cot Sporthuis Kitmun Grote sortering badgoed en vrije tijds kleding. Badminton Hockey Taleltennisveren. „R.A.P, start nieuwe seizoen Voor al Uw Verzekeriwigen Hypothehen Finan cieringen A. Waalewijn Bridge-club »GR0EN00RD« Nog prijzen af te halen van 'Lentefeest' Voorlopig geen crematorium in Schiedam Gevonden voorwerpen EXCELSIOR '20' SCHIEDAM Toto/Lotto Code Nr. 56-115 EXCELSIOR '20' SCHIEDAM Toto/Lotto Code Nr. 56-115 21 o o a- TEEJATER met jaar- lijkse talentenjacht Bejaardensoos 'f Praelhuys gaat uit FLEVO-KOE weer naar huis Belgie doet wat aan de hitte Chemische Industrie Rijnmond vraagt vergunning EEN NIEUW HORLOGE OF EEN SIERAAD KOOPT U BIJ DE VAKMAN Voelbal Zaalsporten voor al uw sportartikelen Oranjestraaf 15 Schiedam Telefoon 26 7513 MIAIIliiA CAtThAII Op donderdag 4 September opent "Beady and Play" het nieuwe sei zoen. De club is opgebouw-d uit 3 groe- pen en wel als volgt: 1. jeug-d van 11 - 12 - 13 jaar speeitijdelke donderdag van half 5 tot half 6; contribute: f 1,00 per week. 2. jeugd van 14 - 15 jaar speeitijd: elke donderdag van half 6 tot half 7 contribute: ,f 1,00 per week. 3. aenioren van 16 jaar en ouders speeitijdelke donderdag van 8 tot 11 uur; contribute f 2,50 per week. De beide jeuigdgroepen bestaan uit elk 16 leden, zodat men ook werke- lijik gelegenheid heeft een balletje te slaan. Op het ogertblik kunnen er nog 8 j-eug-d-spalers geplaatst worden. De seniorengroep bestaat uit 25 spellers en speelsters. Oo>k h-ier zijn bij de aanvang van het seizoen nog enkele plaatsen beschikbaar. Wilt u ook eens genieten van deze mooie sport? Er wordit gespeeld op 5 nieuwe wedstrij-dtafels. Hoe kunt u zich opgeven? 1. elke donderdag bij de zaal; 2. telefonisoh bijH. Meijer, van Rijkpad 25, Sohiedam, teilefoon 70 55 48. Waar word! gespeeld? ,,'t Trefoentrum", een zaal bij de St. Martinuskerk, W. An-driessen- laan, Schiedam. HEESTERS SNOEIEN. Heesters, die nu zijn uitgebloeid, kunnen meteen worden gesnoeid, dat bespaart ons idit werkje later in het seizoen, wanneer het weer mis- schien niet meer zo prettig is am in de tuin te werken. Het snoeien van een heester is niet een werkje dat men zo mia-ar even doet. Het is iets, dat met zorg en overleg dient te getbeuren, want anders is de kans groot, dat het model van uw heester voor lange tijd bedorven is. Het gaat niet aan, om zo maar hier en daar wat tak- ken weg te snoeien en andere in te korten. Zo'n heester heeft van nature eeri bepaald model en dat model moe- t-en we in gedadhten houden en trachten te handhaven. Het best is de plant eens rustig te bekijken en een snoedplan te maken. Dat be- hoeft niet op papier te worden ge- zet, maar we houden het in ons lioofd. We snijden enkele o-ude, uit- gebloeide t-a'kken geheel weg tot op de grond, v-ooral wanneer die taik- ken jomg hout in de weg zitten. Dat jonge hout moot tenSlotte zijn kansen krijgen. Andere takken, die te ver zijn daorg-eschoten, snoeien we wat in. Met dit laatste moet men edhter wel voorzidhtig zijn, want juist met dat inkorten loopt men kans de vorm van de heester te verkn-oeien. Doe dit met overleg en probeer u voor te stellen, hoe het zal zijn, wanneer er zo gesnoeid is. Varwadht u dat het zo goed zal zijn dan kan er gesnoeid word-en. ASSURANTIEKANT 0 OR Bachplein 248 - Schiedam Telefoon 70 61 58 Maandagav-ond 8 septe-mber a.s. om 8.00 uur beginnen wij weer met onze gezellige bridge-avonden. De ledenvergadering wordt door bijzondere omstandigheden tot later uitg-esteld. Nieuwe brid-ge-^paren zijn ook op deze avon-d vain h-arte welkom. U kunt de eerste avond als kennis- m-aki-ngsav-onid bescho-uwen en daarna aanzien of U liid van onze bniidge-clufo wenst te worden. U gelieve wel om 7.45 uur aanwezig te zijn. Tot zi-ens in de Boerderij "Lan-d- vreugd", Sweeli-ncksinge-l nr. 7. Afd. Bestu-ur. Nog steeds zijn een aantal prijzen van de verloting in april j.l. van het 'Lentefeest' nog niet afgehaald. De volgende serie's en nummers wacbten nog op de winnaars: Serie Poppen: 00082, 00147, 00149, 00323. Serie Allerhande: 3442, 3445, 3467. 3682, 3814, 3842, 3968, 4198. Levensmiddelenkist: 3849. Serie Handwerk: 10248, 10304 en 10480. Mocht U dus een prijsje hebben gewonnen, stuurt U dan zo spoeddg mogelijik een berichtje aan Mevr. R. Konings, Rossinistraat 25 te Schiedam. Tegen inlevering van het winnende lot, zal de prijs als- nog worden thuisbezorgd. D-oet U het wel vlug, want indien voor eind augustus geen bericiht wordt ontvangen, v-ervallen de prijzen weer aan de stichting. Af te h-alen bij de vind-ers: bromfietskapje, De Vries, Hogen- dorpstraat 85; wi-el-dop, De Graaf, Nieuwlan-dpl-ein 46; herenbril in etui, Baatsen Bur-g. v. Haarenl. 548; rode etui met 6 sleutels, Da-uw, Dr, Kuyperlaan 217; zwarte etui met 3 sleutels, Van Delft, Broers- vest 76 a; herenbril met bru-ine glazen, Vermeulen, Vlaardirtger- dijk 185 b; zopnebril in etui, Van Woerkom, Bejaarden Centrum 'De Harg'; brui-ne etui met 3 sleutels, Zij-lema-n, Van Heuven Goedhart- ctraat 15; 3 sleutels aan koperdraad Van de Sloot, le T-uinsingel 27; zwarte etui m. 3 sleutels, Van Dijk, Smaleveltstraat 4 a; kinderportem. Enigels, Lorentzlaan 36 d; blauw tasje met shag, Van Leeuw-en, Sohiietbaanstraat 5; groene kin-der- blazer, Van Hag-en, Alex. Numa-n- straa-t 27; 2 baby jasjes, D-e Ligt, Vlaardingerdij-k 205b; rood kinder- vest, Evers, Prof. Kamerl. O-nnes- laan 187b; blauw kin-der-hoedje, Rutten, Parkweg 10tabaksz-ak met i-nih-oud, Ouweneel, Rotterdarnse- dij-k 245 d; rode valih'elm, De Vette, Kerkweg 56; pakje f-oto's Wiie-gman Lange Haven 40 b; herenhorloge met zwart bandj-e, Van Baren, Nieuwe Kerkstraat 3, Vlaarddngen; zliiveren ke-tting, Van Zellen, Wi- bautplein 133; zilveren armband m. naamplaatje, Hoonen, Listplein 86; loonstrookje, Bertru-ms, Parkweg 252, tel. 70 23 29; -boxer reu, Nielsen. Boylestraat 4-b; bruin-wiitte h-ond, Jozef Oreliosingel 3; gestreepte kat Dierenasiel; jon-ge h-erd'ers-hond, Stip, Havendijk 132 b. boxer reu, Nielsen, Boylestraat 4 b; bruin-wit hondje met bruine hals- band, Kem-pen, J. Oreliosingel 3; bruin gestr. hiuisk-a-t, Dierenasiel; Duitse herder, Dierenas-i-elSiamese kat, Nieuwe Haven 147; Parkiet, Ro-essen, Fr. Haverschmidtlaan 78; Papegaai, Paulussen, Meeuwensin- gel 96; blauw jongens zwembroekje Simon, van Houtenlaan 51; 2 bank- biljetten, Knoops, Daml-aan 192; armb-arud met naamplaatje, Van Haaren, Mesdaglaan 26a; jongens- h-orloge met bruin bandje, Pijn- akker, Burg. Stulemeijerlaan 105; 4 bankbiljetten, Arons, Hoofdstr. 141b; dameshorl-oge, Boot, Hoofd- straa-t 29, Kortgeze, tel. 01108-290; gouden trouwring, Strenig, Lorentz laan 9 b; rode etui met 4 Sleutels, Van Katwijk, Heemskerkstraat 24; 2 sleutels in etui, Doelmare, Prof. Troelstrala-an 21; bril met zilver- kleuri-g m-ontuur, De Haas, Linden- laan 22; ring met 8 sleutels, Leve ring, Bachplein 188; ring m. 4 sleu- jels en 2 labels, Stolk, Hopper- ^singel 18; oranj-e tas met inhoud, Stout, Groenelaan 99 ta; Docterstas met in-h-oud, Pons, Iepenlaan 53; plastic tas m. h-anddoeken, Gosens, Pa-soalstr. 15; zwarte tas m. sport- spullen, De Uil, Damlaan 220; groene portemon-nee met i-nhoud, De Heer, Kievi-tslaan 33zwart kof- f-er-tje, Van W-aard-e, Heenvlierse- stxaat 25 b. n n> PC PC o o 1-1 CU n C3 Het "Teejater" organiseert m.i.v. 1 oktober a.s. weer de jaarlijkse talentenjacht. Voor de categorieen po-pulair alge- meen, groepen, kabaret, klassiek, operette, variete, musical en the ater kan men zich tot en met 31 augustus a.s. aanmelden bij de Heer A. van Holste'in, Handellaan 176 te Naaldwijk. De plannen van het Schieda-mse gemeentebestuur om op vrij korte termijn een crematorium in Schie dam te bouwen, zullen voorlopig wel niet doorgaan. De stich-ting v-oorlidhtingscentrum Crematoriumbouw te Den Haag adv-iseerde het gemeentebestuur dit niet voor 1980 te doen. Dit in ver- ban-d met het bestaande cremato rium te Rotterdam/Zuid en de bouw van een groot crematorium met twee aula's op de begraaf- plaats Hofwijck in Rotterdam- Oversohie. Op woensdag 17 September a.s. gaat de bejaardensoos een dagje uit. 's-Morg-ens om 9 uur vertrekk-en wij vanaf het Diensten-oentrum "Woudh-oek" om half 7 zull-en wij weer thuis zijn. De kosten voor de 9oosleden zijn 15,00. U kunt zidh hiervoor op geven t/m 3 septemlber bij de vol gende adressen: Mevr. van Emden, Sweelinoksingel 2, tel. 709007; Mevr. v. d. Spek, Bouwmeesterweg 40, telefoon 709538. Janny 9, de jonge Flevohof-koe die begin augustus werd aangeboden aan de 3.666.000ste bezoeker van Flevahof, is weer op honk terug- gekeerd. De fa-milie Johannessen kon Janny op hun flatwoning in Rotterdam maar m-oeilijk kwijt, zodat Janny 9 mu w-eer als gast op Plevohof ronddartelt. Heel Nederla-n-d, heel Europa zuohtte eigenilijk een beetje onder de uitzonderlijke hog-e temper.atu- ren. Scholen en sommige firma's stelden een tropenrooster in om de klnderen en de werknerner-s wat bij te laten komen. Beiligie (en dat is n-u eens g6en Belgen-mop!) gaat het and-ers aan- pakken. Daar wordt in oktober a.s. een wet van kracht waarbij werk- g-evers word-en verplioht hun per- son-eel frisdrainiken te verstrekken als de temperaturen te h-oog wor den. Ook z-ullen rustpauz-e's moe- ten word-en toegestaan. Voor fa- bri-eksarbeiders bij 28 graden, voor kan-toorpersoneel bij 30 graden Celsius. Bij het college van Gedeputeer-de Staten van Zuid-H-olland is d-oor de Ohemisch-e Industrie Rijnmond b.v. te Rotterdam een aanvrage om een revisiev-ergunning krachtens d-e Wet inzake de luchtver-ontreini- ging en de -Hin-derWet ing-ediend, voor haar inridhti-ng aan de Mon- trealweg -no. 15 te Rotterdam. De a-anvra-ge kradhtens de Wet L.V.O. ligt vanaf 11 augustus 1975 ter visie: in d-e leerzaal openbare bibliotheek Rotterdam ((Nieuwe Markt 1); in -de leeszaal openbare bibliotheek Schiedam (Lange Ha ven 131); in d-e leeszaal openbare bibliotheek Vlaardingen (Fransen- straat 6); in de leeszaal openbare biblioth. Rozeniburg (Molenweg 26) in de leeszaal Provinciehuis Den Ha-ag (K-onangskade 1); ter secre- tarie van de g-emeente Rotterdam; ter secretarie van de gemeente Hoogvliet; ter secretarie van de ge- meenten die in -een straal van 10 km. om Rotterdam li-ggen. De openbare hoorzittin-gen die in verband met deze aa-nvragen wor den gehouden, zullen plaats heb ben op vrij dag 29 augustus 1975 om 16.16 uur in kamer 120 van het stadhuis van Rotterdam. Op -deze zittingen kan men mondeling be- zwaar maken tegen het verlenen va,n de gevra-agde v-ergunniingen. Schrif-telijik bezrwaar kan men ma ken tij-d-ens de periode -dat de aan- vrag-en ter wisie liggen. De bezwaren moet men voor 22 au-gustus 1975 in-dien-en bij het col lege van B W van Rotterdam. Dr. Wibautplein 15 T«lefoon 70 69 05

Noorder Akkoorden | 1975 | | pagina 9