Lezers van Musis gaan in oktober extra voordelig naar het theater! WS99Ê mïïmm -■w ■m mmm Fortis theater a/d Schie mm mm 5 Theater van Vlaardingen «KI - 311 Musis Lezers van Musis gaan met 5,00 korting extra voordelig naar intiem Tangoconcert De Argentijnse Gustavo Toker is één van Argentinië's leidende bandeonisten, componist van Argentijnse muziek en vurig pleitbezorger van de oude muziekstijlen van de tango en de milonga. Toker begint zijn muzikale carrière beginjaren '80 in het kwintet van Luis Borda. Hij geeft overal in Zuid-Amerika concerten en wint de eerste prijs op het Festival van Cosquin. Sindsdien treedt hij ook veelvuldig op in Europa. Sinds 1992 woont en werkt Gustavo in Nederland, waar hij succesvolle projecten met o.a. Maijolein Touw en het Scapino Ballet Rotterdam ondernam. In dit nieuwe concert presenteren Toker en pianist José Lopretti behalve traditionele tango's en milonga's ook nieuw materiaal. Tevens brengen zij met Piazzolleana een ode aan tangomeester Piazzolla, wat ongetwijfeld heel bijzonder zal worden, aangezien Toker als enige muzikant ter wereld in staat is Piazzolla's improvisaties te vertalen. Toker Y La Milonga treedt op in de kleine zaal van het Fortis Theater a.d Schie, daardoor is er slechts een beperkt aantal kaarten beschikbaar. Reageer snel, op op. Maximaal 4 kaarten per persoon. Toker Y La Milonga, Piazzolleana Gustavo Toker, Tangoconcert Zo 24 oktober 2004, 15.00 uur Toegang lezers Musis 11,00, Normale toegangsprijs 16,00 Deze korting is niet geldig voor reeds gekochte kaarten en is niet te verkrijgen in combinatie met andere aanbiedingen. De korting kan niet in geld worden uitgekeerd. HiSiSs 'Mm wBa '11 Andermans Veren Live Jacques Klöters Kick van der Veer Woensdag 6 oktober 2004 Cabaret, Grote Zaal, 20.15 uur Toegangsprijs 20,00, Musisprijs 15,00 Inclusief Horecaservice Samen met Erik van Muiswinkel maakte Kick van der Veer het radioprogramma Andermans Veren. Ze kozen de leukste, raarste, mooiste en het ontroerendste uit wat het cabaret de afgelopen eeuw heeft voortgebracht. Het programma werd zo'n succes, dat het ruim tien jaar later nog steeds op de radio te horen is en ook een televisieversie kreeg. Maar zou het niet mooi zijn als we nog eens samen konden lachen om Toon Hermans in het theater? Om de beroemde sketch Dinner for one? Ontroert worden door Ramses en Liesbetht Onder het geestig en deskundig commentaar van Klöters en Van der Veer en met een actieve rol voor het pubhek wordt het allemaal mogelijk. Ze gaan in op vragen uit de zaal en vertellen anekdotes die ze nooit op de televisie durven te openbaren. De toegangsprijs is inclusief de dubbele paperback Bij het kampvuur en De grote stad Zaltbommel Night of the Gypsies Zaterdag 30 oktober 2004 Wereldmuziek, Grote Zaal Harmonie, 20.15 uur Toegangsprijs 25,00, Musisprijs 20,00 Na het succesvolle Ierse Festival zal dit seizoen ook de Gipsy muziek een invasie van muziek, dans en eten brengen in het Theater van Vlaardingen. Dit begint de klanken van Duo Moldavia en een heerlijk Goulashbuffet. Eenmaal opgewarmd, kan het festival echt beginnen met het koninklijk zigeunerorkest Roma Mirando, dat een fraai samenspel van Hongaarse, Armeense en Nederlandse zigeunermuziek brengt. Het vervolg van de avond brengt u een reis langs de verschillende ruimtes in het theater en een wereld van muziekstijlen. Van de Traditionele Hongaarse volksmuziek, zowel instrumentaal als vocaal, tot traditionele zigeuner volksliederen, de Budapest-stijl, Hot Club de France, tango, wals en polka. Eerlijk, doorleefd, explosief en emotioneel. Met artiesten als Trio Moldavia, Sonnekai en Trio Lakatos. Het Goulashbuffet vindt plaats om 18.00 uur en kost 17,50

Musis | 2004 | | pagina 311