Gezondheidszorg Kethel - Groenoord van de Bestuurstafel P. A. v.d. KRUIT vakantiegids voor gehandicapten Dienstencentrum De Woudhoek Programma Maandag t/m vrijdag 8.00 - 8.30 uur v.m.: Gezondheidszorg Kethel-Groenoord Stuur deze bon in een ongefrankeerde enveloppe aan Vereniging voor Gezondheidszorg Kethel e.o. Antwoord nr. 17, SCHIEDAM. STICHTING GEZINSVERZORGING SCHIEDAM Redaktie; Meeuwensingel 74. telefoon 70 28 54, Tot nog toe vergaderde het dagelyks bestuur en het volledige bestuur afzonderlijk. Hierin is nu verandering gebracht, mede omdat gebleken is, dat in verband met de NIEUWBOUW op korte termijn beslissingen moeten worden genomen, die alleen door het gehele bestuur genomen kunnen worden. Het bestuur is als volgt onderverdeeld: Het dagelijks bestuur houdt regelmatig onderling contact, zorgt voor de uitvoering van besluiten, die zgn genomen en doet verder de lopende zaken af. Verder zijn er leden, die <*a. de public relations, de propaganda verzorgen en die het contact onderhouden met het algemeen maat- schappelijk werk en de relaties met de pastores. Ten slotte zijn aan het bestuur een aantal medewerkers toegevoegd, ieder met een speciale opdracht, zoals bouw en inrichting Kruisgebouw, besluitenlijst bestuursvergadering, technische adviezen eigendommen, projectgroep gebouw en cursussen. Deze opsomming lijkt wellicht in- gewikkeld, maar de praktijk heeft uitgewezen, dat een spreiding van taken beslist noodzakelijk is, ten einde een goede gang van zaken mogelijk te maken. Een buitenstaander zal zich moei- lijk kunnen voorstellen, wat er zich in het KRUISWERK dn deze tijd afspeelt. Bij deze opsomming werd nog niet vermeld, de vertegenwoordiging in de verschillende instanties, waar- mede onze vereniging direct is be- trokken. We noemen slechts: de Kruisraad Schiedam, het Interkruis (provinciaal), de Stichting Samen- levingsopbouw Schiedam (S.S.S.N.) en de Stichting Gbzinsverzorging Schiedam. Ieder bestuurslid heeft een taak en hiervoor is een goede werkverdeling mogelijk. Het bestuur heeft gemeend U van de gang van zaken in onze vereni ging op de hoogte te ibrengen. Deze taakverdeling is dn goed over- leg tot stand gekomen en iedereen heeft zijn of haar taak vrijwillig aanvaard, omdat wij ervan over- tuigd zijn, dat op deze wijze het belang van de leden op verant- woorde wijze is gediend. Aan de groep Medisch Adviseurs is, uiteraard na vriendelijke uitnodi- ging, Mevr. I. van Hasselt-van den Berg, arts, toegevoegd. Wij danken Mevr. van Hasselt voor haar toegezegde medewerking en wij vertrouwen met haar even prettig samen te werken als met de overige medisch adviseurs. Haar adviezen zullen zeker bijzonder op prijs worden gesteld. Wat de WIJKVERPLEEGSTERS betreft moeten wij helaas mede- delen, dat Mevr. Kletter-van Leeu- wen, die als coordinerend zuster veel en nuttig werk heeft verricht ons per 1 mei a.s. gaat verlaten. Op een eerstvolgende bestuursver- c v T3 o o n T3 o o Z VOOR WITTEN, SCHILDEREN en BEHANGEN is hef voordeligst en maest verfrouwde adres ioch altijd Voornsesfraai 2 b SCHIEDAM - Tel. 2644 32 Door onze telefoonbeantwoorder zijn wij steeds bereikbaar. v/h G. J. J. PONj£ gadering zullen wij van haar af- scheid moeten nemen. Hierdoor wordt vervanging weer aktueel. Wij zouden een full-time volledig bevoegde WIJKVERPLEEGSTER moeten aanstellen. De vraag is of hiervoor een geschikte candidate is te vinden. Het bestuur doet alle moeite, maar kunnen de lezers van dit blad ons wellicht 'n tip geven? We houden ons aanbevolen. Ten slotte: de nieuwbouw vordert gestadig". Het dak met zijn bijzon- dere constructie valt op, de muren worden opgetrokken en binnenkort worden de puien geplaatst. Architecten en aannemers doen hun uiterste best de bouw volgens plan te doen verlopen. Zij zijn daarin tot nog toe, behoudens een aantal dagen "onwerkbaar weer" geslaagd. Een regelmatig overleg geeft het bestuur de mogelijkheid de gang van zaken op de voet te volgen. Dit was een lang verhaal, maar 't was even nodig. de secretaris. Opnieuw is een vakantiegids ver- schenen voor lichamelijk en zintui- gelijk gehandicapten. Het is de enige gids waarin voor deze cate- gorie mensen aangepaste vakantie- mogelijkheden in Nederland en daarbuiten, systematisch zijn bij- eengebracht. De gids is een uitgave van de Nederlandse Vereniging voor Re validate, Eisenhowerlabn 142, Den Haag, telefoon 070 - 55 66 00. Wie deze vakantiegids wil hebben, dient f 2,- te storten op giro no. 382100 ten name van de N.V.R., Den Haag, met vermelding "Vakantiegids". Het 48 pagina grote boek geeft ruime informatie over de manier waarop gehandicapten toch "op stap" kunnen gaan. Aangepast vervoer staat op de eerste pagina. Daarna kornen per provincie, per handicap, per land, per groep alle mogelijkheden aan de orde. Hotels en bungalows wor den zo nauwkeurig mogelijk be- schreven, zodat ieder voor zichzelf kan uitmaken wat het beste bij hem past. Het zal overigens wel nodig zijn, zo snel mogelijk een beslissing te nemen en te reserveren, wil men ndet teleurgesteld worden. Heijermansplein 38 - Telef. 70 95 55 20 maart: FILM-MIDDAG. Aanvang 14.30 uur. Toegang 0,50 per persoon. Vertoond wordt de film Een avontuur in de bergen. 25 maart: Mandolinegezelschap van Dhr. Hakkert te Schiedam. Aanvang 19.30 u. Toegang gratis. 2 april: Uitvoering eigen zangkoor 'Oase'. Aanvang 20.00 u. Toegang gratis. 10 april: BINGO-AVOND. Aanvang 19.30 uur. Met muziek van Trio Adler. 17 april: FILM-MIDDAG. Aanvang 14.30 uur. Toegang 0,50 per persoon. Vertoond wordt de film Du bist die Welt fur Mich. Met Rudolf Shock, Annemarie Tiiringer en Fritz Inhof. 23 april: MODESHOW. Aanvang 20.00 u. Toegang gratis. Verdere bijzonderheden hierover in Noorder Akkoorden, die op 2 april verschijnt. 28 maart: Voor jong en oud ontmoetings- avond vanaf 21.00 uur. Openstelling Dienstencentrum "De Woudhoek" op zondagen. Op zondag 30 maart en op zondag 13 april is het dienstencentrum van 2-5 uur geopend. Gehoor- en gezichtsproblemen:. Op donderdag 27 maart om 14.30 u. zal de gehoorservicedienst 'Neder land' zitting houden in het diens- tencentrum.U kunt dan geheel gratis worden geadviseerd m.b.t. gehoor- en gezichtsproblemen. Zr. van Dalen Zr. Gielen Zr. van Dalen-Kroesbergen Zr. Wissing Zr. Kletter-v. Leeuwen zaterdag en zondag 8.00 - 8.30 uur v.m.: 22/23 maart telefoon 70 15 49 29/30/31 maart telefoon 26 74 22 In dringende gevallen betreffende de wijkverpleging (bij voorkeur tussen 8.00-8.30 uur v.m.) Mevr. Kletter-van Leeuwen, telefoon 7105 27. tel. 710359 telefoon 70 57 74 telefoon 70 15 49 tel. 26 74 22 afw. 1/4 - 4/4 tel. 71 05 27 afw. 28/3-4/4 PietlSte (op medisch advies), in „De Ark", Hargplein 101, elke 2e maandag van de maand van 10.00 uur tot half 11, voor leden gratis, voor niet-leden f 5,00. Kraamzorg, gelegenheid tot bespreken elke 3e donderdag van de maand van 2.00 tot 3.00 uur, in „De Ark", Hargplein 101, tel. 70 82 76, bovendien dagelijks van 9.00 tot 12.00 uur kantoor Schiedamseweg 99, Vlaardingen, tel. 34 28 67, eventueel in Schiedam woensdagmiddag van 2.00 tot 3.00 uur kantoor Westerkade t/o nr. 26, telefoon 26 68 22. (Wit Gele en Groene Kruis). Magazijn, Kerkweg 8, openingstijden: maandagavond en vrijdagavond van 6 tot 7 uur, woensdagmiddag van 1 tot 2 uur, tel. 70 91 48 KurSUSSen (prae-natale en post-natale gymnastiek, gymnastiek voor be- jaarden, moeder- en kleuterkursussen) inlichtingen bij Mevr. M. t. van Pelt. Meeuwensingel 78, telefoon 70 38 20. Sekr.- C. Dubbeld, Kerkweg 12, tel. 70 53 78. Ledenadministratie, Th. van Deurzen, telefoon 70 94 11. Opgave lidmaatschap. Ik wens lid te worden van de Verg. voor Gezondheidszorg (v.h. Groene Kruis - Wit-Gele Kruis) tegen een jaarkontributie van f 24,00. Naam; Voorletters: Adres: tel.: 9 Spreekuur voor Groenoord - Kethel - Woudhoek; elke maandag van 11.00 tot 12.00 uur dn het Dienstencentrum "De Woudhoek", Herman Heijermansplein 38. Bovendien dagelijks van half 9 tot half 10 in de v.m. Korenbeurs, Lange Haven 145, telefoon 26 92 40.

Noorder Akkoorden | 1975 | | pagina 5