a-rjyo HUI HET FONDS BEVORDERT BETROKKENHEID EN BEGRIP Ontwerp uw eigen bank! Met het Creativo zit- programma van het Deense merk Skalma kunt u uw woonkamer geheel naar eigen idee inrichten, hoeveel ruimte u ook be schikbaar heeft en wat uw smaak ook is. Creëer dmv. diverse armleuningen, pootjes, zitvullingen en elementen uw eigen zit hoek; de mogelijkheden zijn bijna onbeperkt! hoogstraat 180 - schiedam centrum hof van spaland 5 - schiedam winkelcentrum de tuinen - naaldwijk Food is Care Award Sint Liduinastraat 10 3117 CS Schiedam Telefoon 010 426 49 25 www.fondssv.nl 010-475 40 33 Jaarlijks ondersteunt Stichting Fonds Schiedam Vlaardingen e.o. ruim 350 maatschappelijke initiatieven in Schiedam, Vlaardingen, Maassluis en omgeving. Initiatieven die zorgen dat mensen betrokken raken bij activiteiten en hieraan deelnemen. Heeft u onze steun nodig voor een project? Als het een sociale of educatieve strekking heeft of gaat over projecten op het gebied van gezondheid, natuur en milieu, sport en vrije tijd en kunst en cultuur, neem dan contact op. JL Fonds Schiedam Vlaardingen e.o. De Frankelandgroep wordt gevormd door zorgcentra Frankeland, Jacobs Gasthuis, Harg-Spaland, Vaartland en Schiewaegh. *Frankeland en Jacobs Gasthuis beschikken over een gouden keurmerk in de zorg. Harg-Spaland heeft een zilveren keurmerk. Wij bieden o.a.: verpleeghuiszorg (met eigen appartement) zorgcentrumzorg (aan huis) kortdurende opname aanleunwoningen (inclusief zorg) personenalarmering dagverzorging en -behandeling vïsiteclubs en welzijnsactiviteiten brasserie internetcafé zwembad sport- en recreatieclub vakantievilla aan zee in Spanje en Rockanje Voor meer informatie kunt u terecht op onze website: www.frankelandgroep.nl

Musis | 2007 | | pagina 366