DEZEEMAN WOENSDAG 20 AUGUSTUS DONDERDAG 21 AUGUSTUS VRIJDAG 22 AUGUSTUS koffie- en theeschenkerij Musis 252 14.00 uur 'In de Ban' - Openingsact door jongleur Malabarista, daarna met de Malle Balie Bus zelt jongleren/in evenwicht blijven!, leeftijd 4+, Malle Balie Bus veld (toe gang vrij) Jonglerend met zijn diabolo's, kegels en vuur, fietst Malabarista op zijn hoge éénwieler. Hij gooit van alles heel hoog in de lucht en vangt het nog op ook. Deze grappige straattheater artiest gaat na de voorstelling met de kinderen aan de slag: op de toppen van je kunnen in de Malle Balie Bus kunnen zij zelf jongleren/ in evenwicht blijven. 20.00 uur 'Weerberichten van Het Gemoed' - Opening van het festival m.m.v. het Veens Bruikoor, Terras van de Oude Vrienden (toegang vrij) 20.00 tot 23.00 uur 'Het Ravijn van de Wanhoop' - Een Countryhart Vervuld van Smart door Johan Reebergen, veld (toegang vrij) Reebergen laat altijd types zien; van die oerfiguren die iedereen kent. Het tragi sche verhaal Van deze man is te triest f voor woorden. Maar hij en zijn zielige hond zijn ook komisch, gewoon alleen al door daar te staan. Deze wereld vreemde man laat onverwachte kanten zien. Muzikaal omlijst met hartverscheu rende country-klassiekers en andere muziekstijlen. 22.00 uur 'Pad der Verlichting' - Cinematografische Archeologie op het Eiland van de Waarheid, films muzikaal begeleid door Moto Carro met o.a. Cops van Buster Keaton. Organisatie i.s.rn. Filmtheater Het Zeepaard (entree 10,-) 20.00 uur 'De Avond van het Bandeloos Spraakgenot' - Gezegend Comedian trio en populairste wagon van de Comedy Train; controverse en hitsig sentiment door Fresh Wagon. Zij nemen de bezoe kers mee in hun zoektocht naar hun eigen identiteit; met stevige beats en vlijmscherpe teksten in moerstaal. Na de pauze wervelende Nederhop met kloten van De Spookrijders, met rappers Chili DC en Iron.'Tuin der Lusten'/spiegel- tent (entree 7,50). 23.00 uur 'In de Wolken' - Tibetaanse mystiek vanuit optrekkende nevelen van de Himalaya. Voorproefje op Het Eiland van de Waarheid yan de openluchtyoor- stelling op vrijdagavond 19.30 uur 'Weerberichten van Het Gemoed' m.m.v. De Nazaten van Prins Hendrik, Terras van de Oude Vrienden (toegang 20.00 uur 'De Avond van het Sterke Verhaal' - 'De kroeg van de Sterke Verhalen'/spiegel- tent (entree 15,-) In de 'Kroeg van het Sterke Verhaal' staan de Broodje Aap-verhalen of 'Urban Legends' centraal. Wie kent niet het ver haal dat Coca Cola roest kan verwijde ren? Gespreksleider Dick van der Lugt (o.a. Salon de Harmonie) praat met gas ten over dit onderwerp. Te gast zijn onder andere: Peter Burger (o.a. De Wraak van de Kangoeroe en De Gebakken Baby) en J.P. Schravendijk (auteur van Produktgeruchten. Met muzikale en theatrale bijdragen van Cornelis Pons, Mare Eikelenboom, Maurice de Jong. In de pauze wordt de film 'The Adventures van de Baron van Munchhausen' vertoond (Eric Idle/Terry Giliam)En de winnaars van de wedstrijd 'Wie vertelt het sterkste verhaal' dragen hun bijdrage voor. De steeldrums van 'De Nazaten van Prins Hendrik' zorgen voor een swingende afsluiting voor bezoekers van De Avond van het Sterke Verhaal (deze muzikale afsluiter om 23.00 kost 7,50 voor latere bezoekers). 21.30 uur 'In de Wolken' - Authentieke Tibetaanse zang en dans, ontstaan vanuit eeuwen oude spirituele tradities. Een kleurrijke en hypnotiserende voorstelling m het openluchttheater (achter De Woestijn der Vergetelheid): (entree kinderen 7,50, volwassenen 1.5,-) Tibet-geïnteresseerden krijgen onver wacht de kans te genieten van de myste- e&n oud uiürdceUfe vod.. handwerk sigaren (de Graaff - van der Donk - de Zeeman - de Olifant - 8-Zaligheden - Cadena - div. importenPijpen. Tabakken. Accessoires. Diverse soorten versgebrande koffie. Honderd variëteiten in thee. Koffie- en theeserviezen. Kortom een oud winkeltje vol... waar u gezellig winkelen kunt combineren met een heerlijk kopje koffie of thee. De bekende zelfgebakken taarten ontdekt u dan vanzelf wel Hoogstraat 205-Vlaardingen

Musis | 1997 | | pagina 252