Met 'n vakantiereis neem je geen risiko. Ga je tegenwoordig regeireeht voornaarde •f® V f ingezonden Kom morgen de reisgids even halen Ook voor Uw reisverzekering^kunt U bij ons terecht De Open Deur ipliwaaia Voor al I if Verzeheringen Hypotheteen Finan cierinyen A. Waaletvijn Klaverjasclub GR0EN00RD Een vakantiereis bespreek je bij de zo noemen zich Raiffeisenbanken en Boerenleenbanken f. A. «.d. KRUIT MStichting voor Huishoudelijke- en Gezinsvoorlichfing Schiedam" Afslank^cursus" Seizoen geeindigd van geloven assurantien b.v. Singel 92, Schiedam, Tel. 010 - 260546, b.g.g. 710664 of 704629 Persoonlijke Leningen '-/.W een onbezorgde vakantie! ASSURANTIEKANTOOR Bachplein 248 - Schiedam Telefoon 70 61 58 Rabobank S3 VOOR WITTEN, SCHILDEREN en BEHANGEN is het voordeligst en meest verfrouwde adres toch altijd Voornsestraaf 26 SCHIEDAM - Tel. 264432 v/h G. J. J. PONj£ Delflandsestr. 250 Schiedam Tel. 704014 Het is nu zover dat we u iets vah de „Afslankcursus" kunnen vertellen. Nu, het resultaat mag grzien worden en IS ook werke- lijk te zien! We waren deze week met ons tienen (2 dames waren verhjnderd) en er is in 6 weken 49 kilo afgegaan, dat is dus ge- rniddeid bijna 5 kilo de vrouw. Geweldig he? We zijn natuurlijk allemaal vre- selijk trots op het behaalde succes. Stel je voor, bijna 1 kilo per week •eraf Hiep hiep hoera Van onze dietiste hebben we alle maal een persoonlijk, aangepast dieet gekregen. Verder wordt er iedere week met ons gepraat over allerlei voedingsmiddelen, wat er- in zit enz. enz. En natuurlijk pra- ten we over de moeilijkheden die we hebben met het dieet houden. In iedej: geval is deze cursus een Geaehte Redactie, Op 24 april j.l. mocht ik zowel de heer J. Roelands van de SSSN als de heer J. van Schaverbeke van de redactie Noorder Akkoorden telefonisch op attent maken voor een onvolledige en niet correcte berichtgeving omtrent „Politiek Cafe", waarbij slechts zes van de zeven aangeschreven politieke partijen in Uw blad vermeldl stonden. Deze onjuistheid werd beaamd en berustte op een vergissing; de door mij verzochte rectificatie zou in de uitgave van 8 mei dezer plaats- vinden, wat niet gebeurd is. Bij deze verzoek ik alsnbg om plaatsing van beloofde rectificatie in het volgend nummer van Noor der Akkoorden. Hierbij mag worden aangetekend dat ik deze rectificatie mede na- mens andere Groenoordbewoners en lezers van Noorder Akkoorden verzocht heb. Met vriendelijke groeten, Mevr. Th. Heesbeen-Ghijsels Lisztplein 18, Schiedam-N., telefoon 70 55 25. P.S. De rectificatie geldt de poli tieke partij V.V.D. Naschrift redaktie. Dank voor Uw brief. Het spijt ons dat indertijd op Uw verzoek geen reactie is gevolgd. De betreffende artikelen zijn door de SSSN ge- schreven en ons toegezonden. Van vermelde stichting bereikte ons geen rectificatie Overigens merken wij op dat in het bewuste artikel wel stond ver- meld, dat de Heren Verhulsdonk ZWALUWLAAN 111 - NiEUWLANDPLEIN 56 GROENELAAN 52 - TELEFOON 70 5155 TELEFOON 70 8183 TELEFOON 26 2160 De vorige Open Deur-dienst - in de Dorpskerk - werd door velen bezocht. We zijn verheugd over het aanthl reakties dat we toen mochten ontvangen. Dit is een bewijs, dat wij met deze bijeen- komsten in een behoefte voorzien en dus op de goede weg zijn. Hopelijk ook een stimulans voor diegenen die we nog niet modhten ontvangen. Grijp Uw kans op zondag 9 juni. Ds. J. W. Valkenburg, Studenten- predikant te Delft, stelt een alge- meen menselijk probleem aan de orde, dat ons dus >allen moet aan- spreken. Ook kunt U dan luisteren naar ons aller „Koninklijk Schiedams Mannenkoor „Orpheus", dat wij bereid hebben gevonden in deze dienst mee te werken. U ziet het! Het is de moeite waard! Dus tot 9 juni, half 10 in de Sint Martinuskerk. Kom bijtijds, want wij verwachten een overweldigende opkomst. De Open Deur-Commissie. en Bakkers van de WD aanwezig zonden zijn Ondanks een blijkbaar klein abuis kunnen wij niet vinden dat de WD „vergeten" is, doch hoe het ook zij door middel van Uw „inge- zonden brief'' is de rectificatie dan nu toch een feit geworden. J. v. S. Namens het bestuur van de Kla verjasclub „Groenoord", deel ik alle belanghebbenden mede dat het seizoen 1973 op 27 mei a.s. zal eindigen. Het nieuwe seizoen 1974 begint weer op 2 September 1974 (t.m. 26 mei 1975). L. J. Heinsbroek. grote steun om met elkaar af te vallen. Je bent aan elkaar ver- plicht om niet aan te komen, want dat tnag niet We kunnen het iedereen aanbe- velen .Haast u, de plaatsen zijn heel beperkt. In September begin- nen we weer met nieuwe cursus- sen. U kunt zich nu al opgeven, u betaalt dan f 25.- vooruit en wan- neer de cursus begint, betaalt u de resterende f 25.-. Nog belangstelling voor de ver- zorging van uw uiterlijk? Zo ja, u kunt er nog bij. Woensdagavond 22 mei starten we met een cursus van 6 lessen, kosten 22.50 I f 5.- voor de te gebruiken pre- paraten. Komt u zich gauw op geven, fijn nog even, voor u met vakantie gaat. Ons kantoor op de Korte Dam 5 is open van dinsdag t.m. vrijdag van 9.30 - 12.00 uur, tel. 26 47 81, giro 716115. U kunt gerust eens binnenlopen, vvanneer u informatie op huis- houdelijk gebied wilt hebben. We staan graag voor u klaar. Alvast -plannen aan het maken voor de 4 vrije dagen volgende week? Zorg dat u alles bijtijds voor elkaar hebt en dat niet alles op 't laatste ogenblik klaar ge- maakt moet worden Tot ziens op Korte Dam 5. P.S. De macrame avonacursus in de Herm. Heijermansflat is een reuze succes. Op 6 mei is de cur- sus begonnen en nu starten we op 21 mei al met de 2e cursus, zo groot was het aantal deelneem- sters. Geweldig hoor dames U betaalt kontant aan uw l'everancier. De financieringskosten zijn aftrekhaar. Kwijtschelding van het restant bij overlijden. Geen informatie bij werkgever. Snelle afwikkeling.

Noorder Akkoorden | 1974 | | pagina 13