oot s Dienstencentrum De Woudhoek' INGEZONDEN Boekennieuws j - BIN (1 O - DANS ANT - EEN NIEUW HORLOGE OF EEN SIERAAD KOOPT U BIJ DE VAKMAN Prog ramma: LOOI'-IW WOUDHOEK *8 OOK VOOR U VAKANTIE! ANV\lB Autorijschool ROB HAAN Groenoord - Woudhoek o >1 CL. CD O o Q. Dr. WibautpUin 15 - Telefoon 70 69 05 Heijermansplein 38 - SCHIEDAM - Telefoon 7095 55 Spreekuur: Leidster diensten centrum mej. C. C. A. M. Donders donderdag van 9.00 - 10.00 uur, in flat 38, lste etage. Spreekuur: Leidster Stichting Gezinsverzorging. Elke maandag van 11.00 - 12.00 uur in flat 38, lste etage. Pedicure: Iedere dinsdag en woensdag v.a. 8 uur 's-morgens. Graag handdoek meebrengen. Behandeling na afspraak. U weet dat na gebleken noodzaak de pedicure bereid is U thuis te behandelen. Indien U van deze mogelijkheid gebruik wenst te maken, kurat u zich telefonisch opgeven. Telefoon 70 95 55. Ook oudere wijkbewoners in Groen- oord, de Woudhoek en Kethel, kunnen van deze service gebruik maken. M Dameskapsalon Elke donderdag en vrijdag vanaf 13.00 uur. Graag handdoek mee brengen. U wordt vriendelijk ver- zocht voor 13.30 uur aanwezig te zijn. Herenkapper: In het vervolg op maandag, eens per 14 dagen. Aanwezig op maan dag 10 januari 1977 vanaf 14 uur. Gehoor- en Gezichtsproblemen Deze dienst houdt iedere 2e en 4e donderdag van de maand spreek uur, vanaf 14.30 uur. Bibliotheek: Tijden voor het uitlenen van boeken en puzzels. Elke dinsdag en donderdag van 9.30 - 11.30 uur. Handwerken: Elke maandag en dinsdag van 14.00 - 16.00 uur, kan men in de recreatiezaal handwerken, waar- bij ook voor U nog plaats is. Gymnastiek: Elke dinsdagmorgen van 9:15 tot 10.00 uur, is er gevarieerde gym nastiek met muziek in de grote zaal. Om 9.00 uur worden de deel- nemers verwacht. Tijdens deze les is de zaal tot 10 uur, gesloten. Volksdansen: In de grote zaal is er elke vrijdag morgen van 10.00 - 11.00 uur, ge- legenheid tot volksdansen, waar- bij nog voor enkele deelnemers plaats is. Ook mannen. Komt U eens kijken 11 januari: BINGO-AVOND. Aanvang 20.00 uur. Zaal open 19.30 uur. Op vrijdagavond 14 januari houdt-de Loop-Inn in de zaal van het dienstencentrum de Woudhoek weer zo'n gezellige bingo-dansant. De zaal gaat open om 20.00 uur en de eerste ronde start om 20.30 uur. Schitterende prijzen zijn te winnen, ze zijn niet alleen gecorrigeerd voor inflatie doch houden tevens een reeele verbetering in voor Jeannette of Jan Modaal. Na dit inflatie opstuwend festijn kan een ieder dan het op dansles geleerde in praktijk brengen. Iedereen is van harte welkom. DATA VOLGENDE AVONDEN: Zaterdagavond 19 februari 1977 Zaterdagavond 19 maart 1977 Zaterdagavond 30 april 1977 Zaterdagavond 28 mei 1977 - Carnaval. - Franse avond. - Oranjebal. - Slotbal. 14 januari: LOOP-INN. Aanvang 20.00 uur. Zaal open 19.30 uur. 20 januari: Optreden Toneelgr. "Groeton". Met het toneelstuk "Polijester Polca". Aanvang 20.00 uur. Zaal open 19.30 uur. Toegang f 0,75 per persoon. 25 januari: Vakantie Voorlichtings-avond. Wordt verzorgd door De Stich- Iting VAMIN (Yakantiereizen voor minder validen). Aanvang 20.00 uur. Zaal open 19.30 uur. Toegang gratis. OPENSTELLING DIENSTEN CENTRUM OP ZONDAGEN. Op zondag 9 en 23 januari is het dienstencentrum van 14.00-17.00 uur geopend. (Voor al onze bijeenkomsten geldt Personen onder de 18 jaar - zon- der geleide - geen toegang). Terwijl jaar in jaar uiit, iedereen zijn vakantieplannen voorbereid en bespreekt bij diverse Reisbu- reaus, is er een groepering (en hiermee bedoelen we de minder validen) die de mooie plekjes van de Belgische Ardennen en het Eifelgebergite in Duitsland alleen op ansichtkaarten zag, hen toe- gestuurd door familie of kennis- sen. In deze tijd waarin gelukkig een ieder over geld beschikt om met vakantie te gaan, sta je er niet bij stil, dat het niet alleen geldelijke, maar vooral voor vele mensen daarnaast ook een licha- melijke kwestie kan zijn. U kunt ook met vakantie gaan De Stichting VAMIN (Vakantie- reizen voor Minder Validen) or- ganiseert reizen naar de Belgi sche Ardennen, Eifelgebergite in Duitsland, Tunbridge Wells in het Engelse Kent en in eigen land naar Ermelo of Heerlenheide ;n Limburg. Wilt U meer weten Op 25 januari 1977 is er in het dienstencentrum "De Woudhoek" een vakantie voorlichtings-avond Aanvang 20 uur Toegang gratis. Wanneer U dit blad in de bus krijgt, is het reeds 1977. Laat mij dan eerst, namens de dames van "Breng eens een Zonnetje", (Mevr. v. d. Lucht en ondergete- kende) U een voorspoedig en in alle opzichten een gezegend Nieuwjaar toewensen. De feest- dagen liggen nog vers in ons ge- heugen. De Kerstviering voor de 65-plussers van de Wijkvereni- ging "Groenoord" in Boerderij 'Landvreugd' mag zeker geslaagd heten. Het Jeugdkoor deed het voortreffelijk, het Kerstspel door 'Groeton' opgevoerd was sfeervol en werd zeer op prijs gesiteld en (last but not least) onze Kerst- man die weer voor een vrolijke noot zorgde. Hartelijk dank aan alien die tot het slagen van deze middag heb- ben bijgedragen. De thuiszitten- den en zij die door ziekte verhin- derd waren, kregen hun Kerst- gave thuisbezorgd. Dank zij onze centen-aktie konden wij weer ve- len gelukkig maken. Hierbij mag ik toch zeker de Mgr. Bekkers- school niet vergeten. Wat een werk wordt daar verzet om zo- velen met een fruitschaaltje te verrassen. De kinderen zorgen, dank zij hun ouders, voor het fruit enz. maar het onderwijzend personeel moet toch maar zor gen dat alles netjes verpakt is. Het is of ze zo uit de winkel komen. Ik weet dat vele ouderen in de week voor de Kerst er ver- langend naar uitzien, niet dat ze zelf dat fruit niet kunnen kopen, maar het gaat om de geste erbij te horen en niet vergeten te wor den en dan uit een kinderhand aangeboden te krijgen. Namens de eenzamen, zieken en invali- den alle kinderen en het onder wijzend personeel hartelijk dank. In het afgelopen jaar is er voor ongeveer f 800,— aan kopergeld naar de Bank gebracht, een prachtig bedrag, waarvoor wij U heel dankbaar zijn. Ik spreek de hoop uit dat U in 1977 ook zult blijven sparen en die het nog niet deden, ermee gaan beginnen U weet ieder bezoekje ook in de ziekenhuizen gaat gepaard met een kleinigheid in de vorm van een bloemetje, fruit of iets an- ders, maar waarmee wel veel geld gemoeid is. In de laatste week kwam er weer een aardig bedrag aan kopergeld binnen en wel van: N.N., Sem Dresdenplein 1000 ot N.N., Huize Spaland 624 ct Mevr. G., Lisztplein 293 ct N.N., Molensingel 113 ct N.N. C. v. Zantenplein 500 ct N.N., Molensingel 250 ct N.N., v. Beethovenplein 150 ct Erik v. d. L.. D. Schaferpl. 325 ct N.N., Lisztplein 181 ct Mevr. W., Schubertplein 855 ct N.N., Henr. Bosmansplein 219 ct N.N., Dirk Schaferplein 478 ct 4988 ct Heel hartelijk allemaal bedankt. Mevr. de Jager, tel. 70 10 65; Mevr. v. d. Lucht, tel. 70 89 33. Stookkosten J. Straussplein. De woningen op het Joh. Strauss plein - vooral de vierde etage's - zijn niet warm te stoken, terwijl de rekening van de stookkosten verhoudingsgewijs veel te hoog liggen. Dus HOGE rekening, WEINIG warmte Er zijn mij gevallen bekend van gezinnen die met butagas- of electrische kachel moeten bij - stoken. Ik ontving een rekening van 883.90, zodat ik 374.96 moest bijbetalen. De oorzaak van al die stookellen- de ligt volgens vele anderen en mij aan de isolatie van de wonin gen, die er geheel niet is of indien wel aanwezig, zeer slecht is. Ik hoop dat er veel mensen op deze ingezonden brief reageren, zodat er zo spoedig mogelijk door de Gemeente in een goede isola tie wordt voorzien. Met dank voor de plaatsing in Uw blad, Mevr. C. v. K. Naschrift redaktie. We hebben Uw brief wat inge- kort. Niet alleen omdat we met wat piaatsgebrek te kampen heb ben, maar meer omdat er tussen het inzenden van Uw brief en de plaatsing daarvan wel het een en ander is gebeurd. Immers, een deputatie van bewo- ners van het Straussplein heeft inmiddels een gesprek gehad met de gemeente, dat vergezeld ging van een handtekeningenlijst van 80 bewoners. Men is nu dus officieel van de kwestie op de hoogte. rembrandtlaan 71 schiedam telefoon (010) 26 43 74 Voor alles op foto- en filmgebied Opnieuw Geboren. De man die een van de hoofdrol- len in het Watergate-schandaal speelde, is tegenwoordig evange list onder gevangenen. In zijn 'ooek "Born Again", dat in Ame- rika een bestseller werd, en zo- juist onder de titel "Opnieuw Geboren" (de les uit Watergate) in Nederland is verschenen, ver- telt Charles W. Colson over de grote verandering in zijn leven. Op het dieptepunt van zijn poli- tieke carriere, beleefde hij in an der opzicht een hoogtepunt in zijn leven, hij kwam tot een pes- soonlijk geloof in Jezus Christus. Wegens zijn aandeel in het be- ruchte Watergate-schandaal werd hij veroordeeld tot een gevange- nisstraf van drie jaar. Gedurende zijn verblijf in de gevangenis schreef hij het boek. De schrijver (Colson) was 66n van de vertrouwelingen van Richard Nixon en werd in Washington beschouwd als de man die vooral het "vuile werk" vbor de president deed. Een alleszins belangwekkend boek, bijna een document van historische waarde. Het is een uitgave van Gideon (Hoornaar), telt 392 pagina's (met foto's) en kost f 14,90. Groenoord - Schiedam Rijks V.A.M.O.R.-M.I. TELEFOON 70 91 15 gediplomeerd instructeur

Noorder Akkoorden | 1977 | | pagina 3