Dienstencentrum 'Be Woudhoek' INGEZONDEN Spreekuur: Leidster diensten centrum mej. C. C. A. M. Donders donderdag van 9.00 - 10.00 uur, in flat 38, lste etage. Spreekuur: Leidster Stichting Gezinsverzorging. Elke maandag van 11.00 - 12.00 uur in flat 38, lste etage. Pedicure Iedere dinsdag en woensdag v.a. 8 uur 's-morgens. Graag handdoek meebrengen. Behandeling na afspraak. U weet dat na gebleken noodzaak de pedicure bereid is U thuis te behandelen. Indien U van deze mogelijkheid gebruik wenst te maken, kunt u zich telefonisch opgeven. Telefoon 70 95 55. Ook oudere wijkbew.oners in Groen- oord, de Woudhoek en Kethel, kunnen van deze service gebruik maken. Dameskapsalon Elke donderdag en vrijdag vanaf 13.00 uur. Graag handdoek mee brengen. U wordt vriendelijk ver- zocht voor 13.30 uur aanwezig te zijn. Herenkapper: In het vervolg op maandag, eens per 14 dagen. Aanwezig op maan- dagen vanaf 14.00 uur. Op maandag 24 jan. en 7 februari Gehoor- en Gezichtsproblemen Deze dienst houdt iedere 2e en 4e donderdag van de maand spreek uur, vanaf 14.30 uur.- Bibliotheek: Tijden voor het uitlenen van boeken en puzzels. Elke dinsdag en donderdag van 9.30 - 11.30 uur. Handwerken Elke maandag en dinsdag van 14.00 - 16.00 uur, kan men in de recreatiezaal handwerken, waar- bij ook voor U nog plaats is. Gymnastiek: Elke dinsdagmorgen van 9.15 tot 10.00 uur, is er gevarieerde gym nastiek met muziek in de grote zaal. Om 9.00 uur worden de deel- nemers verwacht. Tijdens deze les is de zaal tot 10 uur, gesloten. Volksdansen: In de grote zaal is er elke vrijdag morgen van 10.00 - 11.00 uur, ge- legenheid tot volksdansen, waar- bij nog voor enkele deelnemers plaats is. Ook mannen. Komt U eens kijken OPENSTELLING DIENSTEN CENTRUM OP ZONDAGEN. Op zondag 23 januari en zondag 6 februari is het dienstencentrum van 2-5 uur geopend. Programma: 20 januari: Optreden Toneelgr. "Groeton". Met het toneelstuk "Polijester Polca". Aanvang 20.00 uur. Zaal open 19.30 uur. Toegang 0,75 per persoon. 25 januari: Vakantie Voorliehtings-avond. Wordt verzorgd door De Stich ting VAMIN (Vakantiereizen voor minder validen). Aanvang 20.00 uur. Zaal open 19.30 uur. Toegang gratis. 3 februari: BINGO-AVOND. Aanvang 19.30 uur. Zaal open 19.00 uur. 8 februari: Optreden van het Mandoline- gezelschap O.N.I. Aanvang 19.30 uur. Zaal open 19.00 uur. Toegang 0,75 per persoon. 15 februari: DAMSIMULTAAN m.m.v. Wim Vrijland, Kampi- oen van Schiedam 1976. Deze damsimultaan wordt georgani- seerd in samenwerking met de Damclub Schiedam. Aanvang 19.30 uur. Deelname f 1,00. Deelnemers kunnen zich op geven bij: D. Zonneveld, H. Heijermans plein 179 Schiedam, tel. 700547. H. Braad, Bachplein 103, Schiedam, telefoon 71 35 23. J. van Schie, Schubertplein 203 Schiedam, telefoon 70 83 61. Het dienstencentrum 'De Woudhoek' is te bereiken met bus 52 en 53. 17 februari: FILM-AVOND. Vertoond wordt de film "Romance van een Keizer". Aanvang 19.30 uur. Zaal open 19.00 uur. Toegang f 0,75 per persoon. 22 februari: Caranval met De Rietzeilers. Aanvang 19.30 uur. Zaal open 19.00 uur. Verdere gegevens hierover in Noorder Akkoorden van 2 febr. Ons zangkoor "O.A.S.E." is vrij van valse tonen. Onze piano echter niet. Wie? kan ons helpen aan een goede 2e hands piano. Prijs nader overeen te komen. Inlichtingen gelieve te ver- strekken aan Mevr. Boere, dienstencentrum "De Woud hoek" telefoon 70 95 55. FANCY FAIR Op 22 en 23 maart 1977, wordt er door het dienstencentrum "De Woudhoek" een grote Fancy Fair georganiseerd. Aan Groenoorders, Woudhoekers en Kethellaars, is dit nu i.v.m. de naderende schoonmaak, een mooie gelegenheid om Uw bezit- tingen die U reeds bij de vorige schoonmaken op de stoeprand wilde zetten (U kon er echter geen afstand van doen) want er- gens zijn er dingen bij, waarvan U denkt mogelijk kan een ander zoiets goed gebruiken. Voorbeelden: in de Kethel, is vast wel een wagenwiel, melkjuk of melkbus die er uit moet. In de Woudhoek en Groenoord zullen er best bewoners zijn die goede en bruikbare artikelen met de grote schoonmaak opruimen, die op zo'n Fancy Fair aftrek vinden Misschien wel bij Uw naaste buur Want, wij: dienstencentrum "De Woudhoek" zien uit naar Uw reactie. U belt telefoon 70 95 55 en wij halen. Brengen mag ook. (Voor al onze bijeenkomsten geldt Personen onder de 18 jaar - zon- der geleide - geen toegang). Oliebollen vlogen weg Veel plezier, 1620 partijen ge- speeld en 222 gratis oliebollen in recordtijd achter de kiezen; dat was het daverende resultaat van het Oliebollentoernooi op 28 dec. 1 dame en 71 heren uit de hele Rijnmond tot in Den Haag naar Boerderij Landvreugd waren ge- komen. De avond begon met een minuut stilte ter nagedachtenis aan het onverwacht overleden clublid C. van der Mark. Daarna barstte het vreedzame geweld los, waarbij snel bleek dat het aantal blun ders het aantal parti j en ver zou overtreffen, maar dat schijnt bij snelschaken onvermijdelijk te zijn. Vooral dankzij guile winkeliers van Winkelcentrum "De Ketel", was er een flinke tafel prijzen en toen tegen twaalf uur de ba- lans werd opgemaakt, bleek dat de jeugd daar de eerste keuze uit zou mogen maken. H. Reisman werd met een derde prijs de hoogst geklasseerde Groenoord- speler. Inmiddels was ook duidelijk dat het experiment om de inschrij- ving voor dit toernooi ook voor niet-Groenoorders open te stellen geslaagd was. Velen moesten worden teleurgesteld omdat 72 deelnemers het maximum aantal was, en vooral zij zullen het Olie bollentoernooi 1977 nu al in hun agenda hebben geschreven. Familie bericht Op 14 januari j.l. is in Huize Frankeland op 81-jarige leeftijd overleden de Hr. W. A. Verhoeckx tot voor kort woonachtig op het Henr. Bosmansplein. Namens het bestuur, G. de Jager. De tweede vergadering van de Werkgroep Ruimtelijke Ordening van de S.S.S.N, vond plaats op 20 december 1976. Zes nieuwe leden werden verwelkomd. Op deze avond kwamen twee zaken aan de orde. Ten eerste werd deskundige in- formatie verschaft door twee leden van de gemeenteraad, die persoonlijk zitting in de groep hebben. En niet eenzijdig, want zij nemen juist afwijkende standpunten in. Aan de orde kwamen het plan "Hoorn", het Voorontwerp Bestemmingsplan Woudhoek, ontsluiting, fasering, openbaar vervoer en het winkel centrum Zwaluwlaan. Ten tweede werd een voorlopig werkplan opgesteld. De groep zal De Interkerkelijke Vredeswerk- groep Schiedam zal op 28 april a.s. een avond ter voorbereiding van de verkiezingen houden. De basis voor de besprekingen van die avond vormen de hieronder genoemde brochures van het IKV (Het Interkerkel. Vredesberaad). We zijn zo gelukkig Generaal Majoor M. 11. von Meyenfeldt, voorzitter van het IKV, bereid te hebben gevonden die avond met ons te komen praten. Naast hem zullen we ook nog enkele verte- genwoordigers van politieke par- tijen uitnodigen. De plaats van samenkomst moet nog worden vastgesteld. Toch menen we er goed aan te doen u langs deze weg reeds op de hoog- te te stellen. U kunt die datum vast reserveren. Ook kunt u de brochures tijdig bestellen en lezen ter voorbereiding op die avond en op uw politieke keuze. De brochures zijn: Armoede en Oorlogsprobleem, ge schreven door prof. Mr. B. V. A. Roling, 4,-- de Kieswijzer Onderontwikkeld, politieke par- tijen over ontwikkelingssamen- werking, f 4,— de Kieswijzer Het aangepaste antwoord, politieke partijen over veiligheidsvraagstukken f 7,50. U kunt deze brochures bestellen door de genoemde bedragen te gireren op giro 788824 t.n.v. pen- ningmeester IKV te Voorburg, met vermelding van de titel van de brochure die u wenst. Verlceerscirculatie- plan Groenoord Begin oktober 1976 kwam Ge- meentewerken van Schiedam met een conceptplan verkeerscircula- tie Groenoord-Zuid/midden. Het is in het kader van dit blad onmogelijk dit lijvige plan te pu- bliceren, terwijl er tevens nog overleg met de gemeente hier over moet plaatsvinden. Inmiddels hebben de Stichting Samenlevingsopbouw Schiedam- Noord en de Wijkvereniging Groenoord e.o. een voorbereiden- de bespreking met de Gemeente gevoerd. Ook de Gemeente is van mening dat de bewoners van Groenoord zo veel mogelijk dienen te wor den ingelicht over genoemde plannen. De mogelijkheid wordt overwo- gen om eerstdaags via Noorder Akkoorden een speciale informa- tiepagina over het circulatieplan te laten verschijnen. zowel de woningbouw als de voorzieningen en de milieubewa- king moeten volgen, dus niet eenzijdig worden, ook al zouden er bijvoorbeeld alleen maar "wo- ningbouwers" in de groep over- blijven. Verder gaan leden van de groep zich buigen over het "plan Hoorn", het Voorontwerp Bestemmingsplan Woudhoek-Nrd. Tevens is in de werkgroep een stichting-in-oprichting vertegen- woordigd, die de mogelijkheden van zelf bouwen onderzoekt. Volgende vergadering van de werkgroep: Maandag 24 januari a.s. 20.00 uur. Heyermansflat 38. Ook nieuwe actieve leden zijn dan welkom. Stichting Samenlevingsopbouw Schiedam - Noord Werkgroep Ruimtelijke Ordening 5000 woningen Scnaak- vereniging GROENOORD Heijermansplein 38 - SCHIEDAM - Telefoon 7095 55

Noorder Akkoorden | 1977 | | pagina 5