WK WIELRENNEN Huisvrouw besteedt 6 maanden van haar leven aan snijden en hakken 22AUG.-2SEPT. 1979 Valkenburg/Amsterdam PAGINA 11 \«ord4T AkUtttkn 13 juni 1979 rokken/blouses/pantalons weet alles van kombineren Voor het voorjaar en zomer biedt Setter Lady een uitgekiende kollektie rokken, pantalons, blouses en vestjes aan, die voortreffelijk gekonbineerd kunnen worden, en u de mogelijkheid geven een komplete garderobe samen te stellen. De rokken zijn gemakkelijk te dragen maar niet al te wijd; met losse plooien rondom, met plooien voor, gerimpeld of doorgeknoopt met opgestikte zakken. Ze zijn geruit of effen of met nopjes in afstekende kleur. Altijd blouses in de kleur. Er zijn bij Setter Lady altijd bijpassende uni blouses met korte of lange mouw leverbaar. En natuurlijk (heren)vestjes om het geheel te kompleteren. Nieuw in de kollektie van Setter Lady zijn de slanke rokken van heren)kostuumstoffen van polyester/wo1 tweed, die zeer mooi vallen. Een blouse met verbrede schouders staat hier heel goed bij (die zijn vanzelf- sprekend ook bij Setter Lady te vinden). Blouses zijn er ook van polyester/katoen, crepe de chine, mousseline en door- zichtige batist met een fluweelzacht opliggend imprime-dessin Ze zijn, evenals alle andere onderdelen van de Setter Lady kollektie, keurig afgewerkt. Pantalons - klassiek/jeugdig. De pantalons van Setter Lady zijn klassiek/jeugdig met band- plooien of slank in de taille, in jeans stijl, van ribfluweel of van 100% katoen. De pasvorm is, zoals bekend van Setter Lady, perfekt, ook in de grote maten. die daarbij voorkomen nog maar te zwijgen. Rijswijk, mei 1979 IJverige cijferaars hebben onlangs bere- kend dat moeder zo'n 6 maan den van haar leven in de keuken staat voor het hakken van groenten, het raspen van kaas en het snijden van vlees. Gewa- pend met hak- en keukenmes snijdt ze dan ook heel wat af: zo'n 12.000 wortelen, 1600 bosjes peterselie. 4500 kg aard- appelen, 4500 kg vlees, 800 pond noten en ongeveer 18000 uien. Over de kleine ongelukjes Dat het natuurlijk allemaal een beetje sneller, efficienter en veiliger kan, wordt al enige tijd door verschillende fabrikanten van kleine en grote keuken- machines mogelijk gemaakt. Braun Nederland. geen onbe- kende op het gebied van keukenmachines, kwam on langs op de markt met de Multiquick: een compact doch robuust apparaat, dat er door ,een aantal doordachte details uitspringt. Nauwkeurig Erg handig is bijvoorbeeld de tweesnelheden-schakelaar met een momentschakelstand, die het mogelijk maakt de te verwerken ingredienten zeer kort aan het ronddraaiende mes bloot te stellen. Zo kan er van aardappelen puree en van vlees tartaar worden gemaakt; voor de soep hakt u zelf de groente en snijdt u uien zonder tranen in de ogen te krijgen. Tijdens de verwerking kunnen de vorde- ringen nauwkeurig worden ge- volgd door het heldere transpa- rante deksel. Uiteraard is er ook grote aandacht besteed aan de veilig- heid. Een drievoudige vergren- deling zorgt ervoor dat alleen met een afgesloten deksel het apparaat in werking kan wor den gesteld. De Multiquick kan in de toekomst nog met een opzetmixer worden uitgebreid. Ze is verkrijgbaar bij de elektro- vakhandel en in de warenhui- zen. De adviesprijs is 109, Blouse rok kombinaties. Links: geruit en effen linnen- weefsel van polyester katoen mengsel Rechts: blouse en rok met op elkaar afgestemde drukdessins. Links: rok met steekzakken, losse plooien en strikceintuur Bijpassend vestje met twee zakken en een luchtige over- hemblouse. Rechts: vlotte zomerblouse met aangeknipte mouwtjes. Katoenen ribfluwelen pantalon van uitstekende pasvorm. /etteflady

Noorder Akkoorden | 1979 | | pagina 5