De Bot Gezeltige Braderie bij Winkelcentrum 'De Ketel' De Bot Alfa Clean Sigarenzaak 3pantalons voor 12,50 Bejaardencentrum "De Harg" geeft "Open Huis" Uitbreiding bij „Hipke" Fietstochten toerclub „Rijnmond" Aktiviteiten wijkvereniging School- manifestatie Leuke aktie van „Huize Brabant" en Kodak" Voor olieverfschilderijen, aquarellen en reprodukties. Ook vakkundig iniijsten en passe partout snijden. Winkelcentrum De Ketel Borodinlaan 58 Telefoon 703768 voor al uw stoomgoed, ook voor bedrijven September-aanbieding Sigarenzaak Winkelcentrum „De Ketel" Borodinlaan 58 Tel. 703768 13e jaargang no. 318 10 September 1980 Zaterdag 20 September a.s. zal van 9.00 tot ca. 16.00 uur in Winkelcentrum ,,De Ketel" aan de Borodinlaan een gezel- lige braderie gehouden worden. Naast de winkeliers die op die dag over een eigen kraam zul- len beschikken, komen nog een dertig andere kramen, zodat er op 20 September veel te zien zal zijn. Het bestuur van de winkeliers- vereniging ,,De Ketel" heeft naar veel verscheidenheid ge- zocht, zodat er van veel attrak- ties en demonstraties te genie- ten valt. Zo zijn er behalve een wijn- proeverij en ,,Tefal"-demon- stratie ook enkele kramen met antiek, lederbewerking en kan men een imker, een glasbewer- ker en enige standwerkers bezig zien. Ook de kinderen worden niet vergeten, want er is de hele dag een draaimolen in aktie, waar de kleintjes - geheel kosteloos - een ritje mee kunnen maken. Op vrijdag 19 September a.s. wordt de braderie op en origi- nele manier in onze wijk be- kend gemaakt. Een echte brandweerauto (de kinderen mogen best meerijden!) doet op die dag tijdens een rondrit door Schiedam-Noord nadere mededelingen. Vergeet u niet op 20 September a.s. een kijkje te gaan nemen in Winkelcentrum „De Ketel", het laat zich aanzien dat het er erg gezellig zal zijn. ,,Levende" muziek op een spe- ciaal podium zal hiertoe zeker nog bijdragen. "De Harg" aan het Hargplein 100 viert feest! Op 19 September a.s. is het n.l. tien jaar geleden, dat de officiele opening plaats vond. Voor bewoners, personeel en bestuur is er in de maand april een scala van festiviteiten op touw gezet. Maar er is meer, ook buren, goede vrienden en wijkbewoners mogen in de feestvreugde delen. Op zaterdag 20 September a.s. zijn de deuren van "de Harg" open voor een ieder die maar komen wil. Bewoners, personeelsleden en bestuursleden staan op die dag klaar om u te verwelkomen. U kunt dan tevens de vorig jaar gestarte en inmiddels gereed gekomen uitbreidingen be- zichtigen. Tevens is er een verkooptentoon- stelling door de stichting Abel van handgemaakte produkten uit een aantal ontwikkelingslanden in Azie Afrika en Latijns Amerika. De prijzen varieren van 75 cent voor een aardewerk miniatuurtje uit Mexico tot 750 gulden voor een dansmasker uit Kameroen. Kom dus naar de "open dag" met de portemonnee op zak! Want een flinke opbrengst betekent dat de feestvreugde van de "Harg"-ge- meenschap doorwerkt tot in de werkgemeenschappen in landen zo- ver weg. U bent van harte welkom op zaterdag 20 September van 10.30 uur tot 21.00 uur. iHoorderAkkeorden Ultgave en advertentle exploitatie: Magneet Drukkerij B.V. Postbus 112, Schiedam Algerastraat 12 Telefoon 010 -622 422 Redactle: J. van Schaverbeke Postbus 4040 Bachplein 189, Schiedam Telefoon 70 35 18 Tevens mededelingenblad voor Wijkver. "Groenoord e.o." SSSN en Dienstencen- trum "de Woudhoek" Voor bezorgklachten alleen 703586 Verschijnt elke 14 dagen huis aan huis in heel Schiedam-Noord. Tevens gaat een Naaicursus voor begin ners van start. U kunt zich hiervoor nog opgeven via tel. 710312 of 706776 (Na 18.00 uur). De lessen worden elke maandag gehouden om 20.00 uur. Alle bovenstaande aktiviteiten vinden plaats in Boerderij ,,Landvreugd", Sweelincksingel 7. De bekende zaak van ,,Hipke" in het Winkelcentrum ,,De Ketel" aan de Borodinlaan heeft enige dagen geleden zijn - toch al groot - assortiment be- langrijk uitgebreid. Een speciale afdeling ,,lederwaren" heeft naast huishoudelijke en luxe goe- deren en het speelgoed een plaats in de winkel gevonden. Het is een bijzonder uitgebreide col- lectie lederwaren geworden, want be- halve koffers, damestassen (skai en leer), schooltassen en boodschappen- tassen, kan men een keuze ma ken uit een schitterende sortering portefeuilles, rijbewijsetui's, polstasjes, sleuteletui's en toilettasjes. Kortom alles wat tot de .lederwaren" gerekend wordt is nu bij ,,Hipke" te verkrijgen. Door genoemde uitbreiding is er eigen- lijk een ..speciaalzaak" in onze wijk bijgekomen, die er tot dusver niet was. In de maand September organiseert de Toerclub ,,Rijnmond" weer een drietal fietstochten. Efcn daarvan is nu reeds achter de rug, doch u kunt met twee anderen (te houden op 14 en 21 Sep tember a.s.) nog mee doen. De aanvang van de tocht is om 9.30 uui vanaf gebouw ,,De Noord" aan de Kerkweg 46. Voor twee gereden tochten komt men in aanmerking voor een herinne- ringsmedaille. De afdeling „Societeit" van de Wijk vereniging Groenoord e.o. gaat zeer binnenkort weer van start met de vol- gende aktiviteiten: Zondagmiddag 14 September a.s.: Discotheek OHIO voor de jeugd van 11 t/m 15 jaar. Toegang 2,-. Aan vang 14.00 uur. Inschrijven voor niet Ieden 1,-. Na 14 September iedere 14 dagen disco. Woensdag 10 September: om 20.00 uur start de Dames-bingo. Vrijdag 12 September: van 18.30 tot 19.45 uur Dansles Jeugd. (Inschrij- vingen via Dansschool Sitton). Dansles voor ouderen (le jaars) van 20.00-21.15 uur. Voor ouderen 2e, 3e en 4e jaars van 21.15 - 23.15 uur. School ,,'t Windas" in Kethel houdt op zaterdag 13 September a.s. een manifestatie. Voor de kleuters uit de le en 2e klas is er een ,,wandelspeurtocht" georgani- seerd. Voor de 4e, 5e en 6e klas staat een fietstocht op het programma. Na terugkomst wacht de kinderen een ver- rassing. Tevens houdt de school een ,,kranten- aktie". Op 2 oktober a.s. en op 13 november en 17 december worden uw oude kranten en tijdschriften van 16.00 tot 17.00 uur en van 19.00 tot 20.00 uur gaarne in ontvangst genomen. Op het schoolplein staat hiervoor dan een container gereed. De opbrengst van het oude papier komt ten goede aan de aankoop van een geluidsinstallatie (voor schooldoeleinden): worden uitgenodigd het bedrijf van Kodak in Rijswijk te bezichtigen. Op een woensdagmiddag kunnen ze daar dan alles bekijken en met eigen ogen zien wat voor hande- lingen er moeten worden verricht voordat de foto's of dia's bij de klanten in de bus vallen. Een erg leuk initiatief van Kodak en ,,Huize Brabant". Mede ter introduktie van de Kodak Ektra 22 Camera, werd door Kodak en Huize Brabant (Winkel centrum Hof van Spaland) aan honderd leerlingen van ,,de Noten- kraker" aan het Bachplein een camera ,,geleend". Aan de kin deren werd verzocht in het weekend met deze practische camera te fotograferen. Als motto werd opge- geven ,,Kind, dieren omgeving". De kinderen van de Notenkraker hebben hieraan graag voldaan en naar hartelust de nodige foto's gemaakt. Kodak verbond hieraan nog een wedstrijdje en vorige week vrijdag stond de jury voor de moeilijke taak de beste resultaten uit de enorme stapel foto's te kiezen. De prijswinnaartjes krijgen een Kodak Ektra 22 Camera Kado, terwijl een aantal kinderen zullen

Noorder Akkoorden | 1980 | | pagina 1