Seizoenen van Kethel bgs Mobility Centre Wilhelmina Garage Vlaardingen nu verkrijgbaar in de boekhandel Om welke dienst u ook verlegen zit: vraag 't eerst aan BGS Frankeland Plantageboekhandel den Draak Veerplein 33 - Vlaardingen Boekhandel Post Scriptum Boekhandel J.S.van Leeuwen Hof van Spaland 31 - Schiedam Broersvest 85 - Schiedam Jongen's Boeken Dam 2 - Schiedam Frankeland Schiedam Sint Liduinastraat 10 3117 CS Schiedam Telefoon 010 426 49 25 Onze uitstekend geoutilleerde drukkerij verzorgt de meest uiteen lopende soorten druk-, print- en kopieerwerk. Vakbekwaam personeel werkt uw order, met behulp van geavanceer de Heidelberg-persen en andere hoogwaardige apparatuur heel precies af Als uw drukwerk gemaild of bezorgd moet worden hebben wij daar een speciale afdeling voor. - Prepress - Drukwerk - Printing on demand (printen/kopiëren) - Mailing - Postbezorging C«4FISC* BGS Grafisch Van Berckenrodestraat 6 Postbus 4 3100 AA Schiedam Tel. (010) 204 10 20 www.bgs-schiedam.nl centrum voor verzorgd wonen, verpleging en welzijn Frankelandgroep Frankeland biedt o.a.: verpleeghuiszorg (eigen app.) zorgcentrumzorg (aan huis) aanleunwoningen (incl. zorg) personenalarmering dagverzorging en -behandeling visiteclubs welzijnsactiviteiten brasserie internetcafé zwembad sport- en recreatieclub vakantievilla aan zee Vanuit Frankeland wordt tevens de directie gevoerd over de zorgcentra Jacobs Gasthuis, Harg-Spaland, Vaartland en Schiewaegh. Frankeland levert in deze zorgcentra aanvullende verpleeghuiszorg. Samen vormen zij de Frankelandgroep, die eveneens een samenwerkingsrelatie heeft met de Zorgcombinatie Nieuwe Maas. Zie voor meer informatie onze website: www.frankelandgroep.nl SPECIALIST IN OUDERENZORG SINDS 1850 Musis 378

Musis | 2006 | | pagina 378