empel Wij staan voor u klaar TlWj isi Nmcnl E re -o 5 473 59 19 info@tempeloptiek.nl www.tempeloptiek.nl Tempel Optiek heeft een jaar na de introductie van Impression glazen inmiddels meer dan 1000 zeer tevreden Impression dragers. Deze glazen worden speciaal voor u op maat gemaakt (voor lezen en voor veraf) en bieden een zeer hoog comfort. Tempel Optiek biedt, naast het feit dat dit wereldwijd inmiddels een groot succes is, ook een unieke Travelservice. Wanneer uw bril stuk gaat of zoek raakt, ontvangt u binnen 48 uur 2 vervangende brillen, 1 voor veraf en 1 voor nabij. Tevens bieden wij u 6 maanden gewenningsgarantie. Speciaal als Musis lezer ontvangt u nu tegen inlevering van deze advertentie 10% KORTING op de Impression glazen bij aanschaf van een complete bril. Informeer naar de mogelijkheden. De Impressionist registreert precies: uw kijkgedrag uw hoofdhouding hoe uw bril ten opzichte van uw ogen staat de vorm van het montuur, etc. Dus kom langs en wij geven het juiste advies voor uw ogen! Hoogstraat 2 3111 HH Schiedam Tel (010) www.woonplus.nl 1 Wij vinden het belangrijk om onze huurders goed te begeleiden. Sluiten we een huurcontract af, dan leggen we precies uit wat dat voor u betekent. En als u een reparatieverzoek wilt melden, dan kunt u ons dat op elk moment van de dag laten weten. Telefonisch of via internet. Voor een spoedeisende reparatie komen we zelfs binnen 24 uur langs om het op te lossen. Anderen noemen dat klantgericht, wij vinden het gewoon. Want Woonplus Schiedam wil dat prettig woont in Schiedam. Bezoekadres: Valeriusstraat 3, Schiedam Tel. algemeen: 010 2045100 Algemene informatie: www.woonplus.nl Actueel woonaanbod: www.woonstadschiedam.nl O) IB u CD O O

Musis | 2008 | | pagina 2