Chocomel 1,89 aansteker 1,09 filterzakjes Seven-Up 09 Bona tafelmargarine 69 ananas 68 Lux toiletzeep tomatensoep appelmoes Q Euco Beschuit Dixan waspoeder 1,25 Nieuwe speciale school"- verzekering ill! Choco ladies Mokka sprits Regenboog knotsen Groninger koek Bokkepootjes Dropminta Smith Fritesticks Honig macaroni Appelstrc Bene Nutella hazelnooi Asperges Zure harir Unox Srm Aimiron I Augurken Houten w Saroma 2 5,98 6,95 pagina 6 VoMikr Ikkoordcn 20 September 1978 Nutricia literfles van 2,13 voor Enkabe Poppet perstuk Koffie literfles van 1,36 voor 500 gram KOEK& SNOEP van 1,95 voor Delmonte literblik van 3,25 voor 3 tabletten van 2,55 voor Hero literblik van 2,60 voor Literblik Van Houten per pakje van 2,10 voor per pak perzak De echte per stuk van 2,10 voor per pak 3rol van 1,35 voor naturel - paprika perzak van 1,15 voor. per koffer Tevens krijgt bij aankoop van 2 koffers DIXAN een waardebon ter waarde van 5,00. Opsturen naarde fabriek. im-'S 500 gram elleboog - vlugkokend van 1,52 voor Mix voor macaroni per pakje A APi van 1,69voor Betuwe PQgran 2,08 voor cacao-kc 400grarr van 5,25 pot 200 gram, var blik 250 gram voc draagkarl 2 kilo per pot blik 200 gram dubbelblikvan 1Z grote pot 1650 gr pak 50 stuks diverse smaken. Advocaat Sandeman Een artikel in De Tijd van 3 juni 1977 (Bert van Ummelen) dat de rechtsonzekerheid van kinderen op school belichtte is voor de N.K.O. aanleiding geweest een speciale aktie te starten. Deze rechtsonzekerheid kan - vooral bij schade ten gevolge van lichamelijk letsel - schrijnende vormen aan- nemen. In zulke gevallen wordt met grote nauwkeurigheid langs juridische weg bepaald wie precies schuld trof. Met name wanneer het een hoge uitkering wegens invaliditeit betreft kunnen de belangen - in geld gemeten, bijzonder groot zijn. Ouders schrikken dan vaak terug voor processen die jaren kunnen duren. De Nederlandse katholieke ouder- vereniging heeft daarom het initia- tief genomen om voor ouders een rechtsbU*tandverzekering te slui- ten. Lijdt een kind schade in of om de school en lijkt die schade op derden verhaalbaar dan kunnen zij via deze verzekering een beroep doen op deskundigen. Doordat deze deskundigen meteen kunnen- worden ingeschakeld lopen de ouders niet het risico dat zij hun rechten verspelen, omdat zij zo zeer bezig zijn met het verdriet over het lijden van hun kind. Om vermenging van belangen te voorkomen is deze verzekering af- gesloten bij de Algemene Rechts- bijstand Verzekering Maatschappij ARAG die uitsluitend rechtsbij- stand verzekert. In de komende dagen ontvangen alle ouderverenigingen/kommissies verbonden aan katholieke scholen nadere bijzonderheden over deze - voor ons land unieke - verzekering. De verzekering werd landelijk afge- sloten en om de premie zo laag mogelijk te houden kan men uit sluitend per school kollektief deel- nemen. Teruggerekend per leerling werd zo bereikt dat de jaarpremie niet meer dan enkele kwartjes bedraagt. Deze verzekering is dus voor een iedereen financieel haal- baar. Ook voor ouderverenigingen van niet katholieke scholen bestaat de mogelijkheid om aan deze verzeke ring deel te nemen. Zij moeten hiertoe kontakt opnemen met het landelijk sekretariaat van de N.K. O., Catsheuvel 81, 2517 KA 's Gravenhage. Uitdrukkelijk vermelden wij dat het hier niet gaat om een ongeval- lenverzekering. voor kwaliteit en lage prijzen Bijl's Supermarkt IllUiiWI 1° V. 21 oo 6,95 an 9 Zwarte Kip van 7,35 voor SHERRY medium dry secco cream van 7,95 voor

Noorder Akkoorden | 1978 | | pagina 6