Sporthuis Ritman Ingezonden~~l GROENOORD Zaalvoetbal Open Huis Schiedam Grote sortering badgoed en vrije tijds kleding. Badminton Hockey Wijkvereniging bezochf K.R.O. studio ^Heeft U de advertenties^ I op de andere pagina's I al gezien j^het is de moeite waardlj OPROEP AAN NIEUWE LEDEN Oliebollen toernooi R.S.B. competitie Persoonlijlce Leningen van geloven assurantien b.v. Huishoudelijke competitie Standenlijst huishoudelijke competitie na 3-12-1974 5y2 - - - 2y2 - - - - - - y2 - - - - - - - - 2 y2 - - y2 - y2 - 1 - - - - - - - - - - Stichting Voetbal Zaalsporten voor al uw sportartikelen Oranjeiiraai 15 Schiedam Telefoon 26 7513 Namens mijn zoontje wil ik de Winkeliers van Schiedam-Noord en de Wijkvereniging bedanken voor het zeer geslaagde St. Nico- laasfeest dat door genoemden werd georganiseerd op zaterdagmiddag 30 november j.l. in Boerderij "Landvreugd". A. W. van Berk. Juist omdat wij - over het alge- meen - alleen reacties ontvangen over zaken die NIET zo goed ge- slaagd zijn, doet ons TJw briefje zo'n genoegen. Hartelijk dank. Red. "Voetbalminnende bewoners van Groenoord waarom niet op maan- dagavonden naar de SPORTHAL PRINSES MARGRIET getogen om van 19.00 - 23.00 uur van zaalvoet- bal te genieten, nu door de aan- houdende regen het veldvoetbal zo dikwijls moet worden opgeschort. Het aanschouwen van zaalvoetbal biedt U een behoorlijk alternatief mede door het feit dat er door ge- renomeerde voetbalverenigingen zoals SVV, Sparta, Neptunus, GSS, WF, VVK en niet te vergeten Uw eigen ZVV Groenoord wordt deel- genomen. De Sporthal beschikt over een ge- zellige tribune terwijl in de pauzes in de cantine een prima kop koffie of een heerlijk pilsje kan worden genoten. Wij als bestuur van een specifi- cieke zaalvoetbalvereniging kun- nen U dit zeker aanbevelen gezien het enthousiasjne van toeschou- wers die U voorgingen. Dit laatste stellen wij uiteraard zonder het veldvoetbal ook maar even tekort te willen doen, want daar staan wij als zaalvoetballers ook tenminste als de wedstrijden doorgaan. Bij slechte weersomstandigheden is het echter gezellig toeven in de Sporthal en U ziet toch voetbal, zij het in een andere vorm, doch vaak minstens zo spectaculair. Uw komst naar de Sporthal Prin- ses Margriet om de teams van ZVV Groenoord aan te moedigen zal door ons zeer op prijs worden ge- steld, hoewel Uw voorkeur natuur- lijk naar de andere verenigingen mag uitgaan. De hoofdzaak is dat U zich een brok ontspanning laat ontgaan en U zelf in betere conditie kan bren- gen door een wandeling naar de Sporthal te maken, dit laatste te- vens met het oog op de aldaar te genieten pilsjes. TOT OP MAANDAGAVOND IN DE SPORTHAL. Bestuur Zaalvoetbalver. Groenoord. Op 22 november j.l. bezochten de 65-plus leden van de Wijkvereni ging, na een afspraak welke al in het begin van dit jaar was gemaakt de KRO studio in Hilversum om daar aanwezig te zijn bij de uit- zending van TWAALF TOT TWEE. Wanneer men thuis naar de radio luistert .heeft men eigenlijk geen enkel begrip hoe dat daar allemaal zo in zijn werk gaat. "Achter elkaar komen de zangers, musici, sprekers en groepjes artis- ten op, geen moment gaat er ver- loren. Het is prettig om de ver- schillende medewerkers, die men geregeld voor de radio hoort, nu ook eens een keer in levende lijve te zien. Hoewel het bar slecht weer was (wij vertrokken plm. 9.30 uur) ver- liep de reis per bus vlot, konden wij kort na aankomst gaan lun- chen, daarna naar de studiozaal en na afloop per bus naar een restau rant in het Lage Vuursche waar de hele club zich te goed kon doen aan pannekoeken. Om 4 uur waren alien verzadigd en ging de bus terug naar Groen oord waar ze plm. 5.15 u. aankwam. Een ieder was enthousiast over het verloop van deze dag. Het was jammer dat wij niet alle personen die zich hadden gemeld konden medenemen en omdat wij dit uiteindelijk hadden verwacht hebben wij direkt weer een nieuwe aanvraag ingediend. Hierop is gunstig gereageerd en hebben wij weer een uitnodiging voor vrijdag 14 februari. Voor dit nieuwe bezoek komen allereerst in aanmerking zij die wij op 22 november niet hebben kun- nen medenemen. Verder alle overige leden van de Wijkvereniging en voor zover er plaats is andere bewoners van Groenoord, Kethel en Woudhoek. De kosten bedragen in het totaal plm. 15.00, waarin is begrepen de bustocht, lunch met koffie en na afloop naar een pannekoekenhuis. Ook de fooi voor de chauffeur is hiermede verrekend. Formulieren om U op te geven zijn in de loop van januari ver- krijgbaar bij: Mevr. G. v. d. Spek, Bouwmeesterweg 40, tel. 70 95 38 of op de Soosmorgen Dhr. G. de Jager Henr. Bosmansplein 125 tel. 701065. De kosten moeten direkt bij de aanmelding worden voldaan. Degenen, die bekend zijn met het wel en wee van de schaakvereni- ging Groenoord, zullen niet ont gaan zijn dat het ledenaantal het laatste jaar helaas wat is terug- gelopen. Dat teruglopen is verklaarbaar, omdat diverse leden wegens ver- huizing naar elders zijn vertrokken terwijl aanvulling nauwelijks plaatsvond. Het bestuur heeft gemeend hier iets aan te moeten doen, en roept dan ook gaarne alle (huis-)schakers uit Groenoord en omgeving op, om op 'n dinsdagavond in de gezellige sfeer van Boerderij "Landvreugd" hun schaakkunsten eens uit te proberen. Ook al bent u van mening dat u nog niet zo goed schaakt als Bobby Fischer, toch hopen wij dat u deze bescheidenheid eens opzij kunt zetten, want spelen op een club betekent zeer zeker niet dat u de eerste tijd een serie nederlagen tegemoet kunt zien. Onze interne competitie is zo ingesteld, dat wij een ieder op zijn eigen schaak- niveau kunnen inpassen. Om het u gemakkelijker te maken eens een kijkje te nemen op onze vereniging heeft het bestuur ge meend het jaarlijkse oliebollen- toernooi ook voor niet-leden open te stellen. Het toeval treft dat we deze avond nu juist niet op de gebruikelijke dinsdagavond organiseren, maar wij heten een ieder van harte wel- kom op donderdagavond 2 januari in Boerderij "Landvreugd", Swee- lincksingel 7, aanvang 20.00 uur precies. Toegang evenals de prij- zen gratis. De uitslagen van de in november gespeelde R.S.B. wedstrijden luid- den als volgt: Hillegersberg 3 - Groenoord 2 3y2-4% Schiebroek 1 - Groenoord 1 6-4 Groenoord 3 - H.V.O. 3 3-5 Groenoord 1 - W.S.V. 1 6y2-3i/2 Wederom winst voor het tweede. Door o.a. overwinningen van E. v. d. Steeg, J. v. d. Dool, P. Bouts en C. Slagmoolen jr. vtaat Groen oord 2 nog steeds op een gedeelde eerste plaats. Op het moment dat u dit leest kan deze positie door een derde over- winning verder verstevigd zijn. Het eerste heeft gelukkig nu ook de eerste punten binnen. Na de neder- laag tegen Schiebroek 1 (ondanks overwinningen van H. Keetbaas U betaalt kontant aan uw leverancier. De financieringskosten zijn aftrekbaar. Kwijtschelding van het restant bij overlijden. Geen informatie bij werkgever. Snelle afwikkeling. Singel 92, Schiedam, Tel. 010 - 260546, b.g.g. 710664 of 704629 en C. de Zwart) werd tegen W.S.V. 1 krachtig uitgehaald. Om van een tweede zitting af te zijn werd uiteindelijk tot 6y2-3y2 besloten, maar uitspelen had waarschijnlijk tot een grotere overwining geleid. Voile punten werden gescoord door J. Rusch, G. Vermeul, W. van Mul- lem, D. v. d. Veen en J. v. Troost. Het derde verloor helaas ook zijn tweede wedstrijd. Overwinningen van F. Heusdens, P. Steenbergen en V. Andjelkovic konden een 3-5 nederlaag niet voorkomen. Volgende keer beter In de huishoudelijke competitie naderen we al weer het eind van de eerste competitiehelft. Spanning genoeg dus om plaatsing bij de bovenste 6. Aan de hand van de hiernavolgende standenlijsten kan een ieder voor zichzelf uitmaken wat hij er nog aan moet doen om zich van plaatsing te verzekeren. De heren Keetbaas, Rusch (groepl) Emor, Rademaker, Schilten (groep 2) Langewis, Onverwacht en Beech (groep 3) lijken daar voorlopig wei- nig moeite mee te hebben. Groep 1 1. H. Keetbaas 6y2 uit 8 2. J. Rusch 7 3. J. Reismann 4 6 4. J. van Troost 4 7 5. G. Vermeul 4 6. C. de Zwart 2% 5 7. W. van Mullem 2% 6 8. E. v. d. Steeg 2% 8 9. D. v. d. Veen 2 7 10. J. Schaeben iy2 6 11. M. Fick 4 Groep 2: 2. P. Emor 5 uit 6 2. A. Schilten 5 7 3. G. Rademaker 4% 5 4. J. v. d. Dool jr. 4% 8 6 5. C. Slagmolen jr. 4 6. J. Zwart 4 7 7. A. Eenhuizen 3 7 8. M. Buckers 2% 7 9. F. Heusdens 7 10. P. Bouts 2 6 11. A. van Mastrigt 4 12. M. van Soest 6 Groep 3: 1. A. Langewis 9 uit 9 2. G. Onverwacht 6% 9 3. J. Beech 6 8 4. C. Slagmolen sr. 5 9 5. P. Steenbergen 4 8 6. A. v. d. Ster 4 9 7. V. Andjelkovic 3 7 8. C. van Zeijl 3 10 9. J. M. v. d. Dool 2% 8 10. P. Slagmolen 6 11. J. Renskers iy2 9 Kerstdiner op le en 2e Kerstdag. Wij hebben nog steeds mensen no- dig, die ons komen helpen op de beide Kerstdagen. Verschillende dames en heren gaven zich al op, maar wij willen hier nog even uit- drukkelijk vermelden, dat wij tgd van u vragen op een van de twee Kerstdagen. Voor gastheer/vrouw is dat 's-morgens van 10.30-1.30 uur 's-middags van 1.30-5.30 uur en 's-avonds van 8.00-11.00 uur. Kunt u ons nog helpen, dan graag. U kunt even bellen 26 36 33 (liefst tussen 5.30-6.30 uur) of u komt op de contact-avond: 11 december, woensdagavond om 8.00 uur in het dienstencentrum "de 4 Molens". U weet misschien ook al, dat er weer een kerstdiner wordt geser- veerd op beide kerstdagen. Het eerste is van 5.30-6.30 uur, het tweede van 7.00-8.00 uur. De kos ten zijn f 8.50 per diner. Kaarten zijn verkrijgbaar bij de volgende adressen: 1. Dienstencentrum bij de heer Heinsbroek. 2. Mevr. van Keimpena, Nassaulaan 24 b. 3. Dhr. den Hoed, Ch. de Bourbonstraat 33. 4. Dhr. Ilmer, Leliestraat 12. 5. Kantoor Hervormde Kerk, Lange Kerkstraat. 6. Mevr. Smit, Bachplein 556. We hebben getracht de adressen zo verspreid mogelijk te nemen, zodat u er niet ver voor hoeft te lopen. We kunnen u alleen maar raden om er vlug bij te zijn want meestal is er vreselijk veel animo voor deze maaltijden. 'tis altijd enorm ge zellig, om met zoveel mensen sa- men aan een heerlijk dinertje te zitten. Ook maken wij u er nog op attent, dat u ons werk geldelijk steunen kunt, door uw gift te stor- ten op giro no. 3097960 t.n.v. Pen- ningmeester St. "Open Huis", de heer M. Vis, Vlaardingerdijk 444.

Noorder Akkoorden | 1974 | | pagina 11