Musis 146 Dindi van der Hoek maakt naast haar foto's, waarmee ze eerder in galerie 300Procent exposeerde en waarin ze zichzelf en haar innerlijke verlangens verbeeld, ook tekeningen. Deze tekeningen lopen qua thema naadloos over op fotografie. In haar pentekeningen laat zij kwetsbare vrouwen zien. Sarah van der Pols is geïnteresseerd in de veranderingen van het mensehjk gedrag als gevolg van de snelle technologische ontwikkelingen. In haar laatste werken concentreert ze zich voornamelijk op de communicatie. In haar werk hjken de personen te zoeken naar contact en sluiten ze zich op in chatrooms. Arend Roelink legt in zijn schetsboeken vaak het fundament voor zijn driedimensionale werken. Deze bestaan meestal uit hout, karton en afval. In Draw! toont hij een selectie schetsen en aantekeningen die aangeven wat hem beweegt. Annette Scheer is oorspronkelijk beeldhouwer. In haar recente werk heeft het tekenen echter de overhand gekregen. Wat begon als schetsen voor ruimtelijke werken eindigde als een grote verzameling tekeningen die los staan van haar werk als beeldhouwer. Ze laat zich leiden door wat haar alledag overkomt en zet dit om in projecten. Het werk van Inez Smit gaat over de invloeden die de menselijke keuzes bepalen. Dit kan de pose zijn die een fotomodel aanneemt om een wasmachine aan te prijzen, maar ook de herhaling van producten in reclamefolders om ze geloofwaardig te maken. Veel van dit soort presentatiesystemen worden in haar werk verwisseld en aangepast om zo tot een nieuwe invloed te komen. Haar beelden hebben de overzich telijkheid van gebruiksaanwijzingen waarin het ene moment van invloed is op beslissingen en handelingen in het volgende. Nathan van der Veer zegt niet zoveel met kunst te hebben, ondanks dat tekenen zijn lust en zijn leven is. Naast het illustreren is hij ook druk bezig met het maken van videoprojecties tijdens festivals. Recentelijk waren zijn werken te zien tijdens het Rotterdams filmfestival. Uit zijn werk is voor Draw! een kleine selectie gemaakt van schetsen uit zijn schetsboeken en enkele uitgewerkte illustraties. Jetske de Boer: Zonder titel

Musis | 2003 | | pagina 146