hülsta !2! SLAAPKAMERS DIE JE NIET OVERAL ZIET Oranjestraat 64-3111 AP Schiedam - Telefoon: 010 - 426 87 17 's-maandags gesloten - donderdags koopavond "De slaapvoorlichter voor het Waterweggebied" Complete collecties voor de slaapkamer 25 Musis MUSIS/'n nieuw elan Verschijnt 11 maal per jaar en informeert onafhankelijk over cultuur, stadsontwik keling en -vernieuwing, beeldende kunst, literatuur, maatschappelijke vraagstukken en sport in Schiedam en de regio. Uitgegeven door Stichting MUSIS/ 'n nieuw elan/Schiedam. Produktie: de Hollandse Onderneming VOF/Schiedam Redactiecommissie: Charles Jeurgens Aart J. Tijhof Sjef Henderickx Kor Kegel Herman Noordegraaf Luc van Huijgevoort C.H. Slechte Eindredactie: Hans van der Sloot Aan dit nummer werkten mee: Charles Jeurgens, Peter de Lange, Kor Kegel, Herman Noordegraaf, S. Rosman, C.H. Slechte, Hans van der Sloot. Fotografie/illustraties: Annet Delfgauw, Roel Dijkstra, Gemeentearchief Schiedam, Foto Van der Waal, R. Poels - Fabristraat Blond hout, groene lak een droom van een slaapkamer, mo dern en met een unieke indivi duele uitstraling. Het slaapkamer systeem „tintura" van hülsta biedt creatieve woonideeën alle kansen. Losstaande meubelen van topkwa liteit - van kast en bed tot en met de practische bijzettafel - zijn er in vele aansprekende kleuren en ex- klusieve materialen. Bij zoveel va riatie is het moeilijk een keuze te maken. Laat u zich daarom door ons adviseren. Agenda: Musis/'n nieuw elan aanvaardt geen aan sprakelijkheid voor programmagegevens zoals vermeld, wijzigingen, afgelastingen etc. Redactiesecretariaat: p/a Frans Rietveldpad 34 3123 CD Schiedam. Abonnementen: Door overmaking van Hfl. 47,50 (jaarabonnement) op rekeningnummer 81.33.79.555 onder vermelding van 'MUSIS'. Advertentie-exploitatie: de Hollandse Onderneming VOF Frans Rietveldpad 34 3123 CD Schiedam telefoon/fax 010 - 4701474 Zetwerk en lithografie: Z-Work Prepress/ Gouda Druk: Drukkerij Mercator/ Schiedam Copyright: Overname van artikelen of gedeelten daarvan slechts met toestem ming van uitgever en/of auteur en in alle gevallen slechts met uitdrukkelijke vermelding van datum en bron. Ligging Matrassen (alle soorten) Spiralen (ook verstelbaar) Lattenbodems (ook verstel baar) Boxsprings (ook verstelbaar) Waterbedden Complete slaapkamers Ledikanten en nachtkastjes Uitrolbare ledikanten Toilettafels met spiegels Kommodes en hoekkastjes Draai- en schuifdeurkasten Seniorenledikanten Ledikanten op wielen Verstelbare bodems Hogere nachtkastjes Teenerbedden Halve hoogslapers Bedden met bergladen Buisledikanten Stofvrije collectie Cara-matrassen Cara-dekbedden Cara-hoofdkussens Bedtextiel Hoofdkussens Jantjes en nekkussens Synthetische dekbedden Wollen dekbedden Wildzijden dekbedden Donzen dekbedden Wollen onderdekens Wollen dekens en plaids

Musis | 1995 | | pagina 25