50cts =ir u<Qimcfeiruui®€iiI jochen zalm coiffures yrinten Kleurenfoto Kleurenfoto Kleurenfoto Kleurenfoto Huize Brabant! REN IRIE Diensfencenfrum De Woudhoek Programma dienstencentrum AUTORIJSCHOOL TINEKE RENIRIE RET A Historische tramlyn rydt weer Nieuwe Vege- supermarkt geopend Eerste avond-fiets vierdaagse in Schiedam Veel aanmeldingen voor nieuw te stichten volkstuincomplex Kampioensfeest van D.R.Z. P. A. v.d. KR U IT Politiek forum over konsumenten - zaken in Schiedam Toneelgroep "Diskus" in St. Joris Doelen Tel. 010-712207 pagina 3 VhhiIit \l;k(H»nt<n Heijermansplein 38 SCHIEDAM Telefoon 709555 J T I ,1 L I.WiU Voor alles op foto- en lilmgebied Reparatie en verkoop van radio- en t.v.-apparatuur Bag a Wij repareren zo mogelijk bij u aan huis. 17 mei 1978 Spreekuur: Leiding dienstencentrum elke don- derdag van 10.00 tot 11.00 uur in flat 38, lste etage. Spreekuur: Leidster Stichting Ge- zinsverzorging. Elke maandag van 11.00 tot 12.00 uur in flat 38, lste etage. Pedicure: Iedere dinsdag en woens- dagochtend vanaf 8 uur. Graag handdoek meebrengen. Behande- ling na afspraak. Ook oudere wijkbewoners in Groenoord, De Woudhoek en Kethel kunnen van deze service gebruik maken. Dameskapsalon: Elke donderdag en vrijdag vanaf 11.30 uur. Graag handdoek mee brengen. U wordt vriendelijk ver- zocht voor permanent voor 12.00 uur en voor het watergolven voor 13.00 uur aanwezig te zijn. Herenkapper Op maandag, eens per 14 dagen. Aanwezig op 22 mei vanaf: 14.00 Bibliotheek: Tijden voor het uitlenen van boe- ken en puzzels. Elke dinsdag en donderdag van 9.30-11.30 uur. Handwerken: Elke maandag en dinsdag van 14.00-16.00 uur kan men in de recreatiezaal handwerken, waarbij ook voor u nog plaats is. Hieraan zijn geen kosten verbonden. Gymnastiek: Elke dinsdagmorgen van 9.15- 10.00 uur is er gevarieerde gymnas tiek met muziek in de grote zaal. Kosten 2,50 per maand. Om 9.00 uur worden de deelnemers verwacht. Tijdens deze les is de zaal tot 10.00 uur gesloten. Yolksdansen: In de grote zaal is er elke vrijdag- morgen van 10.00-11.00 uur gele- genheid tot volksdansen, waarbij nog voor enkele deelnemers plaats is. Ook mannen. Komt u eens kijken? De kosten bedragen /.2,50 per maand. Zangkoor O.A.S.E. Het zangkoor repeteert elke woens- dagmiddag van 13.00 - 14.30 uur tot nader aankondiging. Tijdens de repetitie is de zaal gesloten. Ook hier zijn nog enkele plaatsen vrij. De kosten bedragen f 2,50 per maand. U kunt ons ook bellen voor verdere- informatie. Ons telefoonnummer is 709555. Nieuwe service in Dienstencentrum "Woudhoek" Vanaf 16 maart a.s. zal er een nieuw facet worden toegevoegd aan het Dienstencentrum Woudhoek. Dan staat er n.l. iedere donderdag- middag van 13.00-17.00 uur een schoonheidsspecialiste tot uw be- schikking. U kunt hiervan gebruik maken door van te voren telefo- nisch een afspraak te maken. Tel. 708326 (na 13.00 bellen). De tarieven worden als volgt: complete behandeling: 65 onder 65 19,- 24,50 alleen epileren: 7,50 8,50 alleen harsen 7,50 8.50 Onder een complete schoonheids- behandeling verstaan we een schoonheidsbehandeling aangepast aan ieders huidtype, dus in ieder geval epileren, masker en make-up indien noodzakelijk aan- gevuld door harsen, verven enz. De behandelingen worden gegeven in een flat op de le etage, n u gelieve een handdoek mee te bre- ngen. Na gebleken noodzaak mo- gelijkheid aan huis behandelingen te geven. 18 mei: Bingo-avond. Aanvang 19.30 uur. (Dit wordt de laatste bingo van dit seizoen) 21 mei: Open Huis. Op zondag- middag van 13.30-16.30 uur. 30 mei: SLUITING VAN HET SEIZOEN. Optreden van het Jeugdorkest van Wilton-Feyenoord. Aanvang 20.00 uur. Toegang gratis Attentie: Vanaf 21 april, is er geen Volksdansen. Op 21 September gaan ze weer van start. RIJKS V.A.M.O.R. - M.I. Gediplomeerd instructrice BACHPLEIN 269 SCHIEDAM TELEFOON 7142 58 Celdig voo* een rit de historische ramlijn. Schiekade - CentraaS Station N.Z, - Dier gaarde Blijdorp of omgckeerd. Evenals vorig jaar heeft de RET tramwagen nr. 11., lijn 2 ingezet, die rijdt vanaf Diergaarde Blijdorp naar de Schiekade. De eerste tram vertrekt om 10.00 uur van de Diergaarde en om 10.10 uur vanaf de Schiekade. Men rijdt daarna om de 30 minuten. De laatste tram vertrekt om 16.40 uur vanaf de Schiekade en om 17.00 uur vanaf de Diergaarde. Een rit in de historische tram kost 50 cent. De normale RET-plaats- bewijzen zijn niet geldig en er worden geen redukties gegeven. De tram rijdt op 20, 21, 27 en 28 mei en op 3, 4, 10,11, 17,18, 24 en 25junia.s.. Dinsdag 9 mei j.l. opende drs. C.J.M. Verhoeff om 19.00 uur officieel de V6g6-supermarkt aan de Zwaluwlaan. 10 mei werd de zaak voor het publiek opengesteld en was daar- mee de eerste vestiging in het nieuwe winkelcentrum "Groenoord" een feit. Met een vloeroppervlakte van bijna 1100 m2 is dit inderdaad een gigantische supermarkt, die in geen enkel opzicht is te vergelijken met de vroegere noodvestiging aan het Bachplein. De fraaie, goedgevulde stellingen zijn zo gesitueerd, dat men ruim voldoende ruimte heeft en elkaar -al dan niet met de bekende karretjes- gemakkelijk kan pas se ren. Aparte afdelingen, zoals slagerij, bloemen, rookart., groenten en zuivelprodukten zorgen er voor dat men boodschappen kan doen in een persoonlijke sfeer. Speciale aktie's vergezellen de ope- ningsweek en wij verwijzen U hier- voor naar de desbetreffende adver- tentie. Van 5 t.m. 8 juni a.s. organiseert de Bonds- Spaarbank te Schiedam (in samenwerking met SWV HAR- GA, Sintmaartensdijk, Schiedamse Gemeenschap en VVV) de Eerste Bondsspaarbank-Avondfietsvier- daagse. k Gemiddelde afstand per avond 25 a 30 km. met dien verstande dat binnen een straal van 10 km vanaf Schiedam gereden wordt. De tochten kunnen zowel indivi- dueel als in groepsverband gereden worden, zodat men zelf het tempo kan bepalen. Voor gezamenlijke inschrijving van groepen bestaande uit tenminste 5 personen geldt een aanzienlijke korting. De laatste avond, 8 juni dus, zullen de deelnemers door een muziek- corps ingehaald worden, waarna zij een route door de stad volgen en via de Maasboulevard naar de wieler- baan Schiedam terugkeren. Het vertrek en eindcontrole is op de Wielerbaan, Hargapark. Tijdens de tochten rijdt een speciale mate- riaalwagen mee. Na volbrengen van de tochten krijgt elke deelnemer een fraaie medaille met inscriptie. Inschrijfgeld bij voorinschrijving bedraagt2,50 per persoon. (Groepskaart min. 5 personen, /.2,-p.p.). Na 21 mei wordt het inschrijfgeld met1,- p.p. verhoogd. Inschrijvingen kunnen geschieden aan alle kantoren van de Bonds- spaarbank te Schiedam of bij de VVV, Overschiesestraat 1 te Schie dam. Nadere informaties worden ver- strekt door H.M. de Ruiter, Schu- bertplein 43 (tel. 711408) of A. v.d. Zalm, Lisztplein 152 (tel. 711343). rembrandtlaan 71 schiedam telefoon (010) 26 43 74 Ons artikel "Wie zijn het die interesse hebben in een volkstuin" in onze vorige uitgave heeft veel reacties opgeleverd. De redaktie ontving 107 aanmel dingen voor het nog te stichten complex nabij Rotterdam. Inmiddels hebben wij de betreffen- de brieven, vergezeld van een schrijven en een genummerde in- schrijvingslijst aan de eigenaar van het betreffende stuk grond toege- zonden. Zoals wij reeds mededeelden is het realiseren van het plan geheel afhankelijk van de goedkeuring van het bestuur van de gemeente aldaar. Gezien het feit dat er al meer dan 100 gegadigden zijn voor een tuin, menen wij aangetoond te hebben dat er een duidelijke be- hoefte aan een dergelijk complex bestaat. Wij hebben daarom goede hoop dat het gemeentebestuur van de betreffende plaats nu hun toestem- ming zal geven. Nogmaals; zonder goedkeuring kan het complex niet gerealiseerd worden en kunnen de -reeds in ver gevorderd stadium zijnde- plannen niet worden uitgevoerd. Alle geinteresseerden die ons een brief toezonden, krijgen t.z.t. van ons een persoonlijk bericht omtrent de stand der zaken. Overigens zijn wij naar aanleiding van ons artikel op de vingers getikt door een bestuurslid van de volks- tuindersver. De Vijf Sluizen, die -zo werd ons gezegd- g£6n wacht- tijden van 5 tot 10 jaar kennen. In tegenstelling tot deze wachttijden bij het complex Thurlede, is de wachttijd voor een tuin bij de 5 Sluizen slechts DRIE jaar! In verband met de TV-uitzendin- gen van de wereldkampioenschap- pen in Argentina is de op 3 juni a.s. geplande feestavond van "De Roode Zon" verschoven naar 26 mei a.s. Deze feestavond zal gelijk worden beschouwd als afsluitavond voor het seizoen met tevens afscheid van trainer R. Hoppener en wedstrijd- secretaris N. de Wolff, welke LAAN VAN BOL'ES 23 SCHIEDAM TEL. 706986 BEHANDELING VOLGENS AFSPRAAK VOOR •WITTEN, SCHLLDEREN en BEHANGEN Is het voordeligst en rneest vertrouwde adres loch altijd Leliestraat 32-34 SCHIEDAM - Tel. 26 44 32 Door onze telefoonbeantwoorder zijn wij steeds bereikbaar. v/h G. J. J. PONj£ laatste zich ruim 8 jaar lang zeer verdienstelijk voor D.R.Z. heeft ingezet. De avond wordt gehouden in zaal Arcade, Lange Haven te Schiedam. Aanvang 20.30 uur (einde ca. 2.00 uur) De werkgroep Schiedam van de Consumentenbond heeft met het oog op de gemeenteraadsverkiezin- gen een politiek forum over kon- sumentenzaken in Schiedam geor- ganiseerd. Tijdens dit forum, dat gehouden wordt op 23 mei a.s., 's avonds om 20.00 uur in de Grote zaal van gebouw Irene aan de Nieuwe Haven, zullen vertegen- woordigers van verschillende poli- tieke partijke met elkaar en met de zaal in diskussie gaan over konsu- mentenzaken in hun programma's. ook zal aandacht worden besteed aan problemen in het openbaar vervoer, de winkelvoorziening in Schiedam en milieukwesties. Toegangskaarten kunnen worden aangevraagd bij Mevr. M.K. Vrij-. man-van Putten, Oever 8 te Schie dam. Op 29 mei a.s. komt in buurt- en clubhuis St. Joris Doelen de toneel groep "Diskus" met het program ma "Op je Gezondheid". Deze toneelgroep heeft een vorm van politiek theater ontwikkeld, die deze zelf "politiek volkstoneel" noemt. De toneelstukken gaan over gewone mensen, over hun tragische en komische lotgevallen, over grote en kleine problemen. Recht voor zijn raap; niet in de schouwburg maar in buurt- en clubhuis, wijkge- bouw e.d. Na afloop is er gelegenheid voor discussie tussen discus en het pu bliek. De avond wordt georganiseerd door de V.O.S. werkgroep en begint om 20.00 uur in St. Joris Doelen, Doelenplein 1 te Schiedam. De toegang is gratis. f 1 n pi FAZANTLAAN .39 SCHIEDAM (KETHEL)

Noorder Akkoorden | 1978 | | pagina 3