Lezers van Musis gaan in april extra voordelig naar het theater! Fortis Theater a/d Schie Theater van Vlaardingen 133 Musis Don Quichot Zondag 18 april 2004 Lezers van Musis kunnen met korting naar de familievoorstelling Don Quichot in Fortis Theater a.d Schie. Op zondag 18 april om 14.00 uur spelen Filmorkest Max Tak en dansgezelschap De Stilte een muzikale jeugdvoorstelling over een dolende ridder die de wereld verzint om hem leuker te maken en dan van een koude kermis thuiskomt. Met een heus orkest, een verhalenverteller en tien danseressen is Don Quichot een wervelende gekleurde dans- en muziekvoorstelling voor jong en oud. Onder vermelding van Lezersactie Don Quichot betalen kinderen en volwassenen u nu slechts 7,50 voor een toegangskaart (normale prijs 12,50 10,00). Reserveren? Telefonisch via (010) 2 467 467 of aan de kassa van het theater, openingstijden dinsdag tot en met vrijdag 11.00 - 16.00 uur en zaterdag van 12.00u-15.00 uur. Capella Minsk Paasconcert Donderdag 8 april 2004, 20.15 uur, muziek klassiek Het koor wordt alom geprezen om de zachtheid en de schoonheid van klank, de zuiverheid en de intonatie. Dirigente Ludmilla Efimova dirigeert het koor sinds 1987. Ze is opgeleid aan de beroemde koorschool van Sint Petersburg. Reden genoeg dus om het hele koor naar Vlaardingen te halen voor een onvergetelijk paasprogramma. Op het programma staat Russisch werk van o.a. Degtiarov,Tsjaikovski enTsjesnokov en werk van westerse componisten als o.a. Bruckner en Schubert (Ave Maria). Maar ook de beroemde Russische volksliederen worden niet vergeten. The Rosenberg Trio Virtouse Gipsy Swing Donderdag 22 april 2004, 20.15 uur, wereldmuziek Toegangsprijs 17,00, kortingsprijs 16,00 (CJP, Rotterdampas, Pas 65+), inclusief garderobe en een drankje Mix van Amerikaanse Jazz en Manouche Er is totaal geen verschil te horen tussen een studio-album of een live optreden van the Rosenberg trio. De drie broers spelen op het podium, zonder de mogelijkheid van verschillende takes even raak. Geïnspireerd door de legendarische zigeuneqazz gitarist Django Reinhardt begon Stochelo Rosenberg op zesjarige leeftijd zijn carrière als muzikant. Zijn faam werpt inmiddels een schaduw over zijn meer dienend spelende broers Nous'che en Nonnie. De jongens groeiden op in een muzikaal gezin. Vader en grootvader waren beiden zowel groot violist als gitarist en het is dus ook niet vreemd dat de muziek met de paplepel is ingegoten. The Rosenberg Trio is inmiddels een begrip in binnen- en buitenland. In hun muziek brengen ze een breed scala van verschillende muzikale stromingen ten gehore. In navolging van hun grote leermeester spelen ze een unieke combinatie van Amerikaanse jazz en hun eigen manouche muziek in een bezetting die alleen uit snaarinstrumenten bestaat. Toegangsprijs 22,00, kortingsprijs 21,00 (CJP, Rotterdampas, Pas 65+), inclusief garderobe en een drankje Fluwelen koorzang In Sint Petersburg is Capella Minsk, oftewel het Staats Academisch Koor van Wit Rusland, al lang geleden uitgegroeid tot het meest gevraagde en -V»** gewaardeerde koor. De laatste jaren is het echter bezig de rest van Europa te veroveren en dat verloopt bijzonder succesvol. Pers en publiek reageren steeds unaniem enthousiast: "Alle emoties van de wereld" en "Fluwelen koorzang van Capella Minsk."

Musis | 2004 | | pagina 133