OP ALLE TOYOTA MODELLEN Autoservicebedrijf TOYOTA Breng het hele jaar in beeld Laan van Bol'Es 2 Schiedam Telefoon 710643 STICHTING BONDSSPAARBANK SCHIEDAM Pagina 10 loorderAkkoordfn 11 januari 1978 9 2 JAAR GARANTIE M.PoldermanBv. fill ZELFSERVICE STATION DEALER Ter overname aangeboden: groot teakhouten schrijf- bureau. Veel bergrulmte. Telefoon 706158. BONTMANTELS Bonthoeden! Lage betaal- bare prijzen! Met garantie. Kredletservlce mogelijk. De bontspecialisten La Reine, Jonker Fransstraat 75 (vljf en zeventig), Rotterdam-C., tel. 010-110.756. Gratis reizen, bl] koop relsgeld terug. Vrijdag- koopavond tot 9 uur geopend. 't Is nog niet zo lang geleden, dat "een foto maken" een gebeurtenis was. Daar werd je keurig voor aangekleed, ging daarna naar een fotoatelier en zo'n foto werd door de hele familie bewonderd. Toen kwam de omwenteling: de mens ging zelf fotograferen. Eerst nog met mondjesmaat en toen regelma- tig in de vakantie. En vandaag de dag-zo blijkt uit de marktonder- zoeken- wordt de Nederlander zo langzamerhand een echte hele jaar door fotograaf. Zodat elke bijzon- dere gebeurtenis wordt vastgelegd voor later. Automatische overschniungen Kluis-service Aulofinancienng Zilvervloot-sparen Alleverzekenngen Hypotheken Kocp-Krediet-Plan Systeemsparen Termiinsparen Bankgirorekening Motorfinanciering Buitenlandsgeld Doorlopend Krrdiet Eurocheques \ferzorging acceptgiro's Allezaken Reischeques voor aiie mensen U stond er misschien nooii zo bi] stilmaarde Bonds- spaarbank is wel degelijkeen grote moderne bank Vwar u lerecht kunl voor alle bankzaken. loch is de Bondsspaarbank anders dan andere banken. Zi j kan meer geld besieden aan service-verbetenngaan zorgvuldtgerbehandelingvan 0 deklanten. Ook klanten met minder geld knigen de voile aandacht voor al nun zaken. Vfent de Bondsspaarbank iseenstichting.zonder aandeelhouders aan wie winst moet worden uitgekeerd Hetgaat met om het verdienea maar om het zogoedmogeli|kbedienen I van alle mensen. nog niet iedereen Toch geldt dit laatste niet voor iedere Nederlander. Het blijkt na- melijk dat niet elke kamerabezitter weet, welke onderwerpen hij zal fotograferen. Er ontbreken hem motieven en dat is de reden, dat in nogal wat gezinnen de fotokamera na de vakantie in de kast verdwijnt. En er misschien pas uitkomt in de December-maand als Sint Nikolaas of Kerstmis welkome aanleidingen zijn om de kamera weer eens te voorschijn te halen. niet meer nodig Wie gebrek heeft aan goede motie ven om foto's te maken, kan daar nu iets aan doen. Want de Stich- ting Amateurfotografie in Amster dam die veel doet aan voorlichting over fotograferen en filmen, heeft een boekje laten maken met als titel: "Breng het hele jaar in beeld'. Dat is bedoeld als een wegwijzer voor mensen, die graag het (eigen) leven in beeld willen brengen. Het boekje "breng het hele jaar in beeld" wordt niet verkocht, maar is uitsluitend te verkrijgen bij vele fotohandelaren als een geschenk bij aanschaf van een fotoalbum. Zo'n foto maak je in 't najaar: kinderen onder de paraplu net na een regenbui. Wie een foto zoals deze wit maken, doet er goed aan te flitsen omdat die kinderkopjes onder de paraplu anders te donker zouden worden. „Invullen van iicht" heet dat en 't is een van de tientallen onderwerpen, die worden besproken in het boekjeBreng het hele jaar in beeld".

Noorder Akkoorden | 1978 | | pagina 10