Wij zijn trots op Schiedam auping Dat is pas comfortabel wakker worden! Chris Coppens Auping Dublin Maximus Woonplus Schiedam Valeriusstraat 3-5 3122 AM Schiedam T(010) 20 45 100 Openingstijden Maandag t/m vrijdag 08.30 uur tot 17.00 uur Wij zijn trots op het mooie, histo- rierijke Schiedam. U ook? Om de charme van Schiedam te behouden, gaan we zorgvuldig te werk bij de renovatie van oude panden. Ons werk houdt echter niet op bij de voordeur. Zo besteden we bij reno vatie, nieuwbouw en ook bestaande woningen zoveel mogelijk aandacht aan de directe omgeving. Want Woonpius wil dat prettig woont in Schiedam. Internet www.woonplus.nl www.woonstadschiedam.nl Woonplus Schiedam is een maatschappelijk betrokken vastgoedonderneming. Wij staan voorgoed onderhouden woningen, een gevarieerd woningaanbod, een prettige woonomgeving en een vitaal Schiedam. www.auping.nl 10 argumenten om Coppens Slaapcomfort te gaan: Kwaliteitsproducten voor een redelijke prijs Complete assortimenten van bekende merken 1 Betrouwbaar, persoonlijke aandacht Professioneel slaapadvies op maat Een gedegen goede service Uitstekende garantie voorwaarden Gratis bezorging en vakkundige montage Goed bereikbaar In een fantastisch monumentaal pand Met parkeerruimte voor de deur Oranjestraat 64, 3111 AP Schiedam, Tel. (010) 426 87 17 Parkeren voor de deur! Geopend: dinsdag t/m vrijdag 9.00 - 17.30 uur, zaterdag 9.00 - 17.00 uur, koopavond op afspraak. Iedere 1e zondag van de maand KOOPZONDAG! De Dublin Maximus is het meest chique lid van de Dublin boxspringfamilie. Dit model biedt naast alle voordelen van de basisuitvoering ook nog eens gestoffeerde matrassen met daarop extra comfort van een topper. En de Dublin Maximus is nu ook voorzien met de goed ventilerende spiraalbodem, ..en dat voor een extra scherpe prijs! Deze prijzen gelden voor de maten: 160/180 x 200/210 cm. Inclusief hoofdbord, toppers,

Musis | 2010 | | pagina 2