U kunt ook telefonisch informatie inwinnen bij de heer Hennie van der Gaag, coördinator welzijn, die elke werkdag van 09.00 uur tot 17.00 uur in locatie Frankeland bereikbaar is op telefoonnummer 010-426 49 25. Aan de Spaanse Costa Blanca bezit de Frankelandgroep, dé specialist in ouderenzorg sinds 1850, een prachtige finca, La Sorpresa de verrassing) geheten, die in de periode van oktober tot en met mei wordt verhuurd aan 55-plussers uit de regio. De villa is gelegen op een toplocatie in het dorp Benissa, vlakbij Calpe, en heeft een prachtig uitzicht op de bergen en de Middellandse Zee. La Sorpresa beschikt onder meer over een grote living met diverse kleinere zitgelegenheden, een uitgebreide keuken en prachtige slaap- en badkamers. In de grote tuin, waar u heerlijk kunt wandelen en fruit-, amandel en olijfbomen treft, bevinden zich twee zwembaden, een jacuzzi, een sauna, een barbecue en een tennisbaan. Zolang u redelijk ter been bent, is de villa uitermate geschikt om er een heerlijke vakantie door te brengen, ook voor alleenstaan den, die op deze manier nieuwe contacten en zelfs vriendschappen kunnen opdoen. In de villa is altijd een koppel vrijwilligers van de Frankelandgroep aanwezig, die u van het vliegveld Alicante ophaalt (u vliegt vanaf Rotterdam The Hague Airport), u terzijde staat, helpt met het halen van boodschappen en rondritten in de prachtige omgeving met u maakt. U kunt de villa voor één of meerdere weken huren. De prijs van een kamer varieert tussen 29,00 en 39,00 per persoon per nacht. De grootte van een groep is maximaal 8 personen. Ook is het mogelijk de villa voor eigen gezelschappen te huren. Voor meer informatie kunt u onze website raadplegen:

Musis | 2011 | | pagina 10