BESTEZICHT trots op Schiedam op kwaliteit Wij zijn anateo" oogmerk tempel optiek Musis 6 De lengte en vorm van het oog varieert per persoonDat kan wel tot 0ÜSÉ verschillen, afhankelijk van .de sterkte van de correctie. Door deze unieke verschillen mee te nemen in het ontwerp, van uw Anateo multifocal® brillenglazen, zult u een helder en breder kijkgebied ervaren!' En heeft u een uitstekend schérp zicht, Ook in de zijkant van het .brillenglas. Met Anateo heeft u een uiterst scherp beeld dichtbijveraf en op tussenliggende afstand. U bent direct gewend aan Anateo multifocals brillenglazen. U kunt ieder montuur kiezen dat u wilt, Anateo brillenglazen houden namelijk rekening met de vorm van uw ogen en met de vorm van het montuur, Hoogstraat 2, Schiedam tel: oio - 4735919 Tel: 053 - 5722696 de opticien die je kent www.tempeloptiek.nl Woonplus Schiedam Valeriusstraat 3-5 3122 AM Schiedam T(010) 20 45 100 Openingstijden Maandag t/m vrijdag 08.30 uur tot 17.00 uur Internet www.woonplus.nl www.woonstadschiedam.nl Wij zijn trots op het mooie, histo- rierijke Schiedam. U ook? Om de charme van Schiedam te behouden, gaan we zorgvuldig te werk bij de renovatie van oude panden. Ons werk houdt echter niet op bij de voordeur. Zo besteden we bij reno vatie, nieuwbouw en ook bestaande woningen zoveel mogelijk aandacht aan de directe omgeving. Want Woonplus wil dat prettig woont in Schiedam. Woonplus Schiedam is een maatschappelijk betrokken vastgoedonderneming. Wij staan voor goed onderhouden woningen, een gevarieerd woningaanbod, een prettige woonomgeving en een vitaal Schiedam.

Musis | 2009 | | pagina 6