15,- gratis! KRACHT I I atuur^ Ja, ik kies voor Natuurkracht van ONS Enkeltariefmeter elektriciteit Postcode Telefoon Woonplaats Ik machtig tot wederopzegging ONS om automatisch bedragen van mijn bank-/girorekening af te schrijven voor Natuurkracht. Bank- gironummer Datum Handtekening Dubbeltariefmeter elektriciteit Meterstanden (verbruik in kWh) I Bovenste telwerk II Onderste telwerk Meterstand (verbruik in kWh) Adres Snelle beslissers ontvangen een VVV Iris-cheque ter waarde van 'Ik denk dat iedereen in principe wel wil bijdragen aan een beter milieu. Maar niet ten koste van alles. Voor Natuurkracht betaal je geen cent extra. De keuze voor Natuurkracht, zoals de groene energie van ONS heet, is daarom wel erg snel gemaakt. Bovendien verandert er niets in je meterkast, in je leidingen of in je dagelijkse gebruik. Sterker nog: je merkt er in huis helemaal niets van. Maar je helpt wél mee aan een schonere leefomgeving!' Stap nü gratis over op Natuurkracht en ontvang een WV Iris-cheque t.w.v. 15,- Het opwekken van 'gewone' energie is milieu belastend. Natuurkracht wordt opgewekt uit natuurlijke bronnen zoals zon, wind, water en biomassa. De keuze voor Natuurkracht komt dus ten goede aan de natuur. Overstappen van gewone energie op Natuurkracht is zeer eenvoudig. Zelfs voor mensen die nu niet door ONS van elektriciteit worden voorzien. ONS regelt dan namelijk de gehele afhandeling met de huidige stroomleverancier. Gebruik daarom de onderstaande bon om zonder moeite en zonder dat u daar extra voor betaalt over te stappen op Natuurkracht. Als dank voor uw milieubewuste keuze ontvangt u bovendien een WV Iris-cheque t.w.v. 15,-1 Kijk voor meer info op www.onsgroep.nl of bel voor een gratis folder: (010) 262 1000. Naam U verbruikt per direct Natuurkracht als u nu uw huidige meterstand invult. Ik draag het milieu een warm hart toe en kies voor mijn energieverbruik voor Natuurkracht. Omdat ik kies voor ONS, ontvang ik bovendien een VW-bon ter waarde van 15,-. Deze bon in enveloppe versturen naar ONS Klantenservice, antwoordnummer 58, 3100 VB Schiedam. Postzegel is niet nodig. Op de levering van Natuurkracht zijn de algemene leveringsvoorwaarden Natuurkracht van toepassing. Desgewenst kunt u die gratis opvragen via natuurkracht@onsgroep.nl of door te bellen met (010) 262 1000. Groene energie

Musis | 2002 | | pagina 400