swissflex schrijfwedstrijd Paardrijden is mijn ieven. Een gezonde nachtrust mijn stokpaardje. DE VOS BURCHART SLAAPCOMFORT www.bednodig.nl NIEUW ïÊÊmÈÊÊSHÊÊÊÊÊÊnÊÊnÊÊÊIÊÊnÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊnÊÊIÊUÈÈÊImÈ Swissflex en ik. Eén tijdens het slapen. Swissflex. Omdat een gezonde nachtrust het waard is. Schrijfwedstrijd Piet Paaltjens 2011 bibliotheek waterweg Musis 14 Anneke Dunkhase, amazone Matras met i perfect m i aan- sluitende elementen swiss made, swiss quality. Zelfregulerende lattenbodem Synchroon-precisie precieze samenwerking tussen matras en lattenbodem Een gezonde nachtrust door de synchroon-precisie tussen matras en lattenbodem. Het resultaat: Perfecte aanpassing aan uw bewegingen tijdens de slaap. In elke houding perfect in balans en een goede ondersteuning van top tot teen. Anatomisch correct en tegelijk ontspannen, drukvrij liggen. Alleen Swissflex biedt deze unieke combinatie van matras en lattenbodem voor alle lichaamstypen aan, in een uitgebreid assortiment. Hoogstraat 172-174 - 3111 HP Schiedam Tel.: (010) 42 68 732 Orthopedische kussens thuis gratis testen. Parkeren: ABC Parkeergarage - Kreupelstraat. Gratis uitrijkaart. Een schrijfwedstrijd voor verhalend proza Inzenden kan tot en met 31 juli 2011 twintig beste verhalen in boekvorm voor drie allerbeste inzenders een kunstwerk van een Schiedamse kunstenaar Rijk voor de wedstrijdvoorwaarden op de achterzijde E-mail: pietpaaltjens@bibliotheekwaterweg.nl waterweg Reglement Schrijfwedstrijd Piet Paaltjens 2011 Algemeen Inzenders krijgen een ontvangstbevestiging. De inzendingen zijn in de Nederlandse taal Verhalen op papier worden niet in behande geschreven en niet eerder gepubliceerd ling genomen. en/of bekroond. De ingeleverde verhalen worden niet De wedstrijd staat open voor iedereen die de geretourneerd. Nederlandse taal beheerst. Inzendingen worden anoniem door de jury De auteursrechten blijven eigendom van de beoordeeld. De naam is alleen bekend bij de auteur. organisatie. De beste inzendingen worden gepubliceerd op de website van Bibliotheek Waterweg. De jury bestaat uit: Aan deze eervolle publicatie is geen Kees Schrevel, voorzitter honorarium verbonden. Heleen Franken, docent Nederlands Stedelijk De 20 beste verhalen worden in een boekje Gymnasium Schiedam gebundeld. Gerben de Bruin, Boekhandel Post Scriptum Met het inzenden geeft de auteur toe Frank Willemsê, journalist stemming voor het bovenstaande. Renske de Bruin, winnaar Schrijfwedstrijd Piet Paaltjens 2010 Thema en inhoud Alleen verhalend proza kan ingezonden Prijzen en prijsuitreiking worden. Er zijn een eerste, tweede en derde prijs te Het thema is naar eigen keuze. winnen. Deze prijzen zijn gemaakt door een Iedere deelnemer mag één verhaal van Schiedamse kunstenaar. maximaal 1500 woorden inzenden. Over de uitslag wordt niet gecorrespondeerd. De prijsuitreiking is op zondag 13 november Inzenden 2011 vanaf 14.00 uur in Bibliotheek Noord, Inzenden tot en met 31 juli 2011 voorzien van Bachplein 589 in Schiedam naam, adres, woonplaats, telefoonnummer De prijswinnaars dienen bereid te zijn hun en e-mailadres. werk voor te lezen op bovenstaande bijeen Inzenden in een Worddocument als bijlage komst. van een e-mail aan: pietpaaltjens@bibliotheekwaterweg.nl Ten slotte Gebruik een standaardletter van 11 punten en In gevallen waarin dit reglement niet voor geen bijzondere opmaak. ziet beslist de organisatie. Indien e-mailen niet mogelijk is, dan het Voor meer informatie: Greet van Norde, verhaal op cd-rom of usb-stick sturen naar telefoon 010-71463 33, e-mail Bibliotheek Waterweg, Bachplein 589,3122 JM gvnorde@bibliotheekwaterweg.nl Schiedam, t.a.v. Greet van Norde. bibliotheek www.bibliotheekwaterweg.nl

Musis | 2011 | | pagina 14