zorg voor ons erfgoed Hofland Da's de actuele kwestie in Schiedam. Hoe gaan wij om met onze monumenten, onze geschiedenis en onze stedelijke culturele gezondheid. De komende tijd moet daarop een duidelijk antwoord worden gegeven. Maar laten we bij dat al, onszelf niet vergeten. Kiezen voor een verantwoorde voeding, voor gezondheidsmiddelen die de natuur ons verschaft, voor een schone wereld en verantwoorde ecologische en biologisch-dynamische kweek- en teeltmethoden zijn misschien wel de belangrijkste bijdrage aan het behoud van ons cultureel en natuurlijk erfgoed. Want alleen zorgvuldig omgaan met de natuur biedt garanties voor de toekomst. En uw gezondheid vaart er wel bij. Want ecologisch en biodynamisch geteelde producten hebben een hogere en evenwichtiger voedingswaarde. Nog afgezien van de smaak die weer is zoals u zich van vroeger herinnert. Geurig en sappig zoals u verwachten mag van aardbeien die op de volle grond alle tijd hebben gehad om te rijpen, appels die op hoge stam zijn gekweekt en groenten waaraan geen groeiversneller te pas is gekomen. Die producten vindt u alleen in uw reformhuis, wat anderen u ook beloven. Plus alle kennis om u met raad en daad terzijde te staan. Evenwichtige groente- en fruitpakketten voor u samen te stellen, u te helpen bij uw keuze uit de beste voedingsmiddelen en gezondheidsproducten en het lekkerste van het land te halen dat het seizoen te bieden heeft Beschouw uw gezondheid als uw belangrijkste erfgoed. Wees er zuinig op en gun uzelf het allerbeste dat de natuur u biedt Hofland Reformhuis voor Schiedam en omstreken Broersveld 159, 3111 LG, Schiedam, telefoon (010) 473 09 86 e-mail hhofland@xs4all.nl De VNR Nederlandse Reformwinkels vindt u op Internet www.vnr.nl advertentie

Musis | 2003 | | pagina 48