Zomerkampen voor scholieren Nieuw „stop"-teken bij politie NU Ji^jAAR GARANT1EOP EEN TOYOTA n v.a. H.600.- M.PoldermariBv. NACHY VAN HET HART Gratis brochure over geluidhinder Uit in Schiedam COROLLA 30 Autoservicebedrijf Pagina 5 Vtonkr Aktoordni 22 februari 1978 SportpaleisAhoy' Rotterdam Reserveer zaterdagavond 18 maart voor de Met ingang van 1 januari 1978 is voor alle na die datum gekochte Toyota-personen- auto's de garantietermijn verdubbeld: niet een maar twee jaar, ongeacht het aantal gereden kilometers. Dit betekent dat als u nu een Toyota koopt u garantie hebt tot in 1980! Ook voor de Toyota-bedrijfswagens is de garantie nu twee jaar (max. 100.000 km). ■v Deze unieke zekerheid wordt u geboden op alle meer dan 60 Toyota's. Dus ook b.v. op de Corolla 30. Niet voor niets is dit de meest-gekochte auto ter wereld. De aan- schafprijs is laag,gezien wat men allemaal krijgt aan kompleetheid, komfort, ruimte en veiligheid. En ook op de lange duur blijven de kosten laag. Door de zuinigheid, robuust- heid en probleemloosheid. En door de hoge inruilwaarde. 9 Modellen: incl. Automatic. TOYOTAvLOUWMAN& GARANTIE PARQUI J TOYOTA MAAKT UW KEUS WEL HEEL EENVOUDIG De informatiekrant "PIT" met het zomerprogramma van de NCSV (Nederlandse Christen Studenten Vereniging) is weer uit. Hierin staan alle kampen die deze zomer georganiseerd worden vermeld. De ze kampen zijn bedoeld voor mid- delbare scholieren can 12 tot 19 jaar. In het binnenland zijn er theater- en kabaretprojekten, themakam- pen, zeil- en kanokampen en ver- der fiets-, sport- en werkkampen. In het buitenland zijn er dit jaar vele mogelijkheden. Op het pro- gramma staan werkkampen in Po- len, Berlijn en Kessel (Belgie). Ook zijn er fietskampen in Denemarken en Engeland, Alpenwandelkampen een kanokamp in Noorwegen en een bustrektocht door Zuid-Frank- rijk en Italie. In alle kampen is het kontakt met leeftijdsgenoten erg belangrijk. Dat kontakt wordt vergemakkelijkt door samen bezig te zijn, te koken, programma's te maken en uit te voeren. Behalve voor ontspanning en het leggen van kontakten is in de NCSV-kampen altijd ruimte voor het kritisch bezig zijn met dingen die iedereen aangaan. Bovendien wordt er ieder jaar aandacht be- steed aan een bepaald maatschap- pelijk thema. Naast al deze aktivi- teiten is er ook nog genoeg tijd om te volleyballen, te voetballen of gewoon lekker wat te zonnen. De informatiekrant met het volle- dige kampprogramma kan men aanvragen bij: NCSV Woudschoten Zeist tel: 03439-233 De Centrale Politie Verkeerscom- missie CPVC heeft zich reeds enkele jaren gebogen over de ver- keersgevaarlijke manouvres die verricht moeten worden wanneer een politie-ambtenaar in een auto een automobilist wil laten stoppen. De politie moest tot nog toe om de bestuurder van de voor hem rijden- de auto te laten stoppen hem veelal passeren, voor hem gaan rijden en vervolgens een stopteken geven. Ook wel werd naast de betreffende automobilist gereden en werd met de arm een stopteken gegeven. De laatste jaren is de verkeersinten- siteit dermate toegenomen dat bij de gevolgde methodes onaanvaard- bare risico's worden genomen. Men gaat dit nu anders doen en wel door aan de voorzijde van de politieauto het woord "Stop" en "Politie" in spiegelschrift te ver- melden. Indien nodig zal de wegge- bruiker door een claxon- of licht- signaal hierop attent worden ee- maakt en zal hij in zijn achteruit- kijkspiegel het oplichtende woord "Stop" duidelijk kunnen waarne- men. Men is op het moment druk doende met de produktie van de nieuwe stopbakjes en zal in de toekomst ook de politie van Schiedam hier- mede uitrusten. De Nederlandse Stichting Geluids- hinder heeft, in het kader van de voorlichtingskampagne "laten we zacht zijn voor elkaar", een bro chure uitgegeven over "geluidshin- der in en om de woning en wat u daaraan kunt doen". Gelnteresseerden kunnen deze gra tis brochure aanvragen bij de Ne derlandse Stichting Geluidshinder, Postbus 381, 2600 AJ Delft. Op datzelfde adres kunt u terecht met al uw vragen over geluidshin der. Ook in de maand maart valt er best weer wat te beleven in Schiedam. In het Passagetheater kunt u te recht op 7 maart a.s. (aanvang 20.00 uur) voor "Hee, kijk mij nou". Een nieuwe Nederlandse Musical met o.m. Sylvia de Leur, Henk Molenberg, Robert Paul en Robert Kreis. In het Zoldertheater brengt Kaba- ret Honoloeloe op 3 en 4 maart haar derde programma "Zout wa ter voor een dorstige". Op 17 en 18 maart komt het Maanhatertheater met "Parade der Volksvijanden". Op 23 maart een monoloog "Mijn held Tsjitsikow" door Henk van Ulsen. Laan van Bol'Es 2 - Schiedam - Telefoon 710643 Prijzen incl.BTWaf depot Spijkenisse. Wijzigingen in prijsen uitvoering voorbehouden. volgens fabrieksnormen GARANTIE Na de vorige melding kwamen de volgende centen binnen gespaard door: Robert van S. 2310 c. famKHBosmansplein 684 c N.N., Molensingel 800 c. N.N., Alb.v.Raalteplein 230 c. fam.D.,Delft 276 c. N.N.'Alb.v.Raalteplein 545 c. N.N., Bart Verhalleplein 277 c. N.N., Sem Dresdenplein 1000 c. NNHuize Spaland 500 c Dr.Sauerschool 1250 c. Totaal 7872 c. Voorwaar een mooi bedrag! Allen heel hartelijk dank. Namens mevrouw E. de Jager G. de Jager.

Noorder Akkoorden | 1978 | | pagina 5