gezondheidszorg GROTE DROEFHEID Gezondheidszorg Kethel - Groenoord JAGTMAN" NEDERLAND „MAAR" TWEEDE! z Werken o- n Maandag t/m vrijdag 8.00 - 8.30 uur v.m.: zaterdag en zondag 8.00 - 8.30 uur v.m.: Gezondheidszorg Kethel-Groenoord Vereniging voor Gezondheidszorg Kethel e.o. Antwoord nr. 17, SCHIEDAM. STICHTING GEZINSVERZORGING SCHIEDAM in de vakantie? Wie verloor sandaal en sok? D'r zijn winkeliers die best nog een paar klanten meer willen hebben. Zeker nooit van Noorder Akkoorden gehoord. Papierschaarsfe dwingt tot inkrimping Persoonlijke Leningen van geloven assurantien b.v. Singel 92, Schiedam, Tel. 010 - 260546, b.g.g. 710664 of 704629 o o l-t o o l-t Q- n Redaktie: Meeuwensingel 74, telefoon 70 28 54. Zr. van Dalen Zr. Gielen Zr. van Dalen-Kroesbergen Zr. Wissing Zr. Kletter-v. Leeuwen telefoon 71 03 59 telefoon 70 57 74 telefoon 70 15 49 telefoon 26 74 22 tel. 710527, vakantie 5/7-26/7 20/21 juli telefoon 70 57 74 27/28 juli telefoon 70 15 49 In dringende gevallen betreffende de wijkverpleging (bij voorkeur tussen 8.00-8.30 uur v.m.) Mevr. Kletter-van Leeuwen, telefoon 7105 27. Dietiste (op medisch advies), in „De Ark", Hargplein 101, elke 2e maandag van de maand van 10.00 tot half 11 voor leden gratis, voor niet-leden 5,00. Kraamzorg, gelegenheid tot bespreken elke 3e donderdag van de maand van 2.00 tot 3.00 uur, in „De Ark", Hargplein 101, tel. 70 82 76, bovendien dagelijks van 9.00 tot 12.00 uur kantoor Sc'hiedamseweg 99, Vlaardingen, tel. 34 28 67, eventueel in Schiedam woensdagmiddag van 2.00 tot 3.00 uur kantoor Westerkade t/o nr. 26, telefoon 26 68 22. (Wit Gele en Groene Kruis). Magazijn, Kerkweg 8, openingstijden: maandagavond en vrijdagavond van 6 tot 7 uur, woensdagmiddag van 1 tot 2 uur, tel. 70 91 48. KursilSSen (prae-natale en post-natale gymnastiek, gymnastiek voor be- jaarden, moeder- en kleuterkursussen) inlichtingen bij Mevr. M. C. van Pelt, Meeuwensingel 78, telefoon 70 38 20. Seikr.- C. Dubbeld, Kerkweg 12, tel. 70 53 78. Ledenadministratie, Th. van Deurzen, telefoon 70 94 11. Opgave lidmaatschap. Stuur deze bon in een ongefrankeerde enveloppe aan Ik wens lid te worden van de Verg. voor Gezondheidszorg (v.h. Groene Kruis - Wit-Gele Kruis) tegen een jaarkontributie van 18,—. Naam: Voorletters: Adres: tel.: *9 Zoals ieder jaar zoeken studenten en scholieren direct bij het aan- breken van de vakanties massaal een plekje op de arbeidsmarkt. Zij hopen daarmee het geld te kunnen verdienen voor hun va- kantiereis. Daar er uiteraard niet onmiddellijk voor alle studenten voldoende aanbod van werk is, ontstaat de indruk, dat die situatie de gehele zomer zo zal blijven. Zij wijzigen dan teleurgesteld hun vakantieplannen. Dat is absoluut niet nodig -, want vooral in de maanden juli en augustus gaat het grootste deel van de beroepsbevolking op vakantie en ontstaat juist dan een chronisch tekort aan vakantie- werkers. Bit verschijnsel manifesteert zich in vrijwel alle bedrijfstakken. Het sterkst bij de oogstverwerkende industrie, waar men niet alleen 55 AUTORIJSCHOOL in het bezit van vakdiploma's VAMOR en METH. RIJ-INSTRUCTIE. De rijopleiding wordt o.a. verzorgd met Opel Kadett Auto- maat; autorijden zonder schakelen. Tevens Opel Kadett Special. DIRK SCHaFERPLEIN 42 - TEL. 70 56 45 - SCHIEDAM Spreekuur voor Groenoord - Kethel - Woudhoek; elke maandag van 11.00 tot 12.00 uur in het Dienstencentrum „De Woudhoek", Herman Heijermansplein 38. Bovendien dagelijks van half 9 tot half 10 in de v.m. Korenbeurs, Lange Haven 145, telefoon 26 92 40. vervanging nodig heeft van het vaste personeel, maar tevens een dringende behoefte heeft aan dui- zenden vakantiewerkers. Daar waar de werving, begelei- ding en planning van deze vakan tiewerkers uit handen is gegeven, wordt dit voor een groot deel toe- vertrouwd aan de Algemene Stu denten Arbeidsverlening of kort- weg ASA. ASA is een landelijke werkorga- nisatie voor studenten en scholie ren vanaf 18 jaar, met kantoren te Rotterdam, Delft, Leiden, Utrecht Den Haag, Amsterdam, Amstel- veen, Eindhoven, Nijmegen, Til- burg en Groningen. De studenten en scholieren kun nen met vakantiewerk goed geld verdienen: 165,- tot 350,- netto per week. Niemand van hen hoeft op een houtje te bijten Er is geld genoeg te verdienen om op vakantie te kunnen gaan. (Telefoonnummer van de ASA te Rotterdam is; 1390 30). Na een aantal zenuwslopende en hartaanval-verwekkende weken aan de buis, kwam op zondag 7 juli het einde. Het werd voor Nederland in fi- guurlijke zin NIET „het einde". Misschien vindt U het vreemd dat we dit maal over voetbal schrijven, want „sportnieuws" heeft U tot nog toe vergeefs in ons blad gezocht. We verschijnen nu eenmaal - nog wel - om de 14 dagen en we lopen daardoor ach- ter de feiten (en de bal) aan. Toch willen we nu dan eens een uitzondering maken, te meer om- dat de W.K. ons alien zo te pak- ken had. (Wellicht uitgezonderd vele huisvrouwen die door de overstelpende T.V.-uitzendingen hevig in de knoei kwamen met hun huishoudelijke bezigheden). Voor een nabeschouwing is het nu wat te laat, maar we konden dit moeilijk in ons vorig nummer - dus voor de finale - schrijven. Dat we er dan nu toch nog even op terugkomen ligt niet aan het feit dat we de zaak nog eens willen opra'kelen, maar meer aan onze collega's in andere bladen die zich te buiten gingen aan het zoeken naar de oorzaak van het falen op het laatste nippertje. Wij willen niet graag ons natio- nale elftal een schop na geven, die hebben ze tijdens het tournooi al genoeg gehad. We weten het, sommige scheids- rechters waren ware kaarten- trekkers, we hebben er een gehad die we met eeht „de grote ver- geler" kunnen noemen. We heb ben fraaie wedstrijden gezien, we hebben ruwe meegemaakt. De aanwezigheid van Kissinger, de minister van buitenlandse za- ken van Amerika's Bandenspeci- alist Nr. 1 vermocht ondanks zijn gehaaidheid in vredesmissies de strijd tussen Brazilie en Neder land niet zachter maken. Het ligt ons 'alien nog kersvers in het geheugen en behoeven we er dus verder geen woorden aan vuil te maken. Dat de teleurstelling allerwege zo groot was ip een logische zaak. Vorige week werd gevonden een rood sokje en een sandaal (Merk: Pedro Nr. 25). De kleine verlie- zer(ster) die beslist op een been niet kan lopen, kan het verlorene afhalen bij Mevr. Haak, Arnoldi- pad 20 (Woudhoek) telef. 70 11 94. Want een ieder, mede door toe- doen van de publiciteits-media, hadden onze spelers reeds het etiket van overwinnaars opge- plakt. Zilveren legpenningen wa ren reeds geslagen en vorige week vernietigde noodgedwongen de P.T.T. zo'n slordige 100.000 over- winnings-zegels die al gedrukt waren! Welnu, het is geen Natio- nale Feestdag geworden, maar WIJ zijn blij met het behaalde resultaat. De Hollandse Leeuw waarvan men dacht dat 'ie zijn tanden kwijt was heeft het toch maar ver geschopt Dat Nederland, een speldeprik op de wereldbol TWEEDE op de Wereldvoetbal-ranglijst staat, vin- den wij een prestatie van de EERSTE orde. Of dat voldoende is om trainers en een speler te voorzien van een koninklijke onderscheiding, dat is een andere kwestie. J. v.S. Ilet mag als algemeen bekend worden geacht, dat we - reeds sinds enkele maanden - leven met een vrij scherpe papierschaarste. Ook de Noorder Akkoorden worstelt daar al enige tijd mee, al lukte het de uitgever van ons blad dit tot nog toe niet te laten merken. De papierleverancier laat hem nu ook in de steek en kan slechts mondjesmaat af- leveren. Dit heeft tot gevolg dat we m.i.v. dit nummer enkele pa- gina's zullen moeten „inkrim- pen" en vanzelfsprekend is dit een maatregel die we slechts node moeten nemen. Bet spreekt vanzelf dat zodra dit weer mogelijk is (d.w.z. zodra er weer de normale hoeveelheid papier wordt af- geleverd) wij met het gebrui- kelijke aantal pagina's ver schijnen. Red. U betaalt kontant aan uw leverancier. De financieringskosten zijn aftrekbaar. Kwijtschelding van het restant bij overlijden. Geen informatie bij werkgever. Snelle afwikkeling.

Noorder Akkoorden | 1974 | | pagina 5