AGENDA f Musis 80 VRIJDAG 1 MAART Theater de Teerstoof Ajuinen en Look - De fiets van Marleen Aanvang: 20.30 uur Toegang: f 19,50/f 16,50 Dit kurkdroge duo bewijst dat ook flauwe humor sterk kan zijn. Filmhuis Maverick (VS, 1994) Regie: Richard Donner Met o.a. Jodie Foster, Mel Gibson Aanvang: 20.30 uur Toegang: f 8,50/f 6,- Laat u niet om de tuin leiden door de goede acteurs die in deze film de hoofdrollen spelen. Het lezen van een Lucky Luke levert een spannen der avond op, schreven we reeds in de vorige Musis. Ook Buck Danny valt te proberen en Marc Sleen is in deze zelfs een regelrechte aanrader. ZATERDAG 2 MAART Theater de Teerstoof Alda Loeffen - Frederike Kindervoorstelling, poppentheater Aanvang: 14.00 uur Toegang: f7,50 Leeftijd: vanaf 4 jaar Grote Kerk Inloopconcert - Piet Everaars, piano Aanvang: 15.00 uur Toegang gratis Filmhuis Maverick (VS, 1994) Regie: Richard Donner Met o.a. Jodie Foster, Mel Gibson Aanvang: 20.30 uur Toegang: f 8,50/f 6,- Zie vrijdag 1 maart. (N.B. Boek- en strip winkel 't Centrum is gevestigd in de Lange Singelstraat) Theater de Teerstoof Niet Schieten! - Een vlucht regen druppels Aanvang: 20.30 uur Toegang: f 19,50/f 16,50 Alweer zo'n mannelijk en muzikaal trio in de Teerstoof; het lijkt wel mode in de cabaretwereld van van daag de dag. Een vochtig trio van avond; na hun vorige programma's 'Natongen in de foyer' en 'Natte narren' brengt Niet schieten! hun derde waterige programma. Een handdoek meenemen verdient aan beveling Podium Café Heidecker - live muziek Aanvang: 22.00 uur Toegang gratis Wijkcentrum de Erker Swingen in de Erker, dansavond ZONDAG 3 MAART Podium Café De Zondag Anders - akoestische jamsessie Aanvang: 21.30 uur Toegang gratis Wijkcentrum de Erker Stijldansen voor 55 plus Pop op zondag: de groepen Stash en Repair DINSDAG 5 MAART Podium Café Jamsessie o.l.v. Richard Aanvang: 21.30 uur Toegang gratis WOENSDAG 6 MAART Aula Stedelijk Museum Lunchconcert - blokfluitkwartet Scarabee Aanvang: 12.30 uur Toegang gratis voor museumbezoe kers Op het programma staan werken van Pachelbel, Boismortier, Bartók, Dvorak en een première van F. den Broeder. DONDERDAG 7 MAART Theater de Teerstoof Comedytrain Aanvang: 20.30 uur Toegang: f 19,50/f 16,50 Elke eerste donderdag van de maand is de foyer van de Teerstoof het sta tion van de Comedytrain. Wilt u meerijden? Dat mag. Slaak uw kre ten, tap uw moppen en vergeet uw tandenborstel niet. Misschien bent u wel de leukste onder de passagiers. VRIJDAG 8 MAART Grote Kerk Koninklijke Christelijke Zangers Bond (KCZB) Aanvang: 20.00 uur Toegang: nog niet bekend, verkoop bij ingang Jubileumconcert door 4 mannenko ren, wat in totaal zo'n 400 zangers oplevert! Heren grijp hier uw kans want in het Centrum SVO komt u niet binnen. Centrum SVO, Broersveld 142 Filmhuis Vrouwen in beweging - Internationale Vrouwendag. Een volledige dag van aktiviteiten, informatie en ontspanning en dus te veel om op te noemen. Daarom enkele hoogtepunten: zoals de kof- fie-ochtend met Marokaanse thee, gemaakt door Marokkaanse vrouwen (wie geen suiker in de thee wil, kan beter iets anders nuttigen), de informatiemarkt met oa. Amnesty International voor vrouwen in Afghanistan. NVH, Werkgroep Vrouwen in de Bijstand en Adviescommissie Vrouwenemancipatie Schiedam, exposities, wokrshops ritme en dans, zelfverdediging en expressie, de videofilm 'Niet morgen maar van daag', Open podium onder leiding van 'De Getemde Feeks' uit Rotterdam, een optreden van Marijke Olij en een koud buffet (inschrijving vooraf noodzakelijk). Voor kinderopvang wordt gezorgd en vanaf 21.00 uur zijn ook de man nen weer welkom in het Filmhuis. Dagprogramma 10.00 tot 16.30 uur Avondprogramma 18.00 - 24.00 uur Voor de vertoonde film en toegang zie: Filmhuis Theater de Teerstoof Sphinx - De Elfstedentocht Aanvang: 20.30 uur Toegang: f 19,50/f 16,50 Een Egyptenaar op schaatsen. Dat valt niet mee. Zeker als het gaat dooien of er ijstransplantaties moe ten komen. Voor de acteur Adel Salem is het te hopen dat de tocht der tochten er dit jaar niet komt; een warm zoldertheater is aangenamer. Filmhuis Eat man drink woman (Taiwan/VS, 1994) Regie: Ang Lee Met o.a. Sihung Lung, Kuei-Mei Yang Aanvang: 21.30 uur Toegang: f 8,50/f 6,- Regisseur Lee oogstte met de lich telijk absurdistische film 'The wed ding banquet' veel succes. 'Eat man drink woman' kan als vervolg op deze film worden gezien; op dezelf de onderhoudende manier -met wederom veel aandacht voor eten- vertelt Lee het verhaal van het gezin Chu. Een verhaal waarbij gniffelen en genieten voorop staan. ZATERDAG 9 MAART Theater de Teerstoof Limonade Leescafé Met Mieke van Hooft, schrijfster van o.a. het verfilmde boek 'De tasjes dief'. Aanvang: 14.00 uur Toegang: f7,50 Leeftijd: vanaf 4 jaar Grote Kerk Catherine Provence Ine Sinnige - concert voor piano en klarinet Aanvang: 15.00 uur Toegang gratis Filmhuis Eat man drink woman (Taiwan/VS, 1994) Regie: Ang Lee Met o.a. Sihung Lung, Kuei-Mei Yang Aanvang: 20.30 uur Toegang: f8,50/f 6,- Zie vrijdag 8 maart. Theater de Teerstoof Paul Pleijsier - De nationaal gitarist Aanvang: 20.30 uur Toegang: f 19,50/f 16,50 Pleijsier gaat tijdens dit theatercon cert op zoek naar de grootvader van alle vaderlandse tokkelaars. Zou die opa nog gevoelige snaren kunnen raken? Theo Maassen,foto: Rob ten Broek Podium Café Ernie Greens Monkey Nerve - live muziek Aanvang: 22.00 uur Toegang gratis ZONDAG 10 MAART Podium Café De Zondag Anders - akoestische jamsessie Aanvang: 21.30 uur Toegang gratis Wijkcentrum de Erker Kinderdag. MetKindertheater Kakkiprakki in Aquawrella in haar onderwaterwereld en het Milieuproject: Schiedam-west, milieu-best? Daar hoort een vraagte ken dat de Erker op deze dag opge lost wil zien.

Musis | 1996 | | pagina 80