Europees voetbal was zc dichtbij ennuheelverwi dingen komt een eind 'Burgers mogen de noogte vanboe- tes zelf bepalen Kamervan Koophandel kiestvoorjonge durfals 7 Pers en Weekkrant bundelen krachten Aan alle mooie Maasstad ■k jm V ^■a^oooWeekblad Afvoerputje vanderegio? Windwaait uitoosten Met pijn in het hart is de laatste MaasstadPers gemaakt. Vandaag nemen we afscheid. SPOR RKC Waalwijk Ziede AAaart20n www.maasstadpers.nl GRATIS, MAAR NIET GOEDKOOP Verzilver uw goud! qoudwisselkantoor Leeshiernaasten oppagina2waarom ACTUEEL DE KWESTIE ONDERNEMER VONQsleeptde Rotterdamse Ondernemersprijs binnen. Ideale combinatie AZIE Maasstad Pers Inkoop van goud en munten Dorpsweg 74a 3083 LD Rotterdam T 010-4803001 Open: di. t/m za. 09.30 -17.00 uur www.goudwisselkantoor.nl Rotterdam trok vorigjaar al aan de bel en Schiedam doet dat nu. Het aantal Oost-Europeanen is on- evenredig verdeeld in de regio. Waarom vangtde B-driehoekgeen mensen op? Daar werken ze im- mers en die gemeenten profiteren ook het meest van goedkope arbeiders. Lees vender op pagina 3 Lees verder op pagina 2 Van de redactie ROTTERDAM Wegener Media heeft besloten om met ingang van 30 maart de krachten van de Weekkrant en dagblad De Pers verder te bundelen. Datbetekent dat de oplage van dagblad De Pers als ook het aantal distributiepun- ten. in de regio flink worden verhoogd, zodat inwoners van Rotterdam en omstreken zich vi jf dagen per week op een nog makkelijkere manier gratis op de hoogte kunnen stellen van het-laatste nieuws. De grote vraagstukken, de achtergron- den; De Pers brengt ze, gratis en voor niets. Niet zelden legt De Pers de vinger op de zere plek in Nederland. Niet'voor niets wordt het ook wel de meest geciteerde krant van Ne derland genoemd. Het is niet langzoeken naar een Pers: bij bijna alle NS-sta- tions, hogescholen, zieken- huizen en toonaangevende restaurants in de regio is er wel een te vinden en anders is de krant ook altijd online op te slaan viawww.depers.nl. Voor het lokale nieuws - het nieuws bij u om de hoek- kunt u terecht in de Week krant. Elke stad in de regio is uniek en de Weekkrant er- kent dat. Ze laat niet alleen zien wat er speelt in de ge- meenteraad of op het gebied van cultuuren uitgaan, maar laat ook u aan het woord: in de krant of op internet. Met elke week een poll over een actueel onderwerp en dage- lijks vers nieuws op de web site: www.deweekkrant.nl Allemaal goed nieuws, zult u denken. Jazeker, op een dingna: u zult het voort- aan zonder de kritische ge- luiden van de MaasstadPers moeten stellen. Wij hebben het afgelopen jaar vragen gesteld die ande- ren nietdurfden stellen, din gen gedaan waar anderen nog nooit van hadden ge- hoord. Kortom: het was ons een waar genoegen u van dienst te zijn in Rotterdam en omstreken. O Lees meerop pagina20 Jazeker, Amerika is nog steeds een militaire en economische grootmacht. Maar de tijden verande- ren. Deopmarsvan Aziatische landen is onstuitbaar. We krijgen een andere wereld.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2011 | | pagina 3