boutique'74 <Sf^oot a z Gezondheidszorg Kethel - Groenoord UITNODIGING tot bijwoning van de ALGEMENE LEDENVERGADERING van de Vereniging voor Gezondheidszorg Kethel e.o. te houden op DONDERDAG 6 JUNI 1974, om 20.00 uur, in de grote zaal van gebouw ,,DE ARK", HARGPLEIN 101 hoek Zwaluwlaan te Kethel. De agenda omvat o.a.: Openingswoord door de voorz., Drs. G. A. A. Smits. Jaaroverzichten secretaris en penningmeester. Bestuursverkiezing (zie elders op deze pagina). Toelichting op de plannen Nieuwbouw Wijkgebouw. Toekomstige ontwikkeling van ons werkgebied. Rondvraag - Sluiting. Het Bestuur. EEN NIEUW HORLOGE OF EEN SIERAAD KOOPT U BIJ DE VAKMAN van de bestuurstafel BoukiQueit) c verf/wandbekleding Mqr.Nolenslaan696 1.70 87 66 Heeft U de advertenties^ I op de andere pagina's al gezien het is de moeite waard! eist volwaardig voedsel Maandag t/m vrijdag 8.00 - 8.30 uur v.m.: zaterdag en zondag 8.00 - 8.30 uur v.m.: Kursussen (prae-natale en post-natale gymnastiek, gymnastiek voor be- jaarden, moeder- en kleuterkursussen) inlichtingen bij Mevr. M. C. van Pelt, Meeuwensingel 78, telefoon 70 38 20. Gezondheidszorg Kethel-Groenoord Vereniging voor Gezondheidszorg Kethel e.o. Antwoord nr. 17, SCHIEDAM. Redaktie: Meeuwensingel 74, telefoon 70 28 54. De voorbereiding voor de Alge- mene, Vergadering die op 6 juni a.s. in „de Ark" zal worden ge- houden vormde in hoofdzaak de bespreking op de vergadering van het (dagelijks) bestuur. De belangstelling voor een leden- vergadering is over 't algemeen niet groot. Dit verschijnsel speelt niet alleen in de Gezondheidszorg, hoewel het bestuur ervan over- tuigd is, dat het contact met de leden van groot belang is, omdat verantwoording wordt afgelegd van het bestuursbeleid en van de plannen, die het bestuur beramen om de Gezondheidszorg in deze wijk te laten functioneren. Wij blijven dan ook de leden op- wekken hun belangstelling te to- nen. (Lees de afzonderlijke aan- kondiging op deze pagina). De bestuursverkiezing is een van de agendapunten. Hierover kan woirden medegedeeld, dat door het vertrek van de bestuursleden Mevr. J. A. van, Gils-Bodde en van de Heer G. Ooms vacatures ontstonden, die moeten worden OJ -o u o o n w "T3 o o Dr. Wibaufplein 15 - Telefoon 70 69 05 vervuld. Verder is uitbreiding van het bestuur met 1 lid noodzakelijk o.a. in verband met de vertegen- woordiging in de Kruisraad Schie dam en de Stichting Gezinszorg Schiedam. Hoewel de verkiezing van be stuursleden vrij is en de leden veer 6 juni a.s. tegen-candidaten kunnen stellen, stelt het bestuur de volgende candidaten (in alpha- betische volgorde) 1. Ds. P. Magre Zwaluwlaan 50; 2. Mevrouw E. J. Middendorp-Ris, Molensingel 61 en 3. Mevr. M. Nieuwenhuizen- Sperna Weiland, Lisztplein 143. (de laatste candidate in de vaca- ture G. Ooms). Op de algemene vergadering van 6 juni a.s. zal afscheid genomen worden van onze penningmeester, de Heer Ooms, die zijn functie in verband met zijn vertrek naar el ders ter beschikking heeft gesteid. Zijn verdiensten voor onze ver eniging zijn niet in enkele woor- den samen te vatten, daarom laat ik dit maar over aan onze voor- zitter. De secretaris. De voeding behoort ongetwijfeld tot een van de voornaamste fac- toren, die van invloed zijn op onze gezondheid. Afgezien van bereiding en samenstelling der maaltijden gaat het daarbij vooral om de kwaliteit der verschillende bestanddelen. Hierop willen we in kort bestek uw aandacht vestigen. Producenten en handelaren van levensmiddelen bedoelen met 'kwaliteit' het uiterlijk van het produkt. In deze zin is b.v. een appel, die er gaaf uitziet, van goede kwaliteit. Keuringsdiensten van Waren gaan een stapje ver der. Zij onderzoeken b.v. of even- tuele resten van bespuitings-mid- delen op groenten en fruit wel beneden de toelaatbare grens blijven. Gezondheid en ziekte worden overgedragen van bodem naar plant, van plant naar dier en mens en terug naar de bodem. In dit licht bezien is het duidelijk, dat een ieder in zijn eigen belang moet eisen, dat biologisohe land- bouw met de meeste spoed alom wordt toegepast. Reeds in 1946 waarschuwde de Amerikaanse arts Franci M. Pottinger voor het verbreken van de keten door het moderne mensdom; bodem - plant - mens en dier - bodem. Het aantal biologisch werkende bedrijven is in Nederland nog ge- ring. Maar naarmate de vraag naar biologisch gekweekte pro- dukten stijgt, zal de teelt hiervan toenemen. Daaraan kan een ieder meewerken, die voor zich en zijn kinderen een zo goed mogelijke gezondheid wenst, door naar deze produkten te vragen en dit steeds opnieuw te doen. Zolang uw leverancier aan deze vraag niet kan of wil voldoen, wende men zich tot de reformhui- zen. Alleen dan komt er sneller verandering in de huidige steeds dreigender wordende verontreini- ging van het uit- en inwendige milieu. (Uit 'Gezond zijn Gezond blijven'. 'n Zr. van Dalen Zr. Gielen Zr. van Dalen-Kroesbergen Zr. Wissing Zr Kletter-v. Leeuwen telefoon 71 03 59 vakantie 23/5 - 5/6 telefoon 70 15 49 telefoon 26 74 22 telefoon 71 05 27 Hemelvaartsdag telefoon 26 74 22 25/26 mei telefoon 70 15 49 1, 2 en 3 juni telefoon 26 74 22 Dietiste (op medisch advies), in „De Ark", Hargplein 101, elke 2e maandag van de maand van 10.00 tot half 11 voor leden gratis, voor niet-leden 5,00. Kraamzorg, gelegenheid tot bespreken elke 3e donderdag van de maand van 2.00 tot 3.00 uur, in „De Ark", Hargplein 101, (Wit-Gele en Groene kruis). Magazijn, Kerkweg 8, openingstijden: maandagavond en vrijdagavond van 6 tot 7 uur, woensdagmiddag van 1 tot 2 uur, tel. 70 91 48. Sekr.- C. Dubbeld, Kerkweg 12, tel. 70 53 78. Ledenadministratie, Th. van Deurzen, telefoon 70 94 11. Opgave lidmaatschap. Stuur deze bon in een ongefrankeerde enveloppe aan Ik wens lid te worden van de Verg. voor Gezondheidszorg (v.h. Groene Kruis - Wit-Gele Kruis) tegen een jaarkontributie van f 18,—. Naam: Voorletters: Adres: tel.:

Noorder Akkoorden | 1974 | | pagina 5