HIPKE echt huishoud en kado HIPKf 1,60 coiffures Vrijwilligers gezocht! „'t Centrum" Adverteren doet verkopen A.van Eerdewijk Familiedrukwerk bij HIPKE 3,00 FILLEKES DAMES-HEREN Maandag 22 dec. geopend Zaterdag 27 dec. gesloten Nieuw gymnastiek- lokaal in gebruik Moppergedicht Voordelig cruisen in Caribisch gebied 0°kvo0 lederwaren Parfumerie-artikelen Lederwaren Sjaals St. Nicolaas geschenken ®I®rteKaart|es PAGINA 6 loot-del- Aktoonlf n 3december1980 Uwadres voor een goede fiets en bromfiets Noordeinde 2 - Kethel Telefoon 706874 Tevens alle reparaties Sint vond er ECHT de grootste sortering Sint ondervond er altijd ECHTE service Sint vond ze altijd ECHT goedkoop Huishoudelijke- Luxe artikelen - Lederwaren - Speelgoed^ Winkelcentrum De Ketel en Dr. Wibautplein 47 Vuurwerk-verkoop begint 27 december. Voorverkooplijsten in persmedia na 5 december. Voor uw en al uw DROGISTERIJ-PARFUMERIE Winkelcentrum „de Ketel" g0bo°rteoaartjes 95^3 vrilot u krljgt 1 Bij alle kaarten krijgt u 1 van uw kaarten speciaal voor u in goud bedrukt Paling in surpriseverpakking, een origineel geschenk WEEKAANBIEDING: Vers gebakken kuit 100 gram 200 gram Hoogstraat 81, tel. 268193 Borodinlaan 54, tel. 709043 HAARADVIEZEN COSMETICA' Winkelcentrum Spaland Informatie: Tel. 703602 intormatie: lei. rudbu* 4x in Schiedam Het is voor 99zeker dat Werkgroep Jeugdwerk door kan gaan met aktiviteiten voor de jeugd van 6-16 jaar. Omdat alle aktiviteiten door veel kinderen bezocht worden, zoeken we vrijwilligers voor de volgende aktiviteiten: Huip bij de 4 handenarbeid-clubs (u hoeft echt niet extra handig te zijn met handenar- beid). Huip bij de grotere aktiviteiten (film, theater, kermissen e.d.) die vooral op woensdag- middag (en soms op zaterdagmorgen) gehouden worden. Huip bij filmvoorstellingen en disko-avonden voor de jeugd van 11-16 jaar. Stel ons niet teleur, en meldt u aan als vrijwilliger. U kunt langs komen in ons kantoor in de v/m Muziekschooi, Mozartlaan 82, tel. 701043 of in De Blauwe Brug, Bachpiein 590, tel. 702207. Maandag j.l. namen de leerlingen van de scholen ,,De Woudhoek" en de Notenkraker" het nieuwe gym- nastieklokaal aan het Faassenplein in Woudhoek in gebruik. Het nieuwe, fraaie gebouw is gebouwd door de Firma de Groot uit Vroomshoop en bevat een gymzaal van 21 bij 12 meter en voorts twee kleedkamers met douche- en toiletruimten. De zaal heeft een verende sportvloer en ultra-moderne gymnastiek- attributen. Geen lamp heeft thans meer licht genoeg Geen brandkast is meer dicht genoeg Geen woning is meer mooi genoeg Geen kelner krijgt meer fooi genoeg Geen spoortrein gaat meer gauw genoeg Geen taille is meer nauw genoeg Geen geldbeurs is meer vol genoeg Geen uitgaansdag meer dol genoeg Geen mode is meer dwaas genoeg Geen knecht is thans meer baas genoeg Geen onderwijs neutraal genoeg Geen kind is meer brutaal genoeg Geen werkman krijgt meer geld genoeg Geen reclame maakt vertoon genoeg Geen bruid heeft meer fortuin genoeg Geen kluchtspel is meer schuin genoeg Geen dienst is thans meer chique genoeg Geen clown is meer komiek genoeg Geen orgel maakt lawaai genoeg Geen sportman is meer wild genoeg Geen aalmoes is meer mild genoeg Geen meisje is geleerd genoeg Geen vrouw geSmancipeerd genoeg Geen dagblad heeft meer stof genoeg Geen straattaal is meer grof genoeg 't Is't onvolmaakte op deez' aard dat zoveel stof tot mopperend baart. Uit „Alles op weg" (AOW), het con- tactorgaan van de bovenvijfenzestigers in Gereformeerd Diemen. Het was gepubliceerd in van 8 februari 1899!!! ,De Banier" Chandris Zeereizen biedt de liefhebbers van een cruise-vakantie in zijn pro- gramma Winter '80/Lente '81 een aan- tal uiterst voorde'ige reizen aan in het Caribisch gebied. De 7-daagse cruise worden uitgevoerd met The Victoria (11887 BRT) en de Britanis (18254 BRT), die elk twee verschillende routes volgen. San Juan op Porte Rico is het vertrekpunt voor beide schepen. The Victoria heeft de ene keer als be- stemmingen Curacao vervangen door Aruba. Een dergelijke reis is, incl. het vliegen van en naar DUsseldorf, al te maken voor slechts 2840,- p.p. Het maximum tarief bij onderbrenging in een 2-persoonshut bedraagt 3800,-. Alles aan boord is in de passageprijs begrepen, behalve de uitstapjes aan land en de tax-free drankjes aan de bar en de evt. wijn aan tafel. De Brita nis heeft de eerste week als aanloop- havens Antiqua, Barbados, Trinidad, La Guaira en St. Thomas, en de andere week: St. Maarten, Martinique, Gre nada, La Guaira en Curacao. Laan van Bol'es 31 - Schiedam - Telefoon 705276 GEBOORTEKAARTJES VERLOVINGSKAARTJES HUWEUJKSKAARTEN e.d. Komt u gerust even langs en bekijk onze uitgebreide kollektie met de laatste nieuwe modeller). U kunt ongestoord in een speciaal door ons daarvoor ingerichte hoekje uw keuze bepalen Wlj staan garant voor snelle levering. Geboortekaartjes worden op de dag van de geboorte geleverd, indlen u de geboorte voor 14.00 uur meldt, de kaartjes tijdig van te voren zijn besteld "korsten "koriten Voor de Britanis geldt een uitzonder- lijk laag tarief. Incl. het vliegen DUsseldorf-San Juan v.v. kan men al boeken voor 2300,- p.p. bij verblijf in een 2-persoonshut. Ook hier alles all-in behalve de excur- sies en de drankjes. De beide Britanis- cruises kunnen natuurlijk ook gekom- bineerd worden geboekt, waardoor men tot een vakantie van 16 dagen komt. De cruises kunnen ook worden ver- lengd met een verblijf van een week in de hotels „Pierre" of ,,La Concha" in San Juan. In het laatste geval kost zo'n 16-daagse arrangement minimaal 3210,-p.p. Nadere informatie bij de reisbureaus en Chandris Zeereizen, Oostelijke Han- delskade 9, Amsterdam, tel. 020- 220873. Voor wie nog nooit een cruise maakte, de kans dit nu te doen en tevens kennis te maken met de wonder - mooie Caribians.

Noorder Akkoorden | 1980 | | pagina 6