DYNAMIC MEAT •X:<-/'yL I 'c *4 Vlees zonder enige twijfel. Alle producten van Dynamic Meat uit Wageningen komen voort uit de biodynamische veeteelt. De veehouderij dus waarin de dieren zichzelf zijn. Gevoederd worden met natuurlijke producten, die meestal in het eigen bedrijf worden verbouwd. Niet opgesloten in nauwe hokken, niet verminkt zoals door onthoornen van de runderen of het wegbranden van de snavels van leg- en slachtkippen. Vee dat met respect voor de natuur wordt gehouden en niet met behulp van hormoonpreparaten en antibiotica snel slagerij-rijp wordt gemaakt. Elke verpakking draagt het Demeter-keur. Dit houdt in dat het volledig voldoet aan de normen van de Vereniging voor Biologisch Dynamische Landbouw. En bieden daarmee de absolute garantie van natuurlijkheid en zuiverheid, respect voor het dier en voor het milieu Die kwaliteiten proef je. Het vlees is steviger, smaakvoller en gezonder. Echt vlees zonder concessies aan de commercie. Integendeel. Vlees dat volgens de strengste normen wordt geteeld, geslacht en voorverpakt. Vlees zoals vlees behoort te zijn. Een traktatie. De vleespakketten van anderhalf kilo van Dynamic Meat bestaan wekelijks uit een compleet en smakelijk assortiment van varkens- en rundervlees en gevogelte. Voorverpakt vlees van Dynamic Meat wordt uitsluitend verkocht in de natuurvoeding- winkels die zich willen richten naar de normen van de biologisch-dynamische land bouw en veeteelt. Voor Schiedam is dit het Reformhuis Schiedam en Omstreken. Hier heeft Dynamic Meat een plaats in het ruimst denkbare assortiment van ecologisch en biodynamisch geteelde groenten en fruit, op verantwoorde wijze en met gebruik van louter natuurlijke grondstoffen vervaardigde levensmiddelen en snoep, voedingssupplementen en homeopatische geneesmiddelen. Juist in deze dagen is het van het allergrootste belang om de juiste balans te bewaren tussen wat het lichaam vraagt en de natuur te bieden heeft. Het Reformhuis voor Schiedam en omstreken weet dat als geen andere. Heeft op het gebied van ecologisch- en biologisch dynamisch geteelde groenten en fruit steeds dagverse aanbiedingen, adviseert op gebied van voeding- en gezondheid en biedt het grootste assortiment natuurvoedingsmiddelen, dranken en snoep. - - - &V - - V

Musis | 2001 | | pagina 52