ontdekschiedam.nu Het Gemeenschapsfonds. Daar zit muziek in. Schiedam in ban van het water Met het Gemeenschapsfonds helpt u Schiedam vooruit! "Door Schiedammers - Voor Schiedammers Kijk op onze website www.gemeenschapsfondsschiedam.nl en help ons helpen! Jaarlijks steunt het Gemeenschapsfonds Schiedam veel "Schiedamse initiatieven" waaronder bijvoorbeeld jongerenprojecten op het gebied van muziek beoefening en podiumkunsten. Met uw gift of schenking maakt u het mogelijk dat ons fonds dergelijke projecten voor de Schiedamse samenleving kan blijven ondersteunen. Lees meer over dit unieke Schiedamse fonds op onze website. Openingstijden maandag t/m vrijdag: 9.00 - 17.30 uur zaterdag: 10.00 - 17.00 uur www.vwschiedam.nl www.ontdekschiedam.nu Schiedam staat in 2010 in het teken van WATER. Gelegen aan de Schie en de Maas speelt water zowel in de geschiedenis van de stad, als nu en in de toekomst een zeer belangrijke rol. Tijdens Schiedam Waterjaar 2010 vinden schitterende waterevenementen plaats, zoals Scyedam Vaert, BladeRun, de Brandersfeesten en het Schiedam Offshore Event. Rondom de havens van Schiedam vinden tijdens de evenementen muzikale en theatrale activi teiten plaats. Ook zijn er tentoonstellingen en lezingen in het kader van water en is er veel aandacht voor de maritieme industrie. Kijk voor het totale programma op www.ontdekschiedam.nu. Stichting Promotie Schiedam Buitenhavenweg 9 3113 BC Schiedam 010 473 30 00 infoldvvvsc hi edam.nl Musis 16

Musis | 2010 | | pagina 16