177 Musis Dit meubel is dagelijks van 12.00 tot 2 1.00 uur toegankelijk onder toezicht van de kunstenaar. In China Garden, het restaurant aan de Maasboulevard, wordt een reisverslag door China en Vlaardingen van Adriaan Rees gepresenteerd. Op verschillende locaties langs het water komen betonnen objecten van Ton van Dalen te staan. Bij metaalrecyclingbedrijf Zethameta bekleedt Dike Hof een metaalafvalbak met rode stof, schroot als juwelen. Tanja Boxman heeft het bedrijf EOS/Argus Oil aan de Oosthavenkade bereid gevonden om een glazen gebouwtje met bedieningspanelen tijdelijk in te mogen richten als rozenkas. Op 't Hoofd, aan het einde van de Oosthavenkade zal Kees Lesuis een caravan plaatsen als mobiel museum en mini festival. Tijdens de openingstijden is er altijd iemand aanwezig (kunstenaar/suppoost) In het Oeverbos op de zandplaat zal Eric Hulsman een aantal grote, zware vissen en dobbers van staal plaatsen. Bij Bulk terminal Rotterdam aan de Vulcaanhaven gaat Moritz Ebinger, met toestemming en medewerking van de directeur van dit bedrijf aan de kant van het water een beeld neerzetten. Het publiek zal in een auto, door de slagbomen, over dit grote terrein vervoerd worden naar de plek van het kunstwerk en door de chauffeur begeleid worden naar een bepaald uitzichtpunt en direct weer mee terug genomen worden. Door ligging van het vogelbroedgebied zal de kijk en looprichting bepaald worden. In zijn atelier, de kapel op begraafplaats Emaus, laat Hans Rikken de bezoekers een reis meemaken. Chris Dobrowolski Engeland, fietst per 'pedal car' vanuit zijn woonplaats Colchester naar Vlaardingen. Het verslag van deze reis en zijn verdere bijdrage zal in het kringloopcentrum "'t Goed" te zien zijn.

Musis | 2001 | | pagina 177