciteer nu via www.mercuriurval.nl. De vacature is te vinden via de zoekterm 'Liquide' of ref.nr. 04226. Neem voor meer informatie contact op met Kim Hagen, Recruiter Mercuri Urval, via telefoonnummer 033 - 450 14 07. Kijk ook op www.airliquide.nl

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2011 | | pagina 11