Sfporthuis Hitman AGENDA P. A. v.d. KRUIT z Openingstijden Bureau voor Rechtshulp Voor al Uiv Verzekeringen #1 ypoth eken Finan cieringen A. MVualetvijn Nieuw Dierenasiel GEOPEND Huishoudelijke Voorlichting 1. Opening. 2. Notulen Alg. Ledenvergadering '75. 3. Jaarverslag Secretaris. 4. Jaarverslag Penningmeester. 5. Verslag Kascommissie. 6. Voorstellen nieuwe bestuursleden. 7. Verkiezing Secretaris 8. Verkiezing Bestuursleden. 9. Verkiezing Kascommissie. 10. Rondvraag. 11. Sluiting. BOERDERIJ "LANDVREUGD' Aanvang 20.00 uur Waarom is inrijden van wafergekoelde motoren nodig? De Werkgroep Woudhoek Platennieuws Wie heeft er 14 dagen geleden op het Bachplein een blauw broekje en een blauw shirt met nummer 12 erop gevonden? Wilt U mij bellen telefoon nr. 70 40 34, a.u.b. Uitslag Verloting Sfichfing Lentefeest Gokken in Engeland Familieberichten c <u -a u O o -£■ 32 w -a Vl O o Voetbal Zaalsporten </oor al uw sportartikelen Oranjestraaf 15 Schiedam Telefoon 26 7513 Grote sortering badgoed en vrije tijds kleding. Badminton Hockey Klaverjasclub GROENOORD In <le afgelopen maandagavonden van januari scoorden de leden van de kla- klaverjasvereniging de volgende aantal punten; 1. Hr. Schenk 19119 2. Mevr. Vermeulen 19041 3. Hr. Kemperman 18807 4. Hr. Plaisier 18170 5. Hr. Kamphues 18113 6. Hr. Perdaems 17644 7. Hr. Osterholt 17338 8. Hr. Grin 17308 9. Hr. Timmermans 17262 10. Mevr. de Roos 17039 11. Hr. Kap 17002 12. Mevr. Kamphues 16862 13. Mevr. v. d. Heiden 16854 14. Hr. v. d. Heiden 16841 15. Hr. Crania 16776 16. Hr. Christensen 16502 M.i.v. 2 februari j.l. is het bureau voor rechthulp, gevestigd Gebouw de Teer- stoof, Nieuwstraat 12 te Schiedam, ge- opend op Dinsdag- en Donderdagmid- dag van 2 - 4 uur. Wanneer het niet mogelijk is op deze tijden het bureau te bezoeken, kan men gedurende de openingstijdentelefonisch advies krij- gen of een afspraak maken. Om het bureau voor rechthulp te be zoeken is geen zgn. "akte van onver- mogen" noodzakelijk en het bureau is voor iedereen toegankelijk. de adviezen zijn gratis. ASS URANTI EKANTO OR Bachplein 248 - Schiedam Telefoon 70 61 58 Het nieuwe, broodnodige dierenasiel aan de Sportlaan is zaterdag. j.l. door de burgemeester geopend. Het nieuwe asiel, dat wel tot een van de moderns e van Nederland gerekend kan worden. kan nu zo'n 100 honden en katten herbergen. De bouw, gevoerd door Slavenburg's Bouwbedrijven in Schiedam, heeft in totaal f 700.000,- gekost. De helft van dat bedrag heeft de afd. Schiedam van de Ned. Ver. tot bescherming van Dieren helaas moeten lenen. (Een gehouden aktie onder het Schie- damse Bedrijfsleven bracht n.l. slechts f 1200,- opl). Korte Dam 5, telefoon 26 47 81. Januari is al weer voorbij. We zijn weer klaar met elkaar "gelukkig nieuwjaar" toe te wensen en dan hopen we maar, dat al die goede wen- sen in vervulling zullen gaan I Laat u 66k al uw goede voornemens doorgang vinden. U had er immers toch 66k zoveel? Net als wij allemaal. Voor ons is het echter van belang. dat u uw plannetje, om een cursus bij ons te gaan volgen, waar maakt. U weet dat ons kantoor dinsdag t/m vrijdag van 9.30 - 12.00 uur voor u openstaat op Korte Dam 5. U kunt ons ook bellen op no. 26 47 81. Alle inlichtingen over de cursussen kunt u bij ons krijgen. Ook wanneer u met huishoudelijke problemen zit, dan kunt u bij ons met uw vragen terecht. Over heel veel dingen kunnen wij u de nodige inlichtingen verschaffen. We hebben de volgende cursussen voor u: Naaien; koken; indisch koken; creatief handwerken; wandkleden; gast en gast- vrouw/heer; niacramc; bloemschikken; gymnastiek; poppen maken; kleine kar- weitjes; stoelen bekleden; uiterlijke ver- zorging; afslanken. Mocht u overdag niet kunnen bellen, probeert u dan tussen 17.30 en 18.30 uur op no. 26 36 33. In ieder geval tot spoedig ziens voor de Algemene L E D E N V E R G A D E RIN G van Wijkvereniging »Groenoord e.o.« - op VRIJDAG 6 FEBRUARI as. Voor watengekoelde motoren zijn er altijd inrijvoorsohriften ge- weest. Vroeger waren deze moto- renzelfs verzegeld. Pas <na afloop wan de inrijperiiode mocht die ver- ■zegelinig door de dealer worden verwijderd. Tegenwoordig zijn zulke drastisdhe maatreigeilen niet meer nodig, dankzij betere constructies, lege- ringen en venbeterinjg van de smerinig en koeling. Niettemin is het onvermijdelijik dat de bewegende delen van wa- tergekoeLde motoren gedurende de eerste inrij.uren aan een grote wrijving ondertevig zijn. Pas na een inrij-periode zijn die bewegende delen op elkaar "ingelopen". De watergekoelde motor van een nieiuwe auto moet dan ook goed (lees: deskundig) worden inigere- den, met als uiteindelijk resultaat dat raakvlaikken van de zeigers, cilinders en lagers igoed op elkaar raken afgestemd en er zo tevens een goede afdichting ontstaat tus sen de zuigerveren en oilinder- wanden. Ondanks de teohnische vooruit- gang is ihet niet mogelijk tangs el kaar glijdende opperviakken voor- af zo te bewerken dat inrijden niiet meer noodzakelijk zou zijn. Terwijl er voor de luchtgekoelde boxermotoren van de Kevers en bedrijfswagens gedurende de in- rijperiode geen uitgesproken snel- heiidslimieten .gelden (al mag met deze motoren natuurlijik niet met- een langdurig "plankgas" worden gereden), moeten de watergtjkoelde motoren van de nieuwe VW's en Audii's door bun hoger toerenbe- reik en specifiek vermogen wel goed worden ingereden, overeen- komstig de in bet Anstructieboekje vermelde voorsohriften betreffende snelheidslimieten in de verscbil- lende versnellingen gedurende de eerste 500 en (vervolgens) 1000 kilometer. Een en ander as in het toelang van de toekomstige levensdour en prestaties en van het verbrwik van de motor, die stenk worden bein- vloed door het van meet af aan goed linrijden. maakt alle bewoneis van de Woudhoek Zuid-West attent op de te houden openbare vergadering op 5 februari a.s. om 8 uur in de Heijermansflat. Aansluitend op de aktie speelvoorzie- ningen voor en door de kinderen, die, zoals inmiddels is gebleken, een groot sukses genoemd kan worden, zou de werkgroep het ten zeerste op prijs stelien van zoveel mogelijk bewoners te vernemen, welke wensen, suggesties en mogelijk ook kritische bemerkingen aanwezig zijn. Deze avond zal de werk groep tevens benutten om de be woners op de hoogte te brengen van de reeds gevoerde aktiviteiten. Laat, indien ook U de leefbaarheid van de Woudhoek ter harte gaat, Uw stem horen. De werkgroep rekent OOK OP U Klaus Wunderlich speelt wereldbekende melodieen De Duitse toetsenspecialist Klaus "Mr. Hammond" Wunderlich - jawel, de- zelfde die U via de radio- en televisie in januari wat nader hebt leren ken- nen - heeft een nieuwe promotie-LP gerealiseerd. Maar liefst 17 wereldbekende melo dieen bevat deze, onlangs door CNR op het Telefunken-label uitgebrachte langspeelplaat, die een goed inzicht geeft in het werk van deze artiest, die zijn hart verpand heeft aan het orgel. Het repertoie dat Wunderlich voor deze plaat koos is zeer veelzijdig. Zo opent het album met de titelsong van de vermaarde musical 'Hello Dol ly'. Het onvergetelijke 'Lara's Theme' (uit Dr. Schiwago) en de 'River Kwai Marsch' van Alford passen ook in dit kader, terwijl bijvoorbeeld Offenbach's 'Barcarole' en de 'Annen-Polka' van Johann Strauss een ander uiterste vor- men. Daar tussenin eksisteren 'Oh, Champs Elysees', Raindrops keep fal- lin' on my head' en Yondraschek's 'Gute Nacht, Freunde' als de top-hits van wat jongere datum. Om u een inzicht te geven in het uiteenlopende repertoire dat Wunder lich in de loop der jaren op LP realiseerde. bevat de klaphoes een veelkleurig overzicht van leverbaar materiaal. De winnende nummers van de Sint Nicolaasverloting van de Stichting Lentefeest zijn; 00004, 00010, 00023, 00028, 00037, 00039, 0005o, 00071, 00044, 00111, 00318, 00400, 00518, 000667 en 000750. Enkele prijzen zijn nog niet afgehaald. Tegen inlevering van het winnende lot, kunt U dat alsnog doen bij Mevrouw R. Konings, Rossinistraat 25 te Schiedam (Groenoord). Inspecteurs van de Britse Wet op Kansspelen werden gealarmeerd toen een zekere David Beardon in zijn Tudor House Hotel een casino opende. Beardon overtrad echter geen enkele wet; de gasten kopen een toegangs- kaartje en krijgen voor een miljoen dollar nep-geld, waarmee ze fiches kunnen kopen om vervolgens roulette te gaan spelen. De controleurs waren daarom van me- ning dat de fiches waarde hadden en het spel zodoende illegaal was. Beardon toonde echter aan dat de toegangsprijs de kosten van spijs, drank en entertainment dekten. Het casino kon blijven bestaan onder voorwaarde dat Beardon aan winnaars geen prijzen zou uitreiken. Hiervoor gereserveerde flessen cham pagne blijven zodoende in de kelder. Op maandag 26 januari j.l. overleed plotseling te zijnen huize de heer J. Th. Dingenouts, Alb. v. Raaltepl. 49, in de leeftijd van 75 jaar, 3 dagen na zijn verjaardag. Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel kracht en rnoed om dit onver- wachte verscheiden zo waardig moge lijk te dragen. Voorts vemamen wij dat Mejuffrouw M. Th. J. de Kort, gewoond hebbend in de Rossinistraat 47, doch sinds de laatste jaren verzorgd in Huize Fran- kenland op 23 januari in de leeftijd van 77 jaar is overleden. Wij wensen haar zuster en overige familie veel kracht dit verlies moedig te dragen. Namens het Bestuur Wijkvereniging Groenoord, G. de Jager. VOOR WITTEN, SCHILDEREN en BEHANGEN Is he! voordeligst en mees* vertrouwde adres foch altijd Leliestraat 32-34 SCHIEDAM-Tel. 264432 Door onze felefoonbeantwoorder zijn wij steeds bereikbaar. v/h G. J. J. PONJIr

Noorder Akkoorden | 1976 | | pagina 9