OOt Sporiltuis Hit mutt '"P'tocjzatonia Noodgevallen! Voetbal Grote sortering badgoed en vrije tijds kleding. Badminton Hockey Woudhoek Loop-Inn' KURSUS voor opleiding tot HELPSTER en HELPER van het Nederlandse RODE KRUIS Damestrimclub D.H.S. heeft nog enlcele plaafsen nieuwe seizoen van de Societeits-Commissie Data: 3 oktober 1975 18 oktober 1975 21 november 1975 20 december 1975 10 januari 1976 6 februari 1976 28 februari 1976 29 februari 1976 26 maart 1976 23 april 1976 21 mei 1976 Programma: Soosavond met levende muziek. Wijnfeest. Soosavond met levende muziek. Kerstbal. Nieuwjaarssoos met levende muziek, Soosavond met levende muziek. Karnaval Soos. Karnaval Discotheek "De Farm". Soosavond met levende muziek. Soosavond met levende muziek. Soosavond met levende muziek (sluiting). Over andere festiviteiten, die plaatsvinden rond of in Boerderij 'Landvreugd', Sweelincksingel 7, wordt u via Noorder Akkoor- den op de hoogte gehouden. Komi U ook eens kijken in de gezellige Boerderij Landvreugd'. Voor al lltv Versekeringen Hypotheken Finan cieringen AWaaleivijn Grofe Posfzegelbeurs Familieberichten Nog plaafs op 'rifmische gymnasfiek' Uitgifte Pas 65 Hoofdredacfeur A. D. houdt lezing EEN NIEUW HORLOGE OF EEN SIERAAD KOOPT U BIJ DE VAKMAN Zaalsporten voor al uw sportartikelen Oranjeilraaf 15 - Schiedam - Telefoon 26 7513 En hoe- dentil U over de volgende mededeling? Lijkt het U wat, dan zeggen wij: Loop eens in op 10 oktober in onze gloednieuwe "LOOP-INN". NIEUWE OPZET Na het daverende succes van soc-ie- teit Woudhoek, v-orig seizoen, zij-n de origaraisatoiren in deze zomer- vakanbie om de -tafel -g-aan zitten om zieh te ber.aden over het eerste experimentele seizoen. Op welke wijze kunnen wij in dit, voor ons, "niieuwe jaar" voldoen aan de wensen van onze vaste gasten LOOP-INN Het hele begnip S-ocieteiit Woud hoek is van de baan om plaats te maken voor het -veel -ruiimere be grip LOOP-INN. Daarmee wordt heit mogelijk ge- maakt dat iedereen, ma-ar dan ook iedereen weikom is in -onze nieuw- uitgedaahte feestgebeuren. KAAS EN WIJN Om te begi-nnen komen we niet meer eens in de veertien dag-en, maar eens in de maand bijeen. N-iat omdat we te kla-gen had-den over het aantal bezoekers (denk maar eensaan onze "Proostje- avond") maar omdat w-e antd-ekt bebben da-t er behoefte b-estaat aan avonden met een bepaald cachet, een bepaalde sfeer. Op vrijdag 10 oktober a.s. wordt een orig-inele kaas en wijn a-v-o-nd. KOMT ALLEN Onze groep zou het er wel willen in hameren: kom allemaal niaar deze grandioos opgezette avond, waarvoor we kosten n-oah moeite gespaar-d hebben. U kunt er heer- lij-k genieten van diverse soorten kaas, -spranikelend waggespoeld met de edeiste soorten wijn. En dat tegen d,e redelijkste prijzen die er in deze inlLatie-maatsdhap- pij nog bestaan. Imimers: nogmaals we maken geen winst. En voor de liefhebbers v-an een biertje of een frisdrankje hebben we oak nog wel iets in de koelkast. NOTEREN S.V.P. In uw agenda, graag even noteren: oppas reservaren voor vrijdag 10 oktober om nagen uur (dan sla-pen de kinder-en toch -all?) voor een ev-enement, zoall-s dat a-LLeen in het Heij-erman-sflat mogelijk is: een unieke kaas en wijn-avond tegen betaalbare prijzen. Loop-Inn-groep Woudhoek. Aarav-ang kurisus op din-sdag 7 ok tober a.s. aanvang 20.00 uur. Per-sonen welke in het bezit zijn van een geldig E.H.B.O.-diploma kunnen gelijik geplaatst worden. Ook zij die nog geen E.H.B.O.- diploma bezi-tten kunnen zich aan- melden, zij zuilen d-an eenst wor den opgeleid voor het E.H.B.O.- diploma. Aanimeldingen kunnen gedaan worden sohriftelij'k: Nedierl. Bode Kruis, War-ande 95, Sahiedam, of telefon-isch onder no. 26 61 23 of 26 79 75. Pen-soonlijk heeft U Uw bedankje reeds in Uw bezit. In een maand is er f 110,39 aan kopergel-d bi-n- -neng-ekomen. Hartelij-k dank na- rnens de zieken, inwaiiden en be- jaar-den die thuliis en in d-e ziaken- huizen bezodht wor-den. Mevr. d-e Jager. De oproep in ons blad van enkele weken geleden, heeft de Darnes- trimolub D.H.S. (De Huisvrouwen So-os) een flank aantal ni-euwe laden opgeleverd. T-ooh zijn er nu nog een klein aan- tasl plaatsen onibezet en wiie (jon-g of oud) er i-ets voor voalt om op bijzonder prett-ilge wijz-e a-anda-cht te beSted-en aan de lidhaamsoon- ditie, doat er goad aan zi-ch snel aan te melden. Mevr. Asm-us (tel. 70 23 62) of Mevr. Onderdeliniden (tel. 70 16 90) g-even U gaarne all© gewenste in- lichtinigen. Verheugend is het U me-de te de-l-en dat er in de afgel-open v-eerbi-en dagen weer zo'n moo-i be-drag aan kopergeld is binnengekomen, waar van de Dr. Sauersahool het groot- ste aiandeel heeift. Ik hoop en ver- trouw d-at ze daarmee zuilen blij- ven dooriga-an. Allien hartelij-k daink. NjN., Molensinge] 250 ct Dr. Sauerschool klas 1, 2, 3, 4, 5 en 6 3740 ct Mevr. S., v. Beethovenplein 100 ct Mevr. K., v. Beethovenplein 235 ct Fa-m. v. d. K., Bachplein 390 ct Mevr. G., Lisztpilein 100 ct Mevr. C., Badhiplein 200 ct Freddie v. Veen, Alberda-str. 888 ct 5903 ct ASSURANTIEKANTOOR Bachplein 248 - Schiedam Telefoon 70 61 58 De Zuid-HoHandse vere-niging van postzegelverzamelaars houd-t op zaterdag 18 oktober a.s. een grote postzegelbeurs. Die wordt gehou den in het Dienstengebouw te Leidschendam, Regthuysstraa-t en is geopend van 13.00 tot 16.30 uur. Toegangsprijs f 0.50. Iedere dag -staan de kranten vol over a lie m-ogelijke ongevallen. En -al i-s het dan geen voorpagina- nieuws m-eer, dan d-oet dat aan het fe-it ze-lf niet-s af. U -1-eest over doden, zwa-ar- -en lichtgew-ond-en. Soms v-erneemt U ook iets over de oorzaken. En die zijn -er vele; ver- bran-ding, ver-drinkin/g, bedrijf-s- ongevallen, verkeers-ongeva'llien, huis-o-ngevaillen enz. Een ongelu-k is zo maar gebeurd, het komt a-ltijd onverwachts, niema-nd rekent erop. En toch blijft de -sitro-om ongev-als- mel-dingen -gestaag groei-en. N-ie- mand verwacht dat ook hem of ha-a-r een onge-luk ka-n overk-omen. Weet U wat men wel verwiadht? H-ULP En graag zo spoedi-g en zo g-oed mo-gelijik. Maar wie is in staiat te helpen? 'n Dokter Maar om -deze man te bereik-en, gaat dikrwijils veel kost- bare tijd verlor-en. En veel onge vallen vragen om -directe hulp. Hulp van i-emand, die -de Kunle bezit om directe hulp te ver-Lenen. HULP VAN EEN E-H.B.O.-er Dit is de pe-rsoon, die, door zijn opleilddng, in sta-at is zowel directe als verantwoorde hulp te bieden. De-gene die ook mensenlev-ens weet te redden, b.-v. door mond- op- mondbeademing, door het dicht- drukken van slaga-ders, kortom het slachtoffer weet te helpen en te- vens weet te -behoeden v-oo-r andere gevaren en letsels. T-och wel een verantwoorde taak, vindt U -niet? Iruderdaad, maar dat leger helpers en ihelpsters vraa-gt. om uitbrei-ding! Stee-ds meer ongevallen, steeds meer slacht-offers dus dan ook meer E.H.B.O.-ers. Voor U ook toch wel een ta-ak. U rekent in NOODGEVALLEN op hiulp, mag da-n Uw medemen-s ook op Uw hulp rekenen, als Hij in nood v-erkeert Leer-t helpen Volg een E.H.B.O. oursus De E.H.B.O. Ver-eniging St Liduina Kethel, -begi-nt in septem-ber weer een nie-uwe cursus. U kunt U voor -alle inlichtingen en aan-meldingen wienid-en tot Hr. P. Lansbergen, Burg. Verveen- str-aat 8, telefoon 70 62 44; Hr. H. P. v. d. Koppel, Mo-lensin-gel 27, telefoon 70 24 18; Hr. Th. de Vebh, Faassenplein 75, telefoon 70 63 03; Mej. R. Kester, Woudweg 26, telefoon 70 55 84. Ons bereikte een kennisgeving d-at op 30 augustus ji. na een kort ziekbed is o-verieden de Heer Peter Simons, gewo-ond hebbend Johan-n Straussplein 32. Verder vernamen wij dat op 6 Sep tember ji. plotseling is overl-eden de Heer J. Stokman, van Beet hovenplein 7. In beide sterfgeval-len wensen wij de familieleden veel sterkte in het dragen van het verlies. Wie interesse heeft op -met moder- ne muziek aan ritmische gym-nas- tiek te doen, doet er wijs aan o-p dinsdag (van 7-8 uur, 8-9 uur of 9-10 uur) eens te gaan kijken in het Trefcentru-m (naas-t de Marti- nus-kerk). Onder leiding van Mevr. Fleisch- mann wordt daar op venmelde tijden op enthousiaste -wijze aan deze vorm va-n gymnastiek gedaan. Wie hierover nog nadere inlichtin gen wenst: telefoon 71 14 36. De lan-delijke pas 65, welke per 1 december a.s. voor het gehele land gel-dig -zal zij-n, wordt -met ingang van 6 oktober a.s. in Schiedam uitgegeven. Alle Scbiedamse ingezetenen van 65 jaar en -ouder hebben inmiddels van de gemeente bericht ontvan- gen met d-uidelijke informatie waar en op welke datum men de pas kan afhalen. Dit zal gebeuren in het gebo-uw van de gemeentesecretarie Over- schiesestraat 2 te Schiedam. Op uitaodiging van de Nederl. Ver. va-n Huisvrouwen, afd. Schiedam, zal de Hoof-dreda-cteur van het Alg. Dagblad de Heer K. Giel, op 14 ok tober a.s. een lezing houden. Onder d-e titel "De geheimen van de krant" zal hij in gebouw Irene te Schiedam (om 10.00 uur 's-imor- gens) het een en ander over nieuwsgaring en alles wat daar mee te maken heeft ui-t de doeken doen. Dr. Wiboufplein 15 - T«Ufoon 70 69 05

Noorder Akkoorden | 1975 | | pagina 9