AGENDA 51 Musis Vrijdag 1 december Stedelijk Museum Schiedam Kunstbeurs georganiseerd door Stichting Kunstwerkt Aanvang: 11.00 uur t/m 17.00 uur Toegang gratis Groot Schiedams Kafee Bitter-borrel-jazz met pia nist/bassist Don Bennett Aanvang: 17.00 uur Toegang gratis Café Proosje Whisky- en wijnproeverij Aanvang: 19.00 uur Toegang f 25,- inclusief diner Tijdig reserveren! Een informatieve avond, compleet met videopresen tatie, waarbij u uiteindelijk mee kunt bepalen welke wijn de huiswijn van het café wordt! Cultureel Café 't Spul Stichting Artes Cumulatae. Jazz-jamsessie onder leiding van Domagoy Ralasic. Aanvang 22.00 uur Toegang gratis. Tel.: 4270642. Theater de Teerstoof Remco Campert Jan Mulder - De Tekenlerares Aanvang: 20.30 uur Toegang: f 19,50 Tijdens de literaire tournee 1994 dwaalde een lust door Remco Campert en Jan Mulder die steeds meer uit mondde in bekentenissen over die ene tekenlerares. Welke rol speelde die lerares in het leven van de beide heren? Bracht het beroep de leerlingen in vervoering, of was het juffrouw Pander zelf, toevallig tekenlerares? Filmhuis Fresa y Chocolata (Cuba) Regie: T. Gutiérrez Alea en J.C.Tabio Met o.a. Jorge Perugorria Aanvang: 21.30 uur Toegang: f 8,50/f 6,- Charmante zedenschets over de relatie tussen een kunst minnaar en een revolutio nair geschoolde student. Met daarin de belangrijkste tegenstelling op Cuba in een notedop: zij die de revolutie blijven toejuichen tegenover hen die zich hier gedesillusioneerd van heb ben afgekeerd. Zaterdag 2 december Stedelijk Museum Schiedam Kunstbeurs georganiseerd door Stichting Kunstwerkt Aanvang: 11.00 uur t/m 17.00 uur Toegang gratis Theater de Teerstoof Theater Stuiter - De onge lovige mevrouw Van Adel de Barones Aanvang: 14.00 uur Toegang: f7,50 Een feestelijke voorstelling, ideaal voor actieve kinderen van 4 t/m 8 jaar. Zij worden op speelse wijze betrokken bij de acrobatiek, muziek en zang! Grote Kerk Solistenmiddag Aanvang: 15.00 uur Toegang gratis Gelegenheid voor amateur zangers. Informatie en opga ve: 4261177 Grote Kerk Musica Vocalis Scyedam gedenkt Henry Purcell Aanvang: 20.00 uur Toegang: f 12,50/f 10,- Concert met o.a. Marijke Nieuwenweg, Mieke van Laren, Otto Bouwknecht en het Noord Hollands Koperkwartet. Dirigent Johan Sonneveld. Informatie en reserveren: 01844-10033. Theater de Teerstoof Marcel Verreck -Verreck! Aanvang: 20.30 uur Toegang: f 19,50 Als lid van het duo Verreck en Pleijsier maakte hij vier succesvolle programma's. Ditmaal doet Marcel Verreck het alleen. Wie geïnteres seerd is in de beroepsgehei men van deze cabaretier, kan voor aanvang van de voor stelling in de foyer het hemd van zijn lijf vragen. Filmhuis Fresa y Chocolata (Cuba) Regie: T. Gutiérrez Alea en J.C.Tabio Met o.a. Jorge Perugorria Aanvang: 20.30 uur Toegang: f 8,50/f 6,- Zie vrijdag 1 december. Cultureel Café 't Spul Stichting Artes Cumulatae. Work-shop met de Ameri kaanse zangeres Peggy Larson. Aanvang 16.00 uur van Toegang gratis. Zondag 3 december Stedelijk Museum Schiedam Kunstbeurs georganiseerd door Stichting Kunstwerkt Aanvang: 10.00 uur t/m 17.00 uur Toegang gratis Heemtuin Beatrixpark Excursie Aanvang: 14.00 uur Toegang gratis Onder het motto 'Sinterklaas op pad' maakt u onder leiding van een gids een boeidende wandeling door dit unieke stukje Schiedam. Café Van Diggelen Live optreden Aanvang: 17.00 uur Toegang gratis Cultureel Café 't Spul Irish Folk jamsessie met zang, accordeon, piano en gitaar. Toegang gratis. Woensdag 6 december Aula Stedelijk Museum Lunchconcert - Dali Trio o.l.v. Hans Witteman Aanvang: 12. 30 uur Toegang: museumtarief Donderdag 7 december Theater de Teerstoof Comedytrain Aanvang 20.30 uur Toegang: f 19,50 Voor het publiek dat zelf goed van de tongriem is gesneden; grijp nu uw kans om te wedijveren met de doorgewinterde cabaretiers uit de groep van Raoul Heertje. Vrijdag 8 december Groot Schiedams Kafee Bitter-borrel-jazz met Don Bennett Aanvang 17.00 uur Toegang gratis Theater de Teerstoof Kiki Hessels - Kiek Uut Aanvang: 20.30 uur Toegang: f 19,50 Een jongedame uit de Achterhoek gaat hoopvol op pad en beschrijft de wereld om haar heen. Alles is anders dan zij ooit gedacht had. Met eigen tekst en muziek vertelt, acteert en danst Kiki Hessels over hoop, treurnis, liefde en lastige lusten. Filmhuis Pulp Fiction (VS) Regie: Quentin Tarantino Met o.a. John Travolta, Uma Thurman, Samuel L. Jackson en Bruce Willis Aanvang: 21.30 uur Toegang: f 8,50/f 6,- Deze film van Amerika's 'wonderkind'Tarantino deed de discussie over geweld op het witte doek weer oplaai en. De messcherpe dialogen zijn echter niet minder bedreigend dan het ogen schijnlijk doelloze geweld. De filmpers is er nog steeds niet helemaal uit: kunst of kunstje? Oordeel zelf en let vooral op de miraculeuze terugkeer van John Travolta. Cultureel Café 't Spul Stichting Artes Cumulatae. Jazz-jamsessie onder leiding van Domagoy Ralasic. 22.00 uur Toegang gratis. Zaterdag 9 december Theater de Teerstoof Theater Vandenbulck - Beren, beren en nog eens beren Aanvang: 14.00 uur Toegang: f7,50 De beren, een grote en een kleine, wandelen door het bos. De kleine beer hoort steeds weer nieuwe gelui den. Geluiden om bang van te zijn? Of juist niet? Een voorstelling voor kinderen van 3 t/m 8 jaar. Grote Kerk Inloopconcert - Liturgisch Ensemble Maassluis o.l.v. Adri Sonneveld Aanvang: 15.00 uur Toegang gratis Informatie: 4266241 Filmhuis Pulp Fiction (VS) Regie: Quentin Tarantino Met o.a. John Travolta, Uma Thurman, Samuel L.Jackson en Bruce Willis. Aanvang: 20.30 uur Toegang: f 8,50/f 6,- Zie vrijdag 8 december. Zondag 10 december Café Van Diggelen Live optreden Aanvang: 17.00 uur Toegang gratis Cultureel Café 't Spul Irish Folk jamsessie met zang, acoordeon, piano en gitaar. Aanvang 14.00 uur. Toegang gratis. Vrijdag 15 december Groot Schiedams Kafee Bitter-borrel-jazz met Don Bennett Aanvang 17.00 uur Toegang gratis Grote Kerk Kerstconcert - Chr. Gem. Koor 'Song Of Praise' Aanvang 20.00 uur Toegang gratis Informatie: 4266241 Theater de Teerstoof Dimitri van Toren - Onder Dezelfde Zon Aanvang: 20.30 uur Toegang: f 19,50 Bekend van hits als 'Hé kom aan' en 'Lied voor kinderen' brengt deze oude rot in het vak liedjes van zijn nieuwe CD, getiteld 'Onder dezelfde zon'. Of er onder die zon ook iets nieuws in het ver schiet ligt, zult u zelf moe ten bepalen Filmhuis The Paper (VS) Regie: Ron Howard Met o.a. Glenn Close, Michael Keaton en Robert Duvall Aanvang: 21.30 uur Toegang: f 8,50/f 6,- Vermakelijke film die een realistisch beeld geeft van het dilemma in de schan daalpers: het boven water krijgen van de waarheid versus de koop cijfers. Cultureel Café 't Spul Stichting Artes Cumulatae. Jazz-jamsessie onder leiding van Domagoy Ralasic. Aanvang 22.00 uur. Toegang gratis. Zaterdag 16 december Theater de Teerstoof Tryater - Dag Monster Aanvang: 14.00 uur Toegang: f7,50 Een sprookje over een vader en drie dochters, twee lelijke en een mooie. De mooie moet met een monster trou-

Musis | 1995 | | pagina 51