HENFLI voor meubelen PARKWEG 201SCHIEDAM, Sporthuis Mtitman GROENOORD HIPKE VUURWERK GELOLENINGEN HIPKE VUURWERK /.m; mr. Zaafvoetbalverenigirig Geen lekke autoband meer Bergschenhoek betuigf insfemming 'f Is weer zo ver! Wie niet weet waar 'ie het beste en goedkoopste kan kopen, leest beslist geen NOORDER AKKOORDEN Informatie over energiebezuiniging Gevonden voorwerperi Werknemers Zesfienhoven zenden ook brief aan Gemeenteraad Huishoudschool Hargahof officieel geopend Trimbaan in hef Volkspark Goede fip voor hamsferaars TELEFOON 7006 47 Vat benzine op Bachplein TELEVISIE-REPARATIE IBEL RADIO bij ons geen hoge reparatiekosten f 2.50 korting AGENDA ahtimteiten Soosconnnissie i Voetbal Zaaisporfen voor al uw sportartikelen Oranjeitraat 15 - Schiedam - Teleioon 26 7513 Grote sortering badgoed en vrije tijds kleding Badminton Hockey Groenoord 2 - TDC 2 Het steeds sterker wordende re- serveteam van Groenoord trad 3 december aan tegen TDC 2. Dit bleek geen gemakkelijke opgave, daar deze enkele goede voetballers bezaten die met listige passes nog al eens onze verdediging voor pro- blemen zetten. Maar met het vorderen van de wedstrijd gingen Romancehenko en Ram steeds sterker spelen en dankzij hun goed stuwende werk kwamen er gaande weg steeds meer kansen voor de groenen. Aad Onder de Linden mikte ech- ter; steeds zwaar belaagd door TDC spelers, een paar maal te on- zuiver, waardoor de rust inging met 0 -0. Het was daarbij jammer voor TDC dat een glaszuiver doel- punt samenviel met het rustsig- naal, waardoor deze niet werd ge- teld. In de tweede helft was Groenoord iets sterker,maar bij een goed op- gezette aanval van TDC was Ro- manehenko iets te laat met instap- pen en scoorde TDC met een punt- gaaf doelpunt. Groenoord ging toen met risico spelen en dit alles of niets spelletje gaf ons heel wat kansen, die echter niet werden be- nut. Het was hierbij maar goed dat wij over een uitrnuntende doelman beschikken, die vooral zeer sterk was met uitlopen, an- ders had de voorsprong van TDC zeker groter geweest. Net voor tijd kreeg Groenoord een straf- schop te nemen, die zeer koel- bloedig door Ram werd benut, waardoor toch nog een zeker ver- diende 1 -1 uitslag uit het vuur werd gesleept. A.K. De fa. Goodrich heeft nu een zich- zelf reparerende band uitgebracht. Het zit 'm in een laag sponsrub- ber dat onder het loopvlak en kairkas is aan/gebracht. Dit laagje sponsmbber heeft de eigenschap het gat van een spijker af te slui- ten. Trekt men de spijker uit de band, wordt het gat automatisch opgevuld. Natuurlijk is de band niet opge- wassen tegen grotere beschadigin- gen, zoals scheuren e.d. Een lek even wel kan hij makkelijk baas. De Goodrich GT 404, zoals de nieuwe band zal heten, wordt be gin 1974 in de handel gebracht. Het wordt een bijzondere radiaal- band, die uiteraard wel wat meer gaat kosten dan de normale. In de openbare raadsvergadering van de gemeente Bergschenhoek werd door het college instemming betuigd met de onlangs uitgege- ven rapporten van het Centraal Comite Anti-Bulderbaan. Het be- treft hier de rapporten „Het 16 Hovenspel" en „Geluidsarme Vliegtuigen" waarvan wij in ons blad van 28 november j.l. reeds melding maakten. Ook de gemeente Schiedam is van deze instemming door B W van Bergschenhoek op de hoogte ge bracht. Iedereen hoort om zich heen de mensen wel eens verzuchten ,,Wat gaat de tijd toch vlug" en wan- neer je beseft dat we nu alweer voor de Kerstdagen (en daarmee bijna voor het eind van het jaar) staan, geef je eigenlijk die men- sen gelijk. 't Is vlug gegaan, want alweer ligt het laatste nummer van dit jaar van (nu) „Noorder Akkoorden" voor U. En wij rnoe- ten bij deze laatste uitgave van 1973 de hoop uitspreken, dat wij er in dat jaar in geslaagd mogen zijn U een leesbaar wijkblad aan te bieden. Wellicht zijn wij in onze opzet geslaagd U naast aller- lei wetenswaardigheden ook de laatste nieuwtjes van Schiedam- Noord gegeven te hebben. Dat laatste valt niet altijd mee, omdat wij tot op heden nog maar om de 14 dagen verschijnen en het daardoor misschien wel eens lijkt alsof wij achter de feiten aan- lopen. Dat kan soms niet anders, al willen. wij wel verklappen dat wij alle mogelijke moeite zullen doen in de nabije toekomst 1 x per week uit te komen. In ieder geval danken wij U har- telijk voor de zeer vele reacties die wij in het afgelopen jaar van onze lezers mochten ontvangen en wij hopen U ook in 1974 van dienst te zijn. De redaktie van Uw blad wenst U alien zeer prettige feestdagen en een goede jaarwis- seling toe. j.v.S. Het Bouwcentrum te Rotterdam heeft vorige week een informatie- blad. het licht doen zien in ver- band met bezuiniging van beschik- bare energie. Het blad geeft voorlichting en tips over de mogelijkheden tot ener- giebesparing in het huisgezin. Dit blad (voorzien van getekende instructies) is te verkrijgen door storting van f 4.50 (f 3.50 en f 1.00 verzendkosten) op girorek. 357696 t.n.v. Stichting Bouwcentrum te Rotterdam. Te bevragen aan het Hoofdbureau van Politie te Schiedam dagelijks van 9.00 uur tot 17.00 uur, behalve op zaterdag en zondag: autowiel; plastic rolschaatsjes; bril in etui; een geruit jasje; zwarte dames handschoen; kentekenbe- wijs 19-37-GG. Te bevragen bij de vinders: zwarte heren-handschoen (R), W. de Haan, 's-Gravelandseweg 674; plastic zak met kleding, v.d. Broek Oosterstr. 34c; kinderportefeuille met inhoud, de Ridder, Seringen- hof 4; zwarte portemonnee met in houd, Senne, Jozef Oreliosingel 97 damesparaplu, J. Rutter, Delfland- seweg 24; damesportemonnee met inhoud, Tilburg, M.C.H. de Groot- straat 7; bruine schooltas met in houd, in winkel Meer Schoep, Passage 2; lederen damesporte monnee, Bakker, Mgr. Nolenslaan 488; goudkleurig dameshorloge, Heijbour, Aleidastraat 34c; goud kleurig kinderarmband, v. Knot- senburg, Vlaardingerdijk 115; bank'biljet, de Graaf, Filips van Bourgondiestr. 19, telef. 26 09 02; etui met sleutels, Drogist Wille- brands, Burg, van Haarenlaan 788; etui met 3 sleutels, Vrijhof, Leib- nitzstraat 24a; etui met 4 sleutels, van Buuren, Halleystraat 22c; bril, donker montuur, van de Brink, Mackaystraat 58; setter y2 jaar, De Geest, Aleidastr. 26a tel. 261823 groot grijs konijn, Hesselberth, Slachthuislaan 21; bastaard Herder 8 weken, Kaat, P Potterstr. 36b. De C.W.Z. (comite werknemers Zestienhoven Rotterdam) zond eind vorige maand ook een brief aan de gehele Rotterdamse ge meenteraad. In deze brief bestrijdt genoemd comite de beweringen van het anti-bulderbaan comite die onlangs aan dezelfde gemeen teraad is gezonden. Vorige week vrijdag (14 dec.) is de openbare huishoudschool „De Hargahof" aan de Valeriusstraat officieel voor geopend verklaard. Hoewel de school reeds gedurende een groot aantal weken in ge- bruik was, heeft de Heer J. van Zon van het ministerie van Onder- wijs en Wetenschappen de school nu officieel geopend. Op initiatief van de afd. Schiedam van de Nederlandse Hartstichting is de dienst Gemeentewerken be- gonnen met de aanleg van een zgn. ..Cooperbaan" in het Volkspark te Schiedam, Deze baan krijgt een lengte van 1000 mtr, met om de 100 mtr. een aanwijsbord en wordt aangelegd in het oudere gedeelte van het Volkspark (ten zuiden van de Pr. Bernhardlaan). Men hoopt nog voor de Kerstda gen deze baan gereed te hebben. Haal gauw op het postkantoor zo veel mogelijk postzegels. D'r is n.m. grote kans dat de P.T.T. vol- gend jaar weer zijn" tarieven zal verhogen. Dan heeft U dat tenminste weer lekker verdiend! Het artikel op pagina 1 over het vat benzine dat vorige week dins- dag verwijderd werd, behoeft bij het ter perse gaan van dit num mer nog een uitbreiding. Uit een artikel in het „Vrije Volk" bleek n.m. dat de Schiedamse po litie van de gevaarlijke omstan- digheden niet doordrongen is. Bovendien vond de politie dat de kelder goed afgesloten was. Niets is minder waar! Het betreft hier een z.g.n. „open" kelder, ^d.w.z. met gaas afgesloten! In het gaas van de bewuste kelder zat ook nog een gat van ca. 10 cm. Goed afgesloten kunnen wij dat niet vinden. Wanneer men bedenkt dat het vat toegedekt was met dekens, er vlak boven de 200 Ltr. benzine gas-, water- en rioolleidingen lie- pen, wie kan dan met een gerust hart beweren dat het GEEN le- vensgevaarlijke situatie is? Soepelheid van politiemensen wordt door een ieder op prijs ge- steld. Naar onze mening is een dergelijke houding hier beslist niet op zijn plaats. J.V.S. fWAARBORO V00^VAKKUNDIGHEId\ Lange Kerkstraat 86 Tel. 26 29 96-70 71 43 Op vertoon van deze advertentie Ook's avonds helpen wij U uit de nood Eigen servioedienst, 3 maanden garantie op reparatie DAG EN NACHT BERE1KBAAR. van de van de 22 december - Kerstbal. 26 januari - Bingo. 23 februari - Carnaval. 19 april - Jaarfeest wijkvereniging. 29 april - Lampionoptocht. 30 april - Kinderspelen.

Noorder Akkoorden | 1973 | | pagina 15