DIENSTENCENTRUM »DEWOUDHOEK« Heyermansplein 38, telefoon 70 95 55 morgen is te laat Voor at MJw Verzeheringen Hypothehen Finan cieringen A. Waaleivijn Toto- en Lotto Excelsior „20" Schiedam Code Nr. 56-115 kruisgebouw schiet omhoog Lezing Wefenschappelijke Kring Schiedam D'r zijn winkeliers die best nog een paar klanten meer willen hebben. Zeker nooit van Noorder Akkoorden gehoord. Gevonden voorwerpen Nieuw cursusjaar Schiedamse Muziekschool Redaktie: Meeuwensingel 74, telefoon 70 28 54. Mfelkom alle ouderen van Schiedam-Noord en zij die bet prettig vinden contact met anderen te hebben. Vji'AT VINDT EN DOET MEN DAAR 18 december: Aanvankelijk zou voor ons optreden het Zangkoor Senectute Dit koor is wegens een uitgebreid programma helaas verhinderd. Overleg is gaande met het dameskoor Zingend Leven. Vanzelfsprekend houden wij u op de hoogte. 25 en 26 december: Kerst-Inn. Hierover het volgende. Gedurende beide Kerstdagen zal het Dienstencentrum open zijn en wel: 's-morgens van 10.00 - 12.00 uur (koffiesamenzijn) 's-middags van 14.30 - 17.00 uur en 's-avonds van 19.00-22.00 uur. PROGRAMMA lste Kerstdag 's-middags: Jeugdkoor. 2de Kerstdag 's-middags half drie: Films; o.a. zal de film Het meisje met de zwavelstokken" naar een sprookje van Andersen worden vertoond. 2de Kerstdag 's-avonds: ZANGAVOND met het zangkoor van het Leger des Heils. Allen hartelijk welkom. VER VOERSPROBLEMEN Naar en van het Dienstencentrum willen wij voor u proberen op te lossen. Laat het ons wel tijdig weten. BROODM A ALTIJD Zowel op lste als 2de Kerstdag is er de mogelijkheid om tussen half 6 en 7 uur 's-avonds een feestelijke broodmaaltijd te gebruiken. De kosten bedragen 3,50 per maaltijd. In verband met onze beperkte ruimte is dit bedoeld voor hen die tijdens de Kerstdagen geen bezoek zullen ontvangen en veel alleen zijn; alsmede voor hen voor wie het bezwaarlijk is tussen 5 en 7 uur naar huis te gaan. Ook zij die ,de Kerstdagen alleen thuis zullen zijn en misschien nog nooit in ons Dienstencentrum zijn geweest: HARTELIJK WELKOM Onderstaand strookje invullen als u gebruik wilt maken van een brood maaltijd. Dit strookje afgeven in het Dienstencentrum voor 17 december. Tegen betaling van 3,50 ontvangt u een deelnamebewijs voor de broodmaaltijl. Het gebeurt nog te vaak dat men- sen bij gebruikmaking van onze diensten geen lid blijken te zijn. Ook komt het voor dat artsen de onmiddellijke diensten van de wijkverpleegster voorschrijven ter- wijl de patient geen lid blijkt te zijn en halsoverkop lid gemaakt moet worden. Het spreekt vanzelf dat ook in zo'n situatie deze dien sten niet geweigerd worden. Toch blijven het ronduit vervelen- de zaken. Waarom pas lid worden als het noodzakelijk is Wij schreven reeds over de nood- zaak om gezamenlijk de verant- woording voor de gezondheid en het welzijn in de wijk te dragen. Wordt daarom niet alleen dan pas lid als Uw eigen gezondheid in het geding is. ASSURANTIEKANTOOR Bachplein 248 - Schiedam Telefoon 70 61 58 De heer Mevrouw adres: tel. wil gebruik maken van de broodmaaltijd ja/nee op lste Kerstdag met personen. ja/nee op 2de Kerstdag met personen. NOG EEN LAATSTE MEDEDELING: Op vrijdag 20 december a.s. om half twee bestaat er gelegenheid om in het Dienstencentrum kerststukjes te maken. Mocht u dit jaar zelf uw kerststukje willen maken kunt u onderstaand strookje invullen en ons toesturen. Graag voor 17 december. Aan de deelnemers wordt gevraagd mee te nemen: 1. mesje of snoeischaar (bloemenschaar). 2. voorwerp waarop of waarin een kerststukje gemaakt kan worden; b.v. kaarsenstandaard of schaaltje of fles. (Wilt u een kaars gebruiken dan kunt u die ook meenemen). Het materiaal om een stukje op te maken is bij ons aanwezig. Alleen de kosten daarvan zullen u worden berekend. Ondergetekende: naam: adres: leeftijd: telefoonc wil graag deelnemen aan het maken van kerststukjes op 20 december a.s. Bjj de bekende winkeliers. U steunt hiermee 3 verenigingen. Het slechte weer zal vele Groen- oordbewoners ervan hebben afge- schrikt een kijkje te gaan nemen bij de bouwaktiviteiten rond het nieuwe kruisgebouw. A1 deze men- sen kunnen we geruststellen. Ondanks de eindeloze regen vor- dert de bouw gestaag. De palen zitten er in en de fundamenten zijn gelegd. Binnenkort hoeft U niet meer een bouwput in te kijken om wat te zien. Onze bouwcom- missie buigt zich nu al weer over alle vragen die straks moeten wor den opgelost: de inrichting en de aankleding van het toekomstige interieur. Als de winter niet te veel hinder- nissen oplevert zullen we in de lente van het komende jaar het nieuwe gebouw kunnen gaan be- trekken. Wij houden U op de hoogte. Voor de Wetenschappelijke kring Schiedam/Vlaardingen zal op maandag 16 december a.c. Drs. K. Zoete (medewerker Stichting Be- drijfskunde te Delft) spreken over "Macht aan de basis". In het kort komt de lezing neer op wat we verstaan onder macht en hoe we het kunnen definieren. Welke soorten macht komt men tegen. Hoe manifestiteert macht zich tussen individuen en groepen. Er zullen voorbeelden worden ge- geven uit recente onderzoekingen over de "kleine" macht, de macht aan de basis. De lezing wordt gehouden in het gebouw van de Nederlandse Pro- testanten Bond, Westvest 92 en begint om 20.00 uur. Te bevragen aan het Hoofdbureau van Politie te Schiedam, dagelijks van 9.00 uur tot 17.00 uur behalve zaterdag en zondag: bruine portemonnee; bruine porte- feuille, afd. Recherche; 2 dames- blouses in plastic zak; 2 sleutel tjes merk USA; bril; ring met 6 sleutels en een goudkleurig tientje (hap v. Herk); bril in zwart etui; bril (stalen montuur); kinderbril, donker montuur; groen etui met 7 sleutels; 1 damesfiets; verzekerings bewijs Zundapp, NQF-322; goud- kleurige armband met naam. Te bevragen bij de vinders: Pincer, reu, bruin, met een groene halsband, Lanser, Postugeesettraat 22a te Rotterdam; zwarte Teef, erg jong, lijkt op een Poedel, Van der Gaag, Klaaskaterstraat 102, telef. 714642; parelketting, T. v.d. Horst, C. v.d. Lindenlaan 17, tel. 701499; zilverkleurig schakelarmband, v. d. Delden, Boerhaavelaan 86b; dames horloge, Hr. Poot, Lijsterbeslaan 26; dames-horloge en een goudkleurige zegelring, Hr. Huijgen, Potgieter- straat 46b; herenhorloge, Wolf, Slachthuislaan lib; goudkleurige ring, Zandbergen, J. Wagenaarstr. 29; zilverkleurig armbandje, Van Hagen, Prof. Kam. Onneslaan 144a; kinderarmhandje, Smit C. van der Lindenlaan 51; kinderarmbandje, Poot, Nassaulaan 51a; goudkleurige armband, Zoetmulder, F. Haver- schmtdi. 55; kinderfietsje, J. Hof- man, L. Costerstraat 20b; driewielig kinderfietsje, H. Huijgen, Potgie- terstraat 46b; passer, Wittebol, Villastraat 85; zwarte flessenkrat, J. Krabbendam, Iepenlaan 41; 1 lap stof, Mevr. Stentler, Fabri- plein 28a; kinderfietsje, v.d. Ploeg, Burg, van Haarenlaan 458, telef. 705105; map met documenten, J. H. Musch, Lange Nieuwstraat 33; plastic tas met inhoud, v.d. Ploeg, Burg, van Haarenlaan 458; tel. 705105; zilverkleurig montuur, Janson, Villastraat 104; bril in groen etui, Wijzenbroek, von Leib- nitzstraat 9b; sleutelhanger met 3 lipssleutels, Versteegh, Troelstra- laan, tel. 708429; sleutelhanger met 3 sleutels, Mevr. de Jong, Parkweg 14 tel. 711185; damerportemonnee, van de Heer, Villastraat 13; rode portefeuille met inhoud, P. Damen, Zwartewaalsestraat 48. tel. 264201; rode portemonnee met inh., Prins, Burg. Knappertlaan 197a; zwarte portefeuille met inhoud, Deijl, Lorentzplein 12, tel. 268564; zwarte portemonnee met inhoud, C. W. den Boer, Buijs Ballotsingel 52c te Schiedam; plastic tas met inhoud, Witte, Rotterdamsedijk 30; rechter gymschoen, Waard, Nw. Damlaan 679; jongens trui, Koogje, Fabri- straat 19; een paar bruine lederen handschoenen, v.d. Most, Smetana- laan 65; leren handschoen, zwart, Kouwenhoven, Lorentzlaan 37, tel. 152841; regenponcho, Klaarwater, Rotterdamsedijk 10c, tel. 150238. De Schiedamse Muziekschool (Di- recteur de Heer Kees Bak) deelt ons mede, dat de "Kerstvakantie" na de lessen van vrijdag 20 de cember begint. Het nieuwe cursusjaar start weer op maandag 6 januari voor de Instrumentale lessen en op dinsdag 7 januari voor de cursus AMV. Nadere inlichtingen en inschrijf- formulieren verstrekt de adminis- tratie van de Schiedamse Muziek school tijdens de kantooruren: maandag t.e.m. vrijdag van 9.30 - 12.30 uur en van 14.00 - 17.30 uur. Telefoon 26 96 80.

Noorder Akkoorden | 1974 | | pagina 5