dupont makelaardij Soos-aktiviteiten GESLOTEN INSTUIF ANWB [LidNBMJ Koop en verkoop it Huur en verhuur Alle verzekeringen Taxaties Woningbeheer it Hypotheken in onroerende goederen b.v. Duindigt op weg naar het einde van het seizoen Schiedam 78.342 inwoners IVoor al l iv Verzekeringen Uypotheken Fhiait ci wring en A. Waalewijn Leeszaal archiel Raadsman houdt nu spreekuur in nieuwe kruisgebouw •uba .NaAoaaisnaaNO, 13 iuoq Q NaaaoosMV aacraooN Calorieencomplex Landvreugd' Groenoord »Hargahof« besfaat 75 jaar! Autorijschool Groenoord m Aangesloten bij het Makelaars Computer Centrum (MMC) Bemiddeling bij: Schiedam Lange Haven 9 - Tel. 26 81 35 - 26 81 36 Na kantoortljd(010) 70 02 58J 18 oktober 1975 21 november 1975 22 november 1975 29 december 1975 10 januari 1976 6 fcbruari 1976 28 februari 1976 29 februari 1976 26 maart 1976 23 april 1976 21 mei 1976 Over de andere Sweelincksingel 7 Wijnfeest (entree j" 4,00). Soosavond met levende muziek. Antiekbeurs in Boerderij "Landvreugd". Kerstbal (entree 4,50). Nieuwjaarssoos met levende muziek. Soosavond met levende muziek. Karnaval (entree 5,00). Karnaval Discotheek de Farm. Soosavond met levende muziek. Soosavond met levende muziek. Soosavond met levende muziek (sluiting). aktiviteiten rond of in Boerderij "LANDVREUGD", wordt u via Noorder Akkoorden op de hoogte gehouden. Wat de draf en rengabeurtenissen op Duindiigt betreft is diit het laat- ste berieht .in hat seizoen '75. Weliswaar doet "een staartje" no vember nog mee, zaterdag 1 nov. en zaterdag 8 november, maar de meest aanspbekende nummers in ren en draf warden toch in de druik bezebte oktober-maand arge- werkt. Semi-klaissiieke nummers vaor Volbloeds zijn de Cambridge shire- de Hoilandse Handicap en klapst.uk wan oktober is de Cesa- rewitch. Gehoopt wordt op een goed af'Sctheid van de hordenren- nen dat gestail'te moet krijgen in het Hordenkampioenschap van Ne- derland op zondag 19 oktober. Medio oktober de Grote prijs voor 3-jarige stayers. Oudere hengsten en merries met uitgesproken stay- erskwaiiteiit komen zondag 26 okt. naar Duindigt om aan te treden vaor het Stayerskampioensohap van Nederland. Ruiim vaor de afisLuiiting van het Duindiigt-seizoen '75 kan nu al worden vastgesteld dat de "oude Koniniklijke" voorai qua totalisa- toromzet een goed seizoen heeft gekend, terwijl ook de toeschou- wers aiantallen een kle&ne maar verheugende stijging vertonen. Zondag 19 oktober: Prijs der 3-jarige Stayers - Hoilandse Handicap - Hoefslag Wisaelbeker en Hordenkampi oenschap van Nederland. eerste start 13.00 uur. Zondag 26 oktober: Cesarewitch (ren) - Stayerskam- pioenschap van Nederland. eerste start 13.00 uur. Zaterdag 1 november: eerste start 13.00 uur. Zaterdag 8 november: eerste start 13.00 uur. Voorts in oktober iedere woensdag courses aanvang 13.0Q uur. Op 31 augu'sbus j.l. telde> de ge- meente Schiedam in totaal 78.342 inwoners. Uit deze cijfars blijkt dat het inwonersaantal van onze stad sinds 1 januari 1975 met 454 personen is vermiinderd. ASSURANT1F.KANTOOR Bachpiein 248 - Schiedam Telefoon 70 61 SB In verband met de op handen zijirude verhuizing naar de Korte Haven is sinds 1 oktober j.l. de leeszaal van het Schiedamse ar- chief voor het pubiiek gesloten. Door noodzakelijke voorbereiidin- gen betrekking hebbende op de nieuwe vestiging, is het onmoge- lijk het pubiiek de normale ser vice te verlenen. De sluiting van het archief is tot nader order, ai zullien schriftelijke vragen van bistorisch en weten- schappelijke aard wel wbrden be- hanideld. Het spreekuur van de sociaal- raadsman is m.i.v. 7 oktober j.l. verplaatst van "De Ark" naar het nieuwe Kruisgebouw aan het Baohplein. Het spreekuur aldaar is elke dins- dagmorgen vain 9.00 tot 11.00 uur (tel. te bereiken onder nr. 70 61 77). WIJNAV0ND 18 oktober a.s. AANVANG: 20.00 UUR ENTREE: j" 4,00 P.P. Kaarten verkrijgbaar: Boerderij "Landvreugd". Sweelincksingel 7; Mevr. R. Immerzeel. Dirk Scnaferplein 88; Hr. J. v. d. Slot, Dirk Schaferplein 90. Uorresp. adres Wijkver. Groenoord: Postbus 410, Schiedam. Betalingen en contributies Wijkver.: J 4.50 per kwartaal, 18.00 per jaar, t.n.v. Penningmeester Wijkverenigiiig Groenoord. Giro 26 75 85, Schiedam. - Telefoon 70 10 65. "Je hebt nu eenmaal mensen die worden dilk van een glas water zei de nogal gezette dame in de wachtkamer van de dokter. "Mijn man kan eten wat hij wil en er komt geen gram bij. Hij weegt 65 kilo en hij blijft het wegen wat hij ook eet." "Dan sport hij zeker veal?" vroeg een heer belangstel- lend. "Sporten la at me niet laohen, zijn enige sport is lekker eten en drinken. Ongelooflijk wat die man allemaal kan verstouwen zonder ook maar een gram aan te komen. Moet u zioh eens voorstel- len mijnheer. 's-Morgens voor hij de deur uitgaat eet hij vier boter- hamm-en met twee gebakken eie- ren en een paar dikke plakken ham. Je snapt niet waar die man het laat. Wilt u wel geloven, dat als ik hem zo zie zitteri eten, dat^ ik me dik voel worden." "Nog dik- ker?" vroeg een jochie van een jaar of vijf ongelowig. Snel werd hij door zijn moeder tot de orde geroepen. "Ja nog dikker", ant- woordde de vrouw gemoedelijk. "Het is maar goed dat hij 's-mid- dags niet t'huiis eet. Twaalf boter- hammen neemt hij mee, de hemel weet waar hij ze allemaal laat. 's-Avonds, twee borden volge- stampt met aardappelen, groenten en vlees, rijkelijk besproeid met een ssusje. Het is gewoon niet om aan te zien. O niet dat ik het hem mis gun hoor, Ik hou wel van men- sen die flinik kunnen eten. Maar wat denkt u mijnheer, ik moet me aan mijn dieet houden. Een aard- appel, flink wat groenten en een onsje mager vlees. Geen jus, dat mag ik absoluut niet h ebb en. Nee het vail niet mee hoor. Weet u wa1 de grootste ellende is, ik eet soms niet meer met smaak. Als ik een boterhammetje klaar maak mei een heel dun laagje halvarine en een gekookt eitje. Weet u wat ik dan denk? Zo dat is dan 80 calo- rieen besmeerd met 10 calorieen en belegd met 80 calorieen. Gelukkig dat mijn kopje thee zonder suiker en meik geen calorieen bevat dat is het enige wat ik met smaak nuttig. Brr ik krijg gewoon een calorieen complex. Alhoewel een voordeel heeft het wel. Als ik trek krijg in iets b.v. een kroketje dan gaat al mij.n trek gelijk over als ik er aan denk dat. er in een zo'n miserabel kroketje 150 calorieen zitten. Vroeger was ik gek op amandelbroodjes maar sinds ik weet dat er 400 calorieen in zitten kan ik er geen hap meer van door mijn keel krijigen. Ach ja, zo ziet u het heeft zijn voor en nade- len." "En heeft u er nou baat bij dat u dieet houdt," vroeg de heer belangstellend. "Jazeker, ik ben al drie Hlo kwijt." "O dus u doet het niet tevergeefs?" "Nee dat zeker niet en ik zal u vertellen mijnheer ik heb nu geloof ik een manier ontdekt dat je ondanks dat je dieet houdt toch best lekker kan eten zonder al te veel calorieen te krijigen." "O ja "Ik zal u eens een voorbeeld geven Tring deed de bel en aange- zien de dikke dame aan de beurt was verdween ze uit de wacht kamer. Jammerlijk genoeg zonder haar geheim prijs te geven hoe je toch lekker kunt eten zonder dik te worden, zelfs af kan slanken. Maar ach, er zijn goede boeken ge noeg te koop op dat gebied zullen we maar denken. dick Nu de Herfst zich al weer 'n beetje doet gelden, wordt het weer tijd met de Jeugdinstuif op zaterdag- morgen in Boerderij 'Landvreugd' te starten. Alle jongens en meisjes tussen 6 en 11 jaar zijn dan om 10 uur weer welkom op onderstaande data: 18 oktober: Geen Instuif. 25 oktober: Hobby Instuif met o.m.: Schilderen Touwbewerken Propwerk Draadfiguur. 1 november: Geen Instuif. 8 november, FILM. Titel: Tarzan en de Parel- vissers. 15 november: Hobby Instuif met oim.: Leerbewerken Kollages Sohilderen Spelletjes. 22 november: Ge6n Instuif. 29 november: Verrassing. Nader fSericht volgt 6 december: FILM. Titel: Motorcrossers 'in aktie 13 december: Geen Instuif. 20 december: Kerstversiering maken. 27 december: Geen Instuif. 3 januari: FILM. Titel Met spoken meer mans Dit is voorlopig het programma. Letten jullde goed op de data dat er geen instuif is. We zullen proberen om bij ieder verschijnen van Noorder Akkoor den de rest van het programma bekend te maken. Wij hopen dat het voor velen van jullie weer een leuk Instuif,seizoen zal worden. Ouders die van meniing zijn dat zij best eens 'n ochtend met bun kind kunnen "mee instuiven" zijn van harte welkom. Entree 50 cent. Medewerkers Instuif. Wie wil de Societeits-commis- sie van de Wijkver. "Groen oord een handje helpen? Hebt U interesse belt U dan eens met Mevr. Immerzeel, tel. 70 67 76 of de Hr. J. v. d. Slot, telefoon 70 48 53. Liefst na 18.00 uur. In 1900 is door enkelfe sociaaj voe- lende personen in Schiedam de Huishioud- en Industrieschool voor Sobiedam en Omstreken opgerioht. De school is nu beter bekend onder de naam "Hargahof". De herdenking van ,dit feit zal plaats vinden op 15, 16 en 17 okt. In plaats van recepties e.d. hebben we besloten te trachten geld bij- een te breng envoor "Hargahoeve" het nieuwe dierenasiel, dat bier vlakbij gebouwd wordt. We doen dit door mididel van een fancy-fair met meer dan 20 stands die op 15 oktober van 11.00-21.00 u. wordt georganiseerd in onze school onder het motto Hargahof voor Hargahoeve. Rijks V.A.M.O.R.-M.I. gediplomeerd instructeur R. HAAN BACHPLEIN 269 Groenoord - Schiedam TELEFOON 70 91 15 of 70 78 94.

Noorder Akkoorden | 1975 | | pagina 3