Ull (B^uweliei cot (f* Sporthuis Hitman HANS DAMME WERKPLAATS 9£ Uitstekende DOE HET ZELF CENTRUM INGEZONDEN Grote sortering badgoed en vrije tijds kleding. Badminton Hockey ■a M Schaak- vereniging GROENOORD 2 o o o Prima start Groenoord 1 EEN NIEUW HORLOGE OF EEN SIERAAD KOOPT U BIJ DE VAKMAN Gevonden voorwerpen Stichting Samenlevingsopbouw Schiedam-Noord Werkgroep 'Woudhoek' aan het werk voo* al uw: BEHANG VERF IJZERWAREN Z0NWERINGEN LUMEN EN KITTEN Laan van Bol'Es 21 - Schiedam - Tel. 706860 Vierduizendste rijks- woning in Le'ystad Symposium Diabetes in Utrecht Voetbal Zaalsporten voor al uw sportartikelen Oranjestraat 15 Schiedam Telefoon 26 7513 HI CL n Ht 9T 7T O HI O. ro In d© promot/ieklasse van de Rot- terdaimse sohaakborad is Groen oord 1 de eerste 2 roniden van dit seiizoen zeer goed doorgekomen. Als eersite stonid de uibwedstrijd tegen hat iversberkte Krimpen a/d IJssel 1 op ihet programma. Na een zenuwslopemde avond met wisse- ienide kansen kon sleohts ©en tus- senstand van 2-2 worden opge- maakt met dus 6 afgebroken par- tijen. De vcoruiit.zichten wezen in de richting van 5-5. Voor bet uitspelen van de afgebro- ken partijen werd door de Groen- oorders zwaar gestudeerd, hebgeen ditmaail wel bijaonidere vruchten zou afwerpen. Een Sindstand van 6y2-3y2 in het voordeel van Groenoord had nie- miand durven vermoeden. De voi'le punten werden in ide waaht ge- sieept door H. Keebbaas, C. de zwart, G. Vermiaul, A. de Groot, J. Sdhaeben en W. van Muliem. Vorjge week stond Groenoord 1 - Het Westen Regina 1 op het programima. En ook bij deze wedstrijd zat het venijn weer in de staart. Was het aanvankelijk omduidelijk welke partij in toet voordeel was, aan bet eind van de avond sloeg de balams duidelijk door naar de jongens van de lange adorn. Wel- iswaar werd ier bij een 3y2-iy2 stand in bet voordeel van Groen oord 1 afgebroken. maar de afge- broken partijen wijzen miin of meer in de richting van een 7-3 overwinning. H. Reismann, J. Rusoh en weder- om W. van Muliem zorgden in de eerste zitting reeds voor de voile punten. Na de volgende wedstrijd zal blijken of Groenoord titelge- gadigde is. Tegenstander NRSG/ Willheim Steinitz 1 is bat in ieder geval wel. GROENOORD 2. Van Groenoord 2 waren de ver- wachtiingen hoog gespannen. Dit team vertoeft nog steeds in de derde klasse en idat is eigenlijk te laag. De kampioenskandidaten in deze derde klasse Shell 1 en Groenoord 2 troffen eikaar al met een in de eerste ronde. Helaas moest Groenoord al vrij snel tegen een 0-1 achterstand aabkijken, wat het team op dat moment be- slist igeen goed deed. Aan het eind van de avond kon als tussenstand een 2-1 voorsprong voor Shell 1 worden genoteerd. Een studie van de afgebroken par tijen wees crop, dat we de matoh- punten helaas bij Shell moesten acbterlaten. Overleg leverde tenslotte een 4y2 - 3i/2 overwiiniing voor Shell op. De winstbijdrage voor Groenoord kwam van P. Bouts en J. v.d. Dool. Dr. Wlbautpleln 15 - Telefoon 70 69 05 AGENDA. Schaakvereniging 'Groenoord'. Elke dinsdagavond Boerderu Landvreugd Sweelincksingel 7 Af te halen bij de winders: rede step, Verbeek, Grote Markt lie; wit babyjasje, Irsen, Smeta- nalaan 57; zHveren daimesihorloge, Niiewenhout, Prof. Kam. Onnes- iaan 117 a; heremhorloge met in- scriptie, Sohakel, Havenstraait 12; damieshorloge, We set, Dr. Zamen- bofstraat 33; zilveren ketting met zware sohalkeis, Middeldorp, West- frankelandsestr. 20 a; goodkleuiiiig dameshorloge, Meertens, Broek- kade 22; verzekeringsbewijs t.in.v. Kleef, Pettikawaa, Eahreniheitistr. 76; rode schooltas m. biologie boek enz., Padberg, Houtstraa.t 20 a; plastic tas met Teddy beertje, Van Lunburg, Nwe Haven 123 a; tas met badgoed, Muiiten, Burg. v. Ilaarenlaan 1157; bruine portemon- nee met inh. Sprang Damlaan 118; verzekeringspiaatje RQZ-266, Rijsdijk, Vilaardingerdijk 235 b; 4 sleutels in een etui, Van Kappel, Populierenlaan 24; bruin© etui met 4 sleutels, Weasel, Van Oldenbar- •neveltstr. 92; etui met ballpoints, Olsthoorn, Berkenlaan 11, S'dam; damesportemonnee met in'houd, J. Putter, Van Oidenbarneveltstr. 129 (tel. 705043); sc.hooletuii m. inh. v. Buuren, Brugmanstr. 5b, S'dam (na 17.30 u.); portemonnee m. inh. J. Bijkerk, Molensingel 65, S'dam; paar sandalen (maat 38) Sonneveld Williem Lanidreplein 37, Schiedam; damesvest, Seine-iKorteland, van Tienhovenstraat 70; trainingspak, Bel, Middelharnissestraat 37; hoog kinderschoenitje (redhts) Zegwaard Westfrankel.str. 128, tel. 26 00 57; ballpoint, Ter Berg, Stadhouders- laan 34; etui met sleutels, Molen- dijk, J. Oreliosingel 181 tel. 715061; etui m. sleutels, Lansbergen, Burg. Verveenstraat 8; etui met sleutels, met opsdhrift, Polderdijk Anthonde Muijsstraat 30 a, telefoon 26 89 36; sleutels aan label, Van der Vl'ies, Vlaardingerdijk 13 a; polshorloge met nylon bandje, Pistoor, Rot'ter- damsedijk 230 a, tel. 26 58 84; horloge met bruin iglas, van Mil, Sehiedamseweg 215, thief. 70 52 85; broche, Daalmeijer, Burgem. van Haarenlaan 1500; dameshorloge, K. van Rijsingen, Burg. v. Haaren laan 1149; medaille met naiam, M. v.d. Gaag, Delflandseweg 276, tel. 70 17 10; rode step, Verbeek, Grote Markt lie; potje met taibletten, Apotheek Nieuwland, Dr. Wiibaiut- plein; kontaktsleutels met houder, Suijsen, Von Ledibnitzstraiat 22 a. D,e .trcuwe lezer van de Noorder Akkoorden zal ongetwijfeld afwe- ten van het bestaan van een werk groep in Woudhoek. Een groep van mensen, die ;zioh wil inzetten voor een befere woon- en leefsituatie in deze nog jonge wijk. Deze dnzet heeff o.a. reeds geresulteerd in een aktie voor het verkrijgen van goede straatnaam- borden, waarbij eehter tevens moet worden vermeld, dat het voeren van akties alleen een te eenzijdiige beMc'hting vain de groep zou. bsteikenen. In de sfeeir vain een goede wijkopbouw wil de groep een kritisc'h oog en oor hebben voor het wel en wee van de be- wonens. Het zicht hierop kan alleen miaar worden verduidelijkit als u, bewo- ner van de Woudhoek uw eventu- ele ongenoegen (het mag ook een genoegen zijn!) aan de groep laat weten. Het women in een wijk in opbouw kan een uitdaging betekenen voor iedereen die durft te geloven in een goede samenlevdng van de be- woners en een optimale samen- werking met de overheid c.q. de gemeente, die de uitvoering van de ter tafel ldggemde plannen graag ter band neemt ma een zo groot mogeiijk overleg met de wijkbe- woners. Zo werd op ddnsdag 7 okt. het zogenaamde fietsenplan in de vergaidering besproken en door de Rijwiel- en Bromfiefshandel Borodinlaan 60-Tel. 704122 voor al Uw rifwiel- en brom- (ietsreparaties. Ook voor onderhoudsbeurten. heer van der Vliiist 'van de diensl gemeentewerkien toagelioht. De kreet "fietsen is gezond" krijgt een wat minder aamgenaam ka- rakter, wanneer blijkt, dat in een zo auto-vrij mogeiijk woongebied het fietsen praktasch niet mogeiijk blijkt wegens gebrek aan goede, veilige en aiamtrekkelijke fietspa- den. Door de gemeente zal al het mogelijfce worden gedaian om de fietser te homoreren. Hierbij wordt gedacht aan het in stand houden van het z.g. zwarte paadje. Er wordt aamdacht -besteed aian eengoede verfainding met de ischolen aan het Faassenplein. De Ohurchlillweg zal in de toekomst verdwijnen en warden ihersohapen in ©en uiteraard verlicht fietspad. Het hele proces zal nu versneld kumnen worden gereaMseerd door de plannen voor de bouw van een ndeuw wiinkedoentrum. Met de no- diige kanttekemingen kon de heer van der Vli&t de verigaderdnig dan ook de toezegging doen, dait de dienst gemeentewerken een zo groot mogelijke informatie zal blij- ven geven aiangaande de plannen voor de na'bije toekomst van de Woudhoek. namens de werkgroep, mevrouw van Dorp-Lafort. kiontak,tpersoon mevr. van der Spek, Bouwmeesterweg 40, tel. 70 95 38. Bestuur van Wijkver. Groenoord. Bij deze hartelijk bedankt voor de praehtige fruitmand voor mij.n 55-jarige edhtvereniging. M. v. d. K. echtgenote. In Lelystad is onlangs de vierdui zendste van rijkswege geoouwde woming opgeieverd. In amper 1 jaar waren daarmee opmieuw 1000 rijkswoningen voltooia. De 4000e rijkswoniiing is een be- jaardenwioning, gebouwd in de tweede woonwijk van Lelystad, genaamd Kempenaar. De waning welke is toegewezen aan de Am- sterdamse familie W. van Rij'hroek heeft een huurprijs van f 170,70 per maamid. Momenteel zijin er nog 1600 wo- mimgen in Lelystad din aambouw. Onder auspicien van de jubileren- de Diabetes Ver. Nederland zal op zaterdag 25 oktober a.s. in het Jaarbeurs Congrescentrum te Utrecht een nationaal Diabetes- symposium worden gehouden. In korte inleidingen zal een aantal prominenten op hot gebied van suikerziekfe ingaan op kwesties van medische ails op kwesties van soeiaal-maatschappelijke aard. Nadere inlichtingen en aanmel- dingskaarten zijn verkrijgbaar bij Diabetes Ver. Nederland, postbus 187 te Bilthoven (tel. 03404-31246).

Noorder Akkoorden | 1975 | | pagina 9