ah... daar gaat 't dus om ...Hofland Hofland Reformhuis voor Schiedam en omstreken Musis 14 X M Groter is lang niet altijd beter. En al helemaal als het om biologisch dynamisch geteelde groenten en fruit gaat, of ecologische producten, of homeopatische gezondheids- en verzorginsproducten, om kaas die gemaakt is volgens de beste, natuurlijke bereidingsmethoden of confi turen die nog smaken zoals echt ingemaakt fruit behoort te doen. 's Lands grootste kruideniers hebben zich op een nieuwe markt gestort; de biologische gerechten voor bedrijfs- en schoolkantines. Daar kijkt u van op. Wij ook trouwens als reformwinkels waarvan sommige al een generatie ervaring hebben in het kopen en verkopen van ecologische- en biodynamische producten.Want wij weten als geen ander hoeveel moeite het kost om een verantwoord en even wichtig assortiment bijeen te brengen dat aan de hoogste eisen vol doet. Ecologische en biologisch dynamische voedings- en verzorgings middelen zijn geen massaproducten. Integendeel zelfs. Het gaat vaak om kleine oogsten die met zorg en liefde zijn geteeld en als specialiteiten op de markt worden gebracht. Zulke producten vindt u alleen bij uw reformhuis. Plus alle kennis om u met raad en daad terzijde te staan. Evenwichtige groentepakketten voor u samen te stellen, u te helpen bij het maken van uw keuze uit de beste voedingsmiddelen en gezondheidsproducten en het lekkerste, natuurlijkste van het land te halen dat het seizoen u te bieden heeft. Voor echte, onvervalste kwaliteit in ecologische en biodynamische producten is er maar één adres. Ah...., ja....; Broersveld 159 Schiedam telefoon OIO 473 09 86 fax 010 4705120 e-mail hhofland@xs4all.nl De VNR Nederlandse Reformwinkels vindt u op Internet www.vnr.nl.

Musis | 2002 | | pagina 14