*t PAARD *i¥et oucUte café- (Mm Sc/Uedam Oude Sluis 17 3111 PK Schiedam Tel. 010-473 04 76 SPIJS EN DRANK SALON Hoogstraat 162 - Schiedam Telefoon (010) 473 29 08 Musis 58 ZATERDAG 1 FEBRUARI Theater de Teerstoof Bram Vermeulen - Polonaise Aanvang: 20.30 uur Toegang: f 19,50 Vermeulen veranderde van vermaard volleyballer via neurotische Neerlands Hoop noten-nar naar bohémien Bram, bewust bezig blues bijzonder bruin te bakken. Filmhuis 12 monkeys (VS, 1996) Regie: Terry Gilliam Met o.a. Bruce Willis, Brad Pitt Aanvang: 21.30 uur Toegang: f 9,-/f 7,- U kent de regisseur vast van de Monty Python animaties. Hij maakte ook geweldige films als 'Brazil' en 'The Baron of Munchhausen'. 12 monkeys vergt iets meer van de kij ker; zie 'm als een pakje Croma - je moet er éven bijblijven, maar het resultaat is voortreffelijk. ZONDAG 2 FEBRUARI Lijnbaanhallen Vlaardingen Stripboekenbeurs Geopend: 10.00 uur - 16.00 uur Toegang: f 3,- Haal nu de ouwe Guusten uit de kast; nu papa Franquin -helaas- het loodje heeft gelegd, worden al zijn werken natuurlijk goud waard! Theater de Teerstoof Jacobus Wieman - Het betover de sprookjesboek Aanvang: 14.00 uur Toegang: f7,50 Wie in deze tijden wat huiverig tegenover kindertheater staat, hoeft voor Jacobus ('Koos') niet bang te zijn. Hij is echt de allerliefste én allerleukste poppenspeler uit de Benelux. Café van Diggelen Live muziek Aanvang: 16.00 uur Toegang gratis Podium Café De Zondag Anders - akoestische jamsessie Aanvang: 21.30 uur Toegang gratis Grote Kerk Vlaardingen Carillionconcert door Addie de Jong Aanvang: 16.00 uur Toegang gratis Eén ding ben ik nog niet achter; of je voor dit concert nou binnen of buiten moet gaan zitten. Stadsgehoorzaal Vlaardingen Jeans VI - A happening Aanvang: 20.00 uur Toegang: f 42,50/f 40,- Er zijn van die dingen die nooit ophouden. Zoals deze. Maar zie ook 7 februari (Purper). Maar goed, waarom ophouden met een com mercieel succes als er toch nog steeds bezoekers zijn die oubollige liedjes door eeuwig aankomend jong talent willen horen? DONDERDAG 6 FEBRUARI Grote Kerk Vlaardingen Lunchconcert - Aad Zoutendijk, piano Aanvang: 12.45 uur Toegang gratis Als u toch niet van die pindakaas af wil, kunt u het altijd hier een keer proberen Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Harmonie Pol Goossens - Schroom Aanvang: 20.00 uur Toegang: f 22,50/f 20,- Pol doet een monoloog. Dat zou wel eens saai. kunnen worden. Het ver haal is echter van Roald Dahl. Dat zou toch nog wel eens verrassend kunnen worden. VRIJDAG 7 FEBRUARI Theater de Teerstoof Jaap Mulder - De opmars van de wilde artisjok Aanvang: 20.30 uur Toegang: f 19,50 Deze Jaap met een zwak voor voed sel 'vertelt, zingt liedjes, vermaakt en zeikt.' Is dat niet wat te veel gevraagd voor een cabaretier? Luisterend naar alle geruchten, schijnt dat voor Mulder niet het geval te zijn. Podium Café Finale Pop-prijs Schiedam Aanvang: 21.00 uur Toegang gratis Filmhuis Palookaville (VS, 1995) Regie: Alan Taylor Met o.a. William Forsythe,Vincent Gallo, Adam Treese) Aanvang: 21.30 uur Toegang: f 9,-/f7,- Komedie met sociaal bewogen ondertoon over drie werkloze, gefrustreerde vrienden die hun dro men over het grote geld maar niet in vervulling zien gaan. Zelfs een inbraak in een juwelierszaak biedt weinig uitkomst. Stadsgehoorzaal Vlaardingen Purper - Purper 11 Aanvang: 20.00 u ur Toegang; f 35,-/f 32,50 Musis Agenda Goes Interactief] U heeft twee mogelijkheden: jgi Kies 1: Goh, het elfde programma al' Waar halen ze h t toch steeds weer vandaan? Knap hoor! Advies: koop leen kaartje. Kies 2:Tjesis, dat die gasten dat nou al meei d m rif jaai htei elkaar volhouden, dat geneuzel en gebet- weter. Advies: stuur een brief naar Purper. U kunt hiervoor kiezen uit twee mogelijkheden: Toets I: vraag of ze in godsnaam van liet elfde programma meteen de afschcidstoernee willen maken; koets 2: adviseer hen dc program- nas voortaan gewoon Til 1 IS te geven, zoals iedereen dat doet, dat maakte het erover praten achteraf een stuk eenvoudiger. ZATERDAG 8 FEBRUARI Grote Kerk Vlaardingen Cantatedienst m.m.v. diverse orkesten en solisten Aanvang: 19.00 uur Toegang gratis Theater de Teerstoof Jan Rot Hans Breetveld - Dans met mij Aanvang: 20.30 uur Toegang: f 19,50 Happy Homo Hour. Filmhuis Palookaville (VS, 1995) Regie: Alan Taylor Met o.a. William Forsythe,Vincent Gallo, Adam Treese) Aanvang: 20.30 uur Toegang: f 9,-/f7,- Zie vrijdag 7 februari. Stadsgehoorzaal Vlaardingen Van Dijks Amusementsorkest - Jubileumuitvoering met bal na Aanvang: 20.00 uur Toegang: f 15,-/f 12,50 Hoemnana-avond met zans: en dans. MAANDAG 3 FEBRUARI NPB-KERK Westvest 90-92 Lezing 'Opleving in de mystiek' Todocus van Lodestim door Ds H.P. dans en zang, zang en dans en dans en zang. Pandemonium Vlaardingen Voorronde Publieksprijs (finale juni '97) Optredens van No More, Lunacy, Never Mind en Trouble in Paradise Aanvang: 22.00 uur Toegang: f 3,50 lidm. Ik geloof dat in Pandemonium kan en alles mag, dus daar valt geen zinnig woord over te zegt Podium Café Blond Ambition (stijl: Smashing Pumpkins) Aanvang: 22.00 uur Toegang gratis Musis-lezers die de vraag kunnen beantwoorden wat deze band met Madonna gemeen heeft (en in welk jaar), mogen vervolgens uit gaan zoeken waarom Lourdes dit jaar in Argentinië ligt. DINSDAG 4 FEBRUARI Podium Cafe Jamsessie met Rich: Beukelaar ard WOENSDAG 5 FEBRUARI Aula Stedelijk Museum Lunchconcert - Mirjam Rodrigues de Miranda (piano) Aanvang: 12.30 uur Toegang gratis Met de boterhammen op schoot u mee laten slepen door Wertheim en Schubert. Alstublieft geen pindakaas erop dit keer. Die lucht blijft zo han gen in de aula. Podium Café Oorsmeer - Agnes Bronswijk Aanvang; 21.00 uur Toegang gratis De eerste dame in deze reeks. Wattenstaafjes gereed?

Musis | 1997 | | pagina 58