VSB*BANK dagelïjhs op locatie Esther van Duffelen De eerste kus Herinneringen verschijnen in de vijver. De verlichte route naar het festi val in het Hof leidt via het brug getje over de vijver door het park. Aan beeldend kunstena res, Esther van Duffelen, werd gevraagd om een bepaalde plek in het Hof in een beeld om te zetten. Zij koos voor het brug getje over de vijver. Duizenden kussen hebben mensen elkaar daar gegeven; zij zijn vervlogen met de tijd. Esther van Duffelen weerspiegelt die herinneringen en laat vele kussende mondjes ais drijvende objecten terugke ren in de vijver. Fotogrameren met Sjef van Duin Zonder camera, maar met licht gevoelig papier worden afbeel dingen van fietssleutels, sleutels of andere kleine verrassingen die mensen in hun kleding mee dragen opgeblazen en zes tot acht keer vergroot. Deze foto grammen worden 30 tot 40 cm; fotograaf Sjef van Duin is te vin den in de dokatent en zal festi valbezoekers vragen hun ijzeren eigendommen even af te staan. Hiervan wordt een sleutelserie gemaakt en tentoongesteld. De dokatent is te herkennen aan het grote fotogram van de festi vallamp aan de buitenkant. M Colofon fonds podiumkunsten - Festivalcoördinatie/artistieke leiding: Kees Lesuis - Artistieke, organisatorische en productionele beg, 'Vals Licht': Natanja den Boeft en Agnes Roothaan - Technisch productieleider: Gerrit Peters - Coördinatie secretariaat: Rob Geenen - Financieel beheer: Jolanda Beyer-Bouwmeester - Assistent coördinator productie: Miranda Kleisen - Productie-assistent 'Vals Licht': Marleen van der Lecq - PR-coördinator: Lotte Stigter - Theatertechniek: Richard Rabeling - Licht: Quintus Visser - Terreincoördinatie: Tom van de Loo - Vrijwilligerscoördinatie: Jeanne Wessels - Floreca: David Bonnecroy - Terras: Riet Meilink -Catering: Anna Petronova - Grafische vormgeving: Ben van Zelm - vorm beeld Kees Lesuis - Basislogo: Michel Snoep Intau vormgevers - Teksten: Yvonne Lens Lian van Leeuwen - Drukwerk: Mercator - Bestuur: Henk Horsten, Dick Molenaar, Astrid Hamstra v/d Spek en Anton van der Kruk Met dank aan: Projectbureau Cultuur - Dienst Stadswerk - Brandweer Vlaardingen - Eneco BV - Vereniging De Markies, Rotterdams Volkstheater - Event Support Steps - Molenaar Belasting adviseurs - Mirjam Klootwijk - Dameskoor 'Uit Volle Borsten' - Familie van Houwelingen - Familie Roovers - vrienden van Het Hof (particulieren en bedrijven) en de vele vrijwilligers. Sponsoring in natura: Groente Fruit en aardappelen L. van Noort - Geurts Fruit - Aardappelhandel Koster - Groente en fruit Groeneboom - Poissonnerie Peter Pronk - Notenbar Luc van Kralingen - Kaas van Ton en Zonen - Extra markt v. Leijdengaelstraat - Romi - Wijnimport 'Une pour la route' - De Groentehal - Verkade Jacques - Manuel Caffè Nederland - Pizzeria La Lanterna - Vishandel Emmaus - Reformhuis Salvia - Vishandel 't Loggertje - Slijterij De Bourgondiër - Banketbakkerij Jan Boer - Pizzeria Gallo d'Oro - Pizza Domino's - Groente en Fruit Janson - De Herborist - Multivlaai - Koffie en Theeschenkerij Zeeman - Slijterij De Wijnoogst - Vishandel 't Hoogertje - Zegro Rotterdam Organisatie: Stichting Hof van Spektakel i.s.m. Stichting Art Rock, m.m.v. Vrije Academie Vlaardingen, Stadsgehoorzaal, Eetcafé De Steeg, Filmtheater Het Zeepaard, Filmhuis Schiedam, Stichting Openlucht Bioscoop, Stichting Roth, Digitale Stad Vlaardingen, Villa Musica, Het Vlaardings Taalgenotschap, Musis, Fotomania Rotterdam, International Film Festival Rotterdam, Terschellings Oerol, SBAW, Zuid-Hollandse Popunie, Nieuwe Banen Rotterdam Werkt Rotterdamse Kunststichting, Centrum Beeldende Kunst Rotterdam, Gemeente Schiedam, Provincie Zuid-Holland T HUIS K O P I E F O N D SI 4' voor de Gemeente Vlaardingen

Musis | 1998 | | pagina 277